تعمیرات یخچال, مقالات

ارور یخچال دیپوینت

ارور یخچال دیپوینت -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال دیپوینت میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دیپوینت و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

ارور یخچال دیپوینت

در صورت مطلع بودن از معنی هر خطا می‌توانید در هنگام وجود مشکل بهترین کار را انجام دهید.

ایراد یابی یخچال فریزر دیپوینت به علت پیچیده بودن ساخت دستگاه، امر راحتی نیست. پس توصیه می‌شود اگر علم و اطلاعات لازم در این زمینه ندارید، حتما از یک تکنسین ماهر کمک درخواست کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا

خطاهای یخچال فریزر دیپوینت :

در زیر به صورت مختصر به همه کده ارورهای یخچال فریزر دیپوینت می پردازیم:

حطای 1:

برای چک کردن اندازه گاز یخچال کمپرسور را بررسی کرده و در صورت نبود وجود مشکل باید سیم‌کشی، اواپراتور و سنسور چک شوند. با توجه به اینکه کد ارور ۱ به اشکال و خرابی قطعه های مهمی از یخچال مرتبط می‌شود، بهتر است برای ایراد یابی و برطرف کردن آن با کارشناس مرتبط تماس بگیرید.

خطای 2:

خراب بودن المنت اصلی‌ ترین علت بروز دادن خطای 2 است. این خطا همینطور می‌تواند به خرابی سیم‌کشی، نصب غلط یا خرابی سنسور دیفراست، خراب بودن ترموفیوز، و در آخر خرابی و ایراد مین برد مرتبط باشد.

اول باید قطعه های ذکر شده را چک کنید و در آخر در صورت نبود وجود مشکل در این بخش سراغ چک کردن مین برد بروید. اگر خود به تنهایی تخصص فنی ندارید بهتر است دستگاه را از برق بکشید و برای برطرف کردن این خطا با تعمیرگاه معتبر تماس بگیرید.

خطای 3:

در صورت خراب بودن فن یخچال و یا فن فریزر، کد خطای 3 نشان داده می‌شود. این خطا همینطور می‌تواند به خرابی مگنت سوییچ و مین برد هم ربط داشته باشد.

شاید اشکال از یخ زدگی فن ها باشد، دستگاه را از برق بکشید و حداکثر برای 6 ساعت صبر کنید و بعد دستگاه را روشن کنید. اگر هنوز ارور وجود داشت، اول باید هر دو فن از لحاظ کارکرد و خرابی بخش ها (مانند سوکت، سیم کشی و غیره) چک شوند. در صورت نبود وجود مشکل در این بخش ها، امکان دارد مین برد یخچال دچار صدمه شده باشد. برای حل این مشکل بهتر است با تعمیرگاه معتبر تماس بگیرید.

خطای 4:

مهم ترین علت این خطا یخچال دیپوینت، خراب بودن فن کندانسور یخچال است. خرابی یا کم شدن سرعت فن می‌تواند سبب نشان داده شدن خطا شود. در آخر مانند موارد قبلی، ایراد امکان دارد به خرابی مین برد هم ربط داشته باشد.

برای چک کردن فن اول آن را از لحاظ وجود شکستگی و صدمه ظاهری چک کنید. سرعت فن، سوکت و سیم‌کشی آن را هم از لحاظ سالم و استاندارد بودن بررسی کنید. اگر که ایرادی در بخش های گفته شده وجود نداشت، احتمالا مین برد یخچال خراب است و برای تعمیر آن باید با تعمیرکار ماهری تماس بگیرید.

خطای 5:

خطای 5 یخچال دیپوینت اغلب بر اثر خرابی سنسور کابین اتفاق بیفتد. همینطور، در صورتی که اشکال  از این قطعه نباشد امکان دارد مین برد دچار خرابی و صدمه شده باشد.

اول باید اندازه مقاوت سنسور چک شده و در صورت لابزم سنسور عوض شود. اگر که مشکل به سنسور مربتط نباشد، برای چک کردن مین برد یخچال را از برق بکشید و با کارشناس مرتبط تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال بکو در مارلیک

خطای 6:

خرابی یا قطع بودن  سنسور درون اواپراتور یخچال سبب نشان داده شدن خطای 6 می‌شود. همینطور، در شرایطی که مشکل از این قطعه نباشد امکان دارد مین برد یخچال دچار خرابی و صدمه دیدگی شده باشد.

برای دیدن خرابی یا قطعی سنسور باید حجم اهم سنسور اواپراتور چک شود. در مواقعی که مشکلی در این قطعه وجود نداشته باشد، برای چک کردن مین برد، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرکار مجرب تماس بگیرید.

خطای 7:

این خطای یخچال دیپوینت وقتی نشان داده می‌شود که سنسور محیطی یخچال دچار مشکل در کارکرد شده باشد. همینطور شبیه موارد قبلی، امکان دارد مین برد یخچال خراب شده باشد.

برای مشاهده و تعمیرات سنسور و همینطور عیب مین برد (در صورت وجود) بهتر است با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

خطای 8:

در شرایطی که ارتباط میان برد اصلی و پنل صفحه نمایش یخچال قطع شده  و مشکل داشته باشد خحطای 8  نشان داده می‌شود.

در صورت روبروی با کد ارور 8 یخچال را از برق بکشید و با تعمیرکار مجاز یخچال دیپوینت تماس حاصل کنید.

خطای 9:

کد ارور 9 یخچال دیپوینت در مواقعی اتفاق می افتد که کارکرد کمپرسور دچار مشکل شده باشد.

باید به تعمیر کمپرسور یخچال اقدام کنید. در شرایطی که خودتان تجربه‌ای در این موضوع ندارید بهتر است برای تعمیر با تعمیرکار مجاز یخچال دیپوینت تماس بگیرید.

صحبت آخر

خطای  یخچال فریزر دیپوینت نوعی هشدار  است و به شما خبر می دهد دستگاه شما دچار نقص فنی شده و احتیاج به تعمیر دارد.

ولی توصیه می‌شود برای پیشگیری از صدمه به بقیه قطعه ها و تعمیرات درست آن حتما از یک تکنسین متخصص برای حل خطای یخچال فریزر دیپوینت کمک بگیرید.

راه حل هایی برای پیشگیری از خراب شدن یخچال فریزر و بیشتر شدن طول عمر مفید آن:

  • از یک ترانس استاندارد برای کنترل کردن نوسانات برق استفاده کنید.
  • درب یخچال فریزر را بیشتر از اندازه پر نکنید.
  • از تراز بودن یخچال فریزر مطمعن شوید.
  • از گذاشتن غذای گرم در یخچال فریزر جلوگیری نمایید.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت در اندیشه کرج – مارلیک – ملارد – فردیس – تعمیرات سرویس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *