مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در ملارد

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در ملارد - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر یخچال دوو در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در ملارد

۱. عدم خنک سازی یخچال فریزرهای دوو

اگر این دستگاه ها در بخش یخچال یا فریزر برودتشان کم شود نمی توانند به صورت کامل دستگاه را خنک نمایند.
از علت های دیگر عدم خنک سازی یخچال فریزر دوو می توان به موارد زیر هم اشاره کرد:
برفک زدن درون اواپراتور، نشت نمودن گاز، انسداد لوله دیفراست، خراب شدن فن یا دمپر هوا، اگر کمپرسور سوخته باشد و یا حسگر یا ترموفیوز دچار خرابی گردیده باشند. برای رفع نمودن این اشکالات نیاز می باشد از یک تعمیرکار متخصص در این حوزه کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال اسنوا

۲. عدم اتومات نمودن دستگاه و عملکرد مداوم آن

در صورتی که یخچال فریزر دوو شما به صورت مداوم کار کرده و اصطلاحا اتومات نمی نماید، این اشکال می تواند به علت نشت کردن گاز ایجاد شود که در این صورت سرمای یخچال فریزر هم از بین می رود. یکی دیگر از علت های عملکرد مداوم این دستگاه ها، خرابی ترموستات یا حسگرها میباشد
در صورت خراب شدن این بخش ها همه ی مواد غذایی که داخل یخچال وجود دارند، یخ می زنند.

۳. استشمام بوی نامطبوع از درون یخچال فریزر

اگر زغال بوگیر در درون دستگاه خراب گردد، بوی نامطبوعی از درون یخچال و فریزر به مشام خواهد رسید.
برای رفع نمودن این اشکال کافی می باشد توسط محلول جوش شیرین و وانیل درون دستگاه را شستشو بدهید. همینطور می توانید از چند تکه زغال کبابی داخل یخچال استفاده نمائید.

۴. روشن شدن نشانه فیلتر آب بر روی صفحه نمایش

اگر نشانه فیلتر آب بر روی صفحه نمایش دستگاه شما روشن گردیده است، می بایست آن فیلتر را تعویض نمائید.
به صورت کلی فیلتر آب یخچال فریزرهای دوو می بایست هر شش ماه یک دفعه تعویض شوند. اگر خودتان قادر به انجام دادن عوض کردن فیلتر آب دستگاه نمی باشید، می توانید از یک تکنسین حرفه ای کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال هیمالیا

۵. یخچال سر و صدای بسیار زیادی دارد.

به جهت اینکه بتوانید سر و صدای زیاد یخچال را متوقف نمائید، اول می بایست از تراز بودن یخچال خود مطمئن شوید، بعد می بایست چک نمائید که فاصله میان پشت یخچال تا دیوار ۱۰ سانتیمتر است.
در صورتی که یخچال شما در موقعیت متناسب و ترازی قرار گرفته و فاصله آن تا دیوار هم ۱۰ سانتیمتر می باشد ولی همچنان دارای سر و صدای زیادی می باشد، در صورتی که این صدا از بخش پشت یخچال شنیده می شود موتور یا فن کندانسور خراب است و در صورتی که صدا از بخش داخلی یخچال می باشد امکان دارد فن یخچال دچار اشکال شده و احتیاج به تعویض داشته باشد.

۶. بر روی دیواره های یخچال فریزر شبنم تشکیل می شود.

اگر دمای یخچال زیاد باشد و یا به مدت زیادی درب دستگاه باز مانده باشد قطراتی مثل شبنم بر روی دیواره یخچال به وجود می آید.
از قبیل علت های دیگری که سبب ایجاد این اشکال می شود قرار دادن غذایی که دارای آب زیاد می باشد و ظرف آن فاقد درب است، می باشد.

۷. مواد غذایی داخل یخچال یخ می زنند.

این اشکال امکان دارد به دو علت ایجاد شود، علت اول خراب شدن دمپر هوای مابین یخچال و فریزر می باشد و علت دوم خراب شدن برد اصلی دستگاه است.
در صورت وجود این اشکالات از یک تعمیرکار یخچال فریزر کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال کلور در اندیشه

۸. عدم عملکرد فن کندانسور

در کنار موتور یخچال فریزر فنی وجود دارد که کندانسور نامیده می شود. در صورتی که فن کندانسور صدمه دیده باشد و کار نکند می تواند سبب کار نکردن کمپرسور یخچال فریزر هم شود.
اگر از پشت دستگاه شما صداهای غیر عادی به گوش می رسد و بدنه کنار درب یخچال به شکل بیشتر از حد داغ می شود می تواند از علائم خراب شدن فن کندانسور باشد.

نگهداری از یخچال فریزر دوو

از نکته های حائز اهمیت را برای نگهداری یخچال فریزر خود باید بدانید که به دفعه های مکرر درب یخچال را باز و بسته ننمائید که ممکن است اغلب افراد این را ندانند که این کار آنها در سالم ماندن یخچال موثر می باشد، باز ماندن درب یخچال فریزر برای مدت کم ممکن است مشکل ساز نباشد اما برای زمان زیاد شدیدا می تواند برای دستگاه شما مضر باشد و همین توجه های کوتاه به دستگاه داشتن می تواند از هزینه های اضافه درباره ی تعمیرات جلوگییر کند و در غیر این حالت احتیاج به تعمیرات یخچال فریزر دوو خواهید داشت.

در صورتی که با گرم شدن بدنه ی یخچال فریزر مواجه شدید چیز نگران کننده ای نمی باشد، این به علت وجود لوله های گاز می باشد که وظیفه ی انتقال آن به همه جای یخچال را دارد و برای گردش، تولید گرما نموده و بدنه را گرم می نماید، جای نگرانی نمی باشد.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال دوو

هزینه تعمیرات یخچال فریزر دوو

هزینه تعمیرات یخچال فریزر دوو به عواملی مانند خدماتی که تعمیرکار ارائه می کند، قطعاتی که تعمیر یا عوض می گردند وابسته می باشد با این حال پیشنهاد می گردد نگران هزینه های تعمیرات یخچال فریزر دوو نباشید، زیرا تمام هزینه های تعمیرات یخچال فریزر در مجموعه تعمیرات سرویس مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه گردیده و کاملا مناسب می باشد. همچنین تعمیرکاران تعمیرات سرویس بسیار خبره و متخصص هستند ولی با این حال هزینه بیش از حد از مشتریان دریافت نمی کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع تعمیر یخچال دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع تعمیر یخچال دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *