تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیرات ساید بای ساید دوو در مارلیک

تعمیر ساید بای ساید دوو در مارلیک - تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 -

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید دوو در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دوو ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید دوو در مارلیک

به علت سر رسیدن عمر مفید یخچال دوو، استفاده غلط از دستگاه،  رعایت نکردن دستورکارها و موارد مراقبتی و …؛ امکان دارد قطعات داخلی یخچال شما دچار خرابی شده و در کارکرد آن اختلال ایجاد شود.

در چنین حالتی بسیار مهم است که برای بررسی کردن دستگاه خود در خانه یا محل کارتان با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید دوو تماس بگیرید تا از خدمات عرضه شده توسط آن مطمئن باشید.

بیشتر بخوانید:ارورهای ساید بای ساید امرسان

سرد نبودن به حد کافی يخچال ساید دوو

اگر سرماي يخچال شما کم است بايد چند مورد را بررسی کنید.

اول اینکه يخچال نبايد نزديک وسايل گرمایشی مانند بخاری يا اجاق گاز قرار بگيرد و البته دستگاه نبايد در معرض نور مستقيم خورشيد هم قرار داشته باشد. همینطور دستگاه بايد درکمترین حالت 10 سانتي متر از ديوار فاصله داشته باشد.

ولی از لحاظ فنی علت افت داشتن سرما در يخچال دوو مي تواند به خاطر خراب شدن کمپرسور، نشت گاز، تمام شدن گاز يا کم بودن گاز، مشکلات سيستم ديفراست، خراب شدن فن، خرابی برد الکترونيکي، خرابی ترموديسک، خرابی المنت و… رخ داده باشد.

بلافاصله بعد از مطمئن شدن از تولید نکردن سرما توسط یخچال برای پیشگیری از بروز صدمه های بیشتر به یخچال برای تعمیر یخچال فریزر دوو با نمایندگی تعمیر یخچال دوو در مارلیک تماس بگیرید.

عدم خارج شدن آب از آبريز ساید بای ساید دوو

اگر آب از آبريز دستگاه خارج نمي شود، بايد مواردی از جمله خراب شدن شير برقی، خراب شدن پدال آب سرد کن، پارگی يا مسدود شدن شلنگ هاي منتقل کردن آب داخل درب يخچال و… توسط يک تعميرکار مجرب از تعميرگاه ها و نمايندگی تعمير يخچال دوو چک شوند.

يخ زدن مواد غذايی در محفظه يخچال

اگر مواد غذايی در يخچال يخ مي زند، بايد اول دمای دستگاه را چک کنيد که روي درجه  بسیار پايينی نباشد، چون در دماي پايين تر از منفی 5، مواد غذايی منجمد مي شوند.

همینطور بايد توجه کنید که مواد غذايی نزديک به دريچه هواي سرد قرار نداشته باشد. و بهتر است تا غذا هايی که ویژگی های مايع دارند در طبقات بالا تر قرار بگیرند.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید بلومبرگ

 صدای زياد يخچال ساید دوو

اگر سر و صدای غير معمول و بلندی از دستگاه شما به گوش مي رسد بايد مواردی از جمله تراز نبودن دستگاه، صاف نبودن سطحي که دستگاه روي آن قرار دارد، خراب شدن موتور، خراب شدن فن کندانسور، خرب شدن لرزه گير کمپرسور ( لاستيک نگهدارنده موتور )، شاتون زدن موتور، شل شدن اتصالات موتور و… بررسی شوند. برای مثال جهت خراب شدن فن کندانسور بايد اين قطعه را عوض کنيد.

اتومات نکردن يخچال ساید دوو

اگر دستگاهتان اتومات نمی کند، بايد مورد هایی مثل سنسور يا ترموستات، لاستيک دور درب، ميزان گاز، برد الکترونيکی، شرایط فن، داشتن برفک در اواپراتور و… را چک کنيد.

اگر لاستيک دور درب از جاي خود در آمده بايد آن را در جای خود متصل کنيد و جهت خراب شدن بايد آن را عوض کنيد که این مورد حتما باید به وسیله تعمیرکار حرفه ای تعمیر یخچال فریزر دوو انجام شود.

 برفک زدن بخش فريزر در ساید بای ساید دوو

يخچال های مدرن دوو نوفراست هستند در نتیجه نبايد فضای فريزر يخ بزند.

به طور معمول يخ زدن يا برفک زدن يخچال فريزر، به علت وارد شدن رطوبت به داخل دستگاه، خراب شدن لاستيک دور درب، باز ماندن درب دستگاه برای مدت زمان طولانی، خراب شدن ترموستات، خراب شدن سنسور، خراب شدن فن، خراب شدن ترموديسک، خراب شدن سنسور ديفراست، خراب شدن المنت، خراب شدن برد الکترونيکی و… رخ میدهند.

اختلال در تنظیمات نمایشگر یخچال دوو

گاهی اوقات پیش می آید نداشتن سرمایش یخچال به خاطر اختلالات تنظیمات برنامه ای برد است که در اینصورت نیاز به تعمیرات یخچال دوو توسط تکنسین نیست شما می توانید با یک ریست کردن برد ایراد را برطرف کنید.

برای ریست کردن برد نمایشگر یخچال ساید دوو اول قفل را فعال کنید بعد کلید sleep را نگه داشته و همزمان دکمه قفل را پنج بار بفشارید صدای بوق ریست را میشنوید این کار را سه بار تکرار کنید تا برنامه ای سی ریست شود.

بیشتر بخوانید:ارورهای ساید بای ساید امرسان

ارورها و رفع کردن خطاهای يخچال سايد بای سايد دوو

وقتی که يخچال دچار اختلال و خرابی مي شود به شکل ارور در صفحه نمايشگر نشان داده می شود و بايد هر چه زودتر براي رفع کردن آن اقدام کنيد. بعضی موارد با اقداماتی کوچک ایراد رفع می شود و خودتان می توانيد ايراد را برطرف کنید و خطا را خاموش کنيد.

کد خطای F1 يخچال سايد بای سايد دوو

اين ارور مرتبط با سنسور فريزر است زمانی که اين خطا اتفاق میوفتد يعني اتصال کوتاه در مدار دچار قطعی شده است.

اين سنسور فن فريزر و کمپرسور را مدیریت مي کند که به طور منظم 25 دقيقه خاموش و 25 دقيقه روشن است که اگر اين قطعه بدون مشکل باشد ارور به طور خودکار حل می شود.

کد ارور R1 يخچال سايد بای سايد دوو

اين کد خطا هم مشابه خطای قبلی است تنها مرتبط با سنسور يخچال است که ایراد از اتصالات مدار است.

کد ارور RT يخچال سايد بای سايد دوو

اين خطا مرتبط با سنسور دمايی يخچال است مسئولیت اين قطعه کنترل کارکرد عادی دستگاه است که جهت نياز حتما به يک متخصص تعمير يخچال سايد دوو بسپاريد.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید اسنوا

کد خطای D1 يخچال سايد بای سايد دوو

وقتی که اين ارور نشان داده مي شود ایراد از سنسور ديفراست است وقتی که در سيم ها و اتصالات خراب باشد اين خطا رخ میدهد و اين سنسور در طول زمانی 30 دقيقه ای ديفراست را کنترل مي کند.

کد خطای DR يخچال سايد بای سايد دوو

اين ارور مرتبط با باز بودن درب يخچال است که خطاهايی مثل DH، DF، DR هم برای باز ماندن درب های فريزر، يخچال و هوم بار است وقتی که درب بيشتر از يک دقيقه باز باشد خطا می دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *