مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اندیشه

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اندیشه - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نحوه تعمیرات یخچال فریزر دوو

یخچال فریزر دوو یکی از ۵ برند پرفروش در بازار کشورمان است و نسبت به رقیبان کره ای که دارد، به خوبی به وسیله عموم خریداران استقبال شده که این روزها برای تهیه یک دستگاه یخچال فریزر دوو می بایست حداقل ۴۰ میلیون تومان هزینه در نظر داشته باشید. ولی در صورتی که این دستگاه بعد از گذشت چندین سال دچار خرابی گردید، جای نگرانی نمی باشد زیرا هر دستگاهی دارای طول عمر مفید می باشد و در صورتی که به نکات استفاده از این دستگاه اهمیت قائل نشوید، به احتمال بالا احتیاج به تعمیرات خواهد یافت و تعمیرات این دستگاه به علت قیمت نسبتا زیادی که دارد تنها می بایست توسط تعمیرکارانی انجام شود که حداقل ۵ سال سابقه تعمیرات حرفه ای یخچال فریزر دوو دارند.

این در حالی اس که بعضی اوقات بعضی از ما که با هیچ کدام از قطعات یخچال فریزر دوو آشنا نمی باشیم، اقدام به تعمیرات این دستگاه کنیم که میبایست به اطلاع شما برسانیم در صورت باز نمودن بدنه و قطعه های یخچال فریزر دوو، این دستگاه کاملا از گارانتی خارج شده و در صورتی که دستگاه شما دارای گارانتی می باشد، دیگر نمی توانید از آن استفاده نمائید. با این وجود پیشنهاد می نمائیم این پروسه تعمیرات فقط توسط تعمیرکاران متخصص با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام شود؛ لازم به ذکر می باشد که همه ی خدمات تعمیر یخچال فریزر دوو در تعمیر لوازم خانگی تعمیرات سرویس توسط تعمیرکاران یخچال فریزر دوو انجام می گیرد و قبل از هر نوع تعمیرات هم دستگاه با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی میگردد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در ملارد

تعمیرات یخچال فریزر دوو چه زمان ضروری می باشد؟

برعکس تصور ما، با دیدن هر نوع خرابی ساده و جزئی که آنها را ساده تلقی می نمائیم و هیچ اهمیتی برای آن قالئل نمی شویم، ضروری ترین بازه زمانی برای تعمیرات یخچال فریزر دوو دقیقا همین بازه زمانی می باشد که شما ساده ترین و جزئی ترین خرابی را در این دستگاه می بینید! از این رو در صورتی که خرابی های جزئی را ساده تلقی نمائید، طولی نخواهد کشید که این مشکل جزئی می تواند باعث خرابی گسترده در دستگاه شما عزیزان گردد. از این رو تلاش نمائید با مشاهده هر نوع خرابی در این دستگاه، در اسرع وقت اقدام به تعمیر آن کنید تا هم هزینه تعمیرات کم شود و هم اینکه احتیاجی به عوض کردن قطعات نداشته باشید.

10 مورد از حائز اهمیت ترین خرابی های یخچال فریزر دوو

یخچال فریزر دوو خنک نیست.

امکان دارد یخچال فریزر شما در بخش یخچال یا در بخش فریزر دچار افت برودت گردد و به درستی خنک نکند. دلیل خنک نکردن این بخش ها میتواند به علت وجود برفک درون اواپراتور، نشتی گاز، سوختگی کمپرسور، خراب شدن فن، گرفتن لوله دیفراست، خراب شدن دمپر هوا ، خراب شدن سوییچ میان درب ، خراب شدن حسگر یا ترموفیوز یا مواردی از این قبیل باشد که احتیاج به بررسی به وسیله تعمیرکار متخصص مرکز تعمیرات سرویس میباشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در ملارد

صدای غیرعادی یخچال فریزر دوو

صدای غیرعادی یخچال فریزر میتواند مرتبط با خراب شدن فن یا خراب شدن کمپرسور و یا عدم تراز بودن دستگاه باشد. در صورتی که با تکان دادن بدنه دستگاه صدای غیرطبیعی یخچال قطع گردد احتمالا دستگاه شما تراز نمی باشد و لرزش لوله های متصل به موتور یخچال فریزر دوو سبب بروز صدا میشود.

یخچال فریزر دوو به صورت یکسره کار می کند .(دستگاه اتومات نمی نماید)

اگر یخچال فریزر دوو شما یکسره کار می کند امکان دارد به علت نشتی گاز این حالت اتفاق بیفتد که به تبع آن سرمای دستگاه هم از بین می رود. دلیل دیگر یکسره کارکردن یخچال خراب شدن ترموستات یا حسگرها می باشد که باعث این خرابی همه ی مواد غذایی درون یخچال منجمد خواهند گردید.

لاستیک اطراف درب یخچال دوو خراب گردیده است.

خراب شدن لاستیک اطراف درب یخچال سبب هدر رفتن سرمای درون یخچال و کم شدن طول عمر موتور یخچال دوو می گردد و همینطور سبب زیاد شدن مصرف برق می شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال دوو در ملارد

درون یخچال فریزر دوو بوی نامطبوعی دارد.

دلیل بوی نامطبوع درون یخچال فریزر دوو، امکان دارد مرتبط با خراب شدن ذغال بوگیر درون یخچال فریزر دوو باشد. همینطور وجود مواد غذایی دارای بوی زیاد مانند ترشیجات، یا گذاشتن مواد غذایی به مدت زیاد در یخچال فریزر میتواند سبب ایجاد بوی نامطبوع شود. برای برطرف کردن بوی نامطبوع یخچال فریزر دوو بدنه داخلی دستگاه را با محلول جوش شیرین و وانیل بشویید و چند تکه ذغال کبابی داخل یخچال بگذارید تا بوی نامطبوع برطرف شود.

فن کندانسور یخچال از کار افتاده است.

اگر فن کندانسور (فن کنار موتور یخچال) کار نکند می تواند باعث صدمه دیدن کمپرسور یخچال فریزر دوو شود. از علائم خراب شدن فن کندانسور یخچال صدای غیرعادی از پشت دستگاه و داغ شدن بیشتر از اندازه کنار درب یخچال است.

یخچال فریزر دوو روشن نمی گردد.

در صورت عدم روشن شدن یخچال فریزر دوو پریز برق و دوشاخه یخچال را چک کنید. امکان دارد به علت خراب شدن برد اصلی یخچال فریزر دوو دستگاه روشن نگردد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت در ملارد

موتور یخچال فریزر دوو از کار افتاده است.

موتور یخچال فریزر دوو برای چندین ثانیه روشن گشته و دوباره قطع می گردد. شاید کمپرسور (موتور ) یخچال فریزر دوو سوخته است. امکان دارد رله اورلود دستگاه هم دچار خرابی شده باشد.

مواد درون یخچال فریزر دوو یخ می زند

دلیل یخ زدن مواد غذایی درون یخچال فریزر دوو می تواند مرتبط با خراب شدن دمپر هوای میان یخچال و فریزر باشد. همینطور خراب شدن برد اصلی دستگاه هم می تواند سبب بروز چنین اشکالی شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *