مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

تعمیرات ساید بای ساید دوو

تعمیر ساید بای ساید دوو -تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید دوو میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دوو ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات ساید بای ساید دوو

این روزها، یکی از محبوب ترین مدل های یخچال دوو، مدل ساید بای ساید (side by side) است که توانسته اعتماد و رضایت مشتریان سیاری را به خود جلب کند و در نهایت پر فروش ترین مدل یخچال نه فقط در ایران بلکه در جهان باشد. با وجود اینکه در ساخت این یخچال ها از مدرن ترین تکنولوژی ها به کار برده شده است، باز هم امکان دارد دچار خراب شدن و نقص شوند و نیازمند به تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو شوید.

از سوی دیگر، در بین یخچال های برندهای مختلف، تعمیر ساید بای ساید دوو  پیچیدگی زیادی دارد و باید در انجام آن تمام دقت و مهارت را داشته باشید. حواستان باشد که تعمیر ساید برند دوو کار هر فردی نیست و قطعا توجه نکردن به این موضوع، شما را ناچار به پرداخت هزینه ها و خرابی بیش تری میشود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در اندیشه

ایرادات شایع ساید بای ساید دوو​

در این قسمت، سوالات مکرری که مخاطبان زیادی در زمینه تعمیر ساید دوو از تعمیرکاران ما پرسیده اند را آورده ایم. اگر شما هم سوالی داشتید می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل تماس بگیرید و بپرسید. سعی ما این است که بتوانیم رضایت شما را کسب کنبم و کلیه ایرادات شما در زمینه تعمیرات لوازم خانگی را در کمترین زمان رفع کنیم.

1- دلیل روشن نشدن ساید بای ساید دوو چیست؟

وقتی که یخچال ساید شما روشن نمی شود باید جریان برق را بررسی کنید. اول مطمئن شوید پریز برق سالم است و ایراد از این قسمت نیست. اگر پریز برق سالم بود، سه راهی و تبدیل های متصل به ساید را بررسی کنید. جهت این کار یخچال را مستقیما به پریز برق متصل کنید و یا اینکه در درون سه راهی وسیله دیگه را بزنید و ببینید جریان برق دارد یا نه.

اگر ایراد از این قطعه ها نبود و یخچال هنوز هم روشن نشد، با تعمیرات ساید بای ساید دوو تماس بگیرید تا فورا تعمیرکار به خانه شما بیاید و با کمترین هزینه و بهترین کیفیت تعمیر شما را انجام دهد.

2- دلیل روشن نشدن چراغ درون ساید دوو چیست؟

وقتی که چراغ داخلی ساید دوو شما روشن نمی شود باید چراغ آن را چک کنید. اگر چراغ دچار سوختگی شده باشد باید آن را تعویض کنید. اگر با تعویض کردن لامپ هنوز یخچال ساید شما روشن نشد، ایراد از سوئیچ ها و سیم کشی های داخلی است که باید آن را با ایمنی کامل و دقت بالا چک کنید.

3- علت اینکه یخچال ساید بای ساید دوو کار نمی کند اما لامپ آن روشن می شود چیست؟

وقتی که با این ایراد مواجه شدید باید تنظیمات درجه حرارت ساید را بررسی کنید. بعد فاصله ساید بای ساید خود از دیواره های کناره را چک کنید. این فاصله باید کمترین حد 5 سانتی متر باشد تا هوا به خوبی گردش پیدا کند.

اگر دو مورد پیش ایرادی نداشت باید سیم پیچی های یخچال را خیلی دقیق و با حوصله تمیز کنید و صبر کنید دستگاه دو ساعت خاموش باشد. اگر پس از دو ساعت هنوز هم یخچال ساید کار نکرد باید تعمیرکار ساید بای ساید دوو به محل شما بیاید و دستگاه را چک کند.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید بلومبرگ

4- دلیل بوی نامطبوع ساید بای ساید دوو چیست؟

اول باید بررسی کنید که آیا مواد غذایی داخل یخچال فاسد نشده اند. اگر ایراد از مواد غذایی نبود، کمی جوش شیرین را با آب ترکیب کنید و بعد فضای داخل ساید، نوار و لاستیک دور درب دستگاه را با این ترکیب بشویید.

5- دلیل اینکه فضای داخل ساید دوو به حد کافی خنک نمی شود چیست؟

اول باید دمای یخچال را چک کنید. اگر ایراد از دما نبود لاستیک دور درب ساید را بررسی کنید. اگر لاستیک دچار پوسیدگی شده باشد آن را عوض کنید. احتمال دارد مواد غذایی داخل یخچال دریچه جریان هوای ساید را مسدود کرده اند و اجازه ندهد هوا به خوبی جریان پیدا کند. باید مواد غذایی را در محل مناسب داخل ساید قرار دهید. به طوری که با بررسی کلیه این موارد ایراد رفع نشد، باید با تعمیرکار مجاز ساید دوو تماس حاصل کنید.

6- دلیل یکسره کار کردن یخچال ساید دوو چیست؟

به طوری که اخیرا مثلا همان روز مواد غذایی تازه ای را داخل یخچال ساید خود قرار داده اید، بی وقفه کار کردن دستگاه طبیعی است. ولی اگر همان روز مواد غذایی را داخل یخچال قرار نداده اید، باید لاستیک دور درب و سیم پیچی های کندانسور را چک کنید.

بیشتر بخوانید:ارورهای ساید بای ساید امرسان

7- دلیل اینکه درب یخچال ساید بای ساید دوو به دشواری باز می شود چیست؟

به طوری که درب ساید را ببندید و قصد داشته باشید مجدد باز کنید، درب به دشواری باز می شود. باید صبر کنید تا تقریبا یک الی دو دقیقه بگذرد و بعد درب را باز کنید. علتش این است که وقتی که شما درب ساید بای ساید را میبندید، فشار هوایی در داخل یخچال به وجود می آید و اجازه نمی دهد که به راحتی درب باز شود.

8- دلیل صدای زیاد ساید بای ساید دوو چیست؟

اگر یخچال ساید شما صدای ناهنجاری می دهد عوامل زیادی دارد که مهمترین آن ها عبارتند از:

این صدا ممکن است از کمپرسور باشد. وقتی که کمپرسور شروع به کار می کند و یا اینکه کارش به اتمام برسد ، مبرد سبب جریان هوای سرد در درون لوله ها می شود و در نهایت صدای ناهنجاری را ایجاد می کند.

ممکن است نشتی آب وجود داشته باشد و یا یخ آب شده هم می تواند چنین صدایی را تولید کند.

 ممکن است کمپرسور و یا فن برای ایجاد کردن جریان هوا صدای ناهنجاری ایجاد کنند.

 به طوری که یخچال ساید بای ساید دوو تراز نباشد صدای غیر معمولی تولید می شود.

ممکن است فن ساید دوو خراب باشد.

 پایه های کمپرسور ساید را چک کنید شاید معیوب باشد.

 به طوری که وسایلی را بر روی ساید خود قرار داده اید بردارید چون می تواند صدای ناهنجاری تولید کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *