تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دیپوینت در فردیس

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دیپوینت در فردیس - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دیپوینت در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دیپوینت، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید

لوازم برقی خانه نیاز به نگهداری خوب دارد یخچال ساید بای ساید هم مثل کلیه لوازم برقی دچار عیب یا نقص فنی خواهد شد. بعضی از این مشکلات عبارتند از:

بیشتر بخوانید:

1- دمای ساید بای ساید قابل تنظیم نیست.

2- کمپرسور یخچال ساید بای ساید سرما به اندازه تولید نمی کند.

3- آهنربا درب قدرت خود را از دست داده و درب یخچال بسته نمی شود.

4- مواد غذایی داخل یخچال ساید بای ساید فاسد می شوند و فورا بوی بد می گیرند.

5- یخ زدن میوه و سبزیجات

6- سرریز شدن آب از زیر یخچال

7- افزایش مصرف یخچال ساید بای ساید

8- بالا بودن صداهای ناهنجاری که آزار دهنده است.

9- صفحه نمایش اعلانات یخچال ساید بای ساید پیام error نشان می دهد.

10- درون یخچال ساید بای ساید آب زیادی جمع می شود.

11- یخچال ساید بای ساید روشن نمی شود.

12- سیم برق یخچال ساید بای ساید اتصالی دارد و برق را انتقال نمیدهد.

13- بدنه یخچال فریزر الکتریسیته داشته و برق دارد.

14- آب سرد کن یخچال آب را سرد نمی کند.

15- میزان  آبی که از آب سرد کن خارج می شود بسیار کم است

16- یخ ساز جلویی ساید بای ساید یخ تولید نکند

17- یخ های محفظه جلویی یخچال ساید بای ساید به یکدیگر می چسبند و شکل خوبی ندارند

18- طعم بد آب و یخ یخچال ساید بای ساید

19- بوی بد آب و یخ یخچال  ساید بای ساید

رایج ترین آسیب های ساید بای ساید دیپوینت

مشکلات حاد در ساید بای ساید

اولین چیزی که میتواند به شما کمک کند؛ اطلاعات زیادی در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید کسب کنید؛ این هست که مشکلات حاد ساید بای ساید را یعنی همان ایراداتی که باید در حین اتفاق افتادنش از تعمیرکار کمک خواسته را بشناسید.

بیشتر بخوانید:

  • مشکل حاد اول: خرابی لاستیک

همانطور که میدانید در کناره درب ساید بای ساید های متنوع یک لایه لاستیک وجود دارد؛ که اگر این لایه لاستیک دچار ایراد و خرابی شود باید فورا آن را حل کنید ولی خودتان نمیتوانید این لاستیک را عوض کنید و باید از اشخاص کار بلد در این زمینه کمک بگیرید.

  • مشکل حاد دوم:  گرم شدن بیش از اندازه موتور ساید بای ساید

موضوع دیگری که باید فورا بعد از اتفاق افتادن به چک کردن آن بپردازید و برای حلش با تعمیرکار مخصوص تماس بگیرید؛ گرم شدن بیش از اندازه موتور ساید بای ساید هست که میتواند اذیت کننده باشد.

  • مشکل حاد سوم: سرد نشدن ساید بای ساید

همانطور که میدانید؛ مسئولیت اصلی ساید بای ساید است که با پایین نگه داشتن دما و سرد نگه داشتن محیط داخل ساید بای ساید از فاسد شدن موادغذایی جلوگیری کند؛ ولی قاعدتا اگر روزی یخچال شما آنطور که باید دما را پایین نگه نداشته باید خیلی زود از افراد کاربلد برای تعمیر ساید بای ساید کمک بگیرید و این مشکل را حل کنید؛ چون میتواند به بعضی دیگر از بخش های ساید بای ساید شما صدمه برساند.

  • مشکل حاد چهارم: صدای ساید بای ساید

آخرین مشکل حادی که پیشنهاد میکنیم بعد از مشاهده آن جهت تعمیر از افراد ماهر و کاربلد کمک بگیرید؛ صدای بیش از اندازه و زیاد ساید بای ساید هست، این صدا هنگامی که زیاد و آزاردهنده باشد نشان دهنده این مشکل خواهد بود که بست های داخل موتور و یا دیگر اجزا ساید بای ساید شل شده اند و باید آن ها به حالت اولیه خود بازگرداند.

بیشتر بخوانید:

چگونه از تعمیر ساید بای ساید پیشگیری کنیم؟

مشکلی که میتواند اطلاعات شما را در امر تعمیر تا اندازه بسیار زیادی بالا ببرد؛ این هست که راهکار ها  نکاتی که میتواند از تعمیر ساید بای ساید پیشگیری کند را بدانید؛ در  ادامه این راهکار ها را شرح خواهیم داد.

  • راهکار اول

با توجه به این که در برق شهری نوسانات زیادی وجود دارد و این نوسانات میتواند به سیستم برق ساید بای ساید شما صدمه برساند؛ پیشنهاد میکنیم جهت جلوگیری و یا به تعویق انداختن تعمیر ساید بای ساید حتما یک حافظ برق بر سرراه سیم برق ساید بای ساید خود بگذارید.

  • راهکار دوم

نکته دیگری که میتواند در به تعویق انداختن تعمیر ساید بای ساید تاثیرگذار باشد؛ این هست که به هیچ وجه موادغذیی داغ را بدون درپوش در یخچال نگذارید.

  •  راهکار سوم

موضوع کمک کننده دیگر این هست که نباید ساید بای ساید خود را در برابر وسایل گرمایشی مثل اجاق گاز و فر و همینطور در برابر نور خروشید قرار دهید؛ پس به این نکته هم دقت کنید.

بیشتر بخوانید:

  • راهکار چهارم

جدا توصیه میشود، جهت جلوگیری از تعمیر ساید بای ساید، آن را با فاصله 5 الی 8 سانتی متری از دیوارهای کنار قرار دهید؛ چون نزدیکی یخچال به این دیوارها میتواند موجب خرابی و ایراد دار شدن

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ساید بای ساید دیپوینت

تعمیرات ساید بای ساید دیپوینت بی شک مشکلات خود را خواهد داشت. به صورتی که اشخاص مجبور هستند تا چند ساعت الی چند روز بدون یخچال زندگی کنند. در این حالت امکان دارد بعضی از مواد غذایی کاربران هم فاسد شود. پس توصیه می شود که همواره به شکل درست از ساید بای ساید خود استفاده کنید تا زمان به تعمیر افتادن آن را به عقب بیاندازید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *