تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو -نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی دوو میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو ، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو

در این مقاله، تصمیم داریم درباره بعضی از شایع ترین ایرادات لباسشویی دوو و اینکه چطور باید آنها را رفع کنید صحبت کنیم. جهت تعمیر لباسشویی دوو خود باید بتوانید به موقع ایراد را تشخیص داده و سریعا آن را رفع کنید.

هرچه سریعتر اقدام کنید، هزینه تعمیر لباسشویی دوو و آسب های وارده بر آن کمتر میشود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه

موارد مهم نگهداری ماشین لباسشویی دوو

یکی از روشهای صرفه جویی در زمان و آب استفاده از ماشین لباسشویی جهت شستشوی لباس ها است.
جهت اینکه بتوان طول عمر این دستگاه را افزایش داده و سال های بیشتری از آن استفاده کرد، نیاز است بعضی موارد مراقبتی از این دستگاه مد نظر قرار داده شده و رعایت شود که عبارتند از:

تراز بودن و قرار گرفتن دستگاه در محلی مناسب

محل قرار گیری ماشین لباسشویی یکی از اساسی ترین مواردی است که در زمان نصب دستگاه باید به آن توجه داشت.
مهم است که ماشین لباسشویی را در یک جای هموار و صاف قرار داده تا دستگاه به طور کاملا تراز بر روی سطح قرار گیرد.

بکار گیری از مواد شوینده مناسب

یکی دیگر از ضروری ترین مواردی که جهت افزایش عمر ماشین لباسشویی دوو باید مدنظر قرار داده شود استفاده کردن از پودرها و مواد شوینده مخصوص ماشین لباسشویی است.
پودر ها و مواد شوینده های متفرقه و دستی از مواد شیمیایی ایجاد شده‌اند که کف زیادی ایجاد کرده و سبب صدمه رساندن به لباس ها و دستگاه می شود.
استفاده از مواد نرم کننده و سفیدکننده در داخل ماشین لباسشویی امکان دارد سبب خراب شدن قطعات دستگاه شوند.

 تمیز کردن منظم بخش های داخلی دستگاه

در اتمام چرخه شستشو بیشتر پسماند های مواد شوینده در داخل دستگاه باقی می ماند و امکان دارد سبب ایجاد شدن ایراداتی در ماشین لباسشویی شود. به همین خاطر نیاز است که حداقل یک بار در ماه از پاک کننده ها و جرم گیرهای به خصوصی برای ماشین لباسشویی جهت از بین بردن پسماندهای مواد شوینده به کار ببرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه

شایع ترین خرابی های ماشین لباسشویی دوو

1. ماشین لباسشویی دوو روشن نمی‌شود

اولین مرحله موقع عیب‌یابی این ایراد این است که چک کنید ماشین لباسشویی دوو شما برق مصرف می‌کند یا خیر؟ اگر ماشین لباسشویی شما هیچ علامتی از روشن بودن نشان نمی‌دهد، چک کنید که دستگاه به برق متصل باشد.

همینطور می‌توانید پریز را با وسیله دیگری مثل شارژر تلفن امتحان کنید. اگر ایراد از پریز است، تلاش کنید مدار را در قطع کننده دوباره تنظیم کنید.

اگر ماشین لباسشویی شما در اواسط یک چرخه شستشو خاموش شد، امکان دارد به خاطر بار بیش از اندازه خاموش شده باشد.

چندین لباس را خارج کنید و با جدا کردن و متصب کردن دوباره ماشین لباسشویی، آن را مجدد تنظیم کنید.

اگر ماشین لباسشویی شما روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند، امکان دارد سوئیچ درب ایراد داشته باشد.

این یک دستگاه کوچک زیر درب است که از کارکرد دستگاه در زمان باز بودن درب پیشگیری می‌کند.

سوئیچ را چک کنید تا اطمینان پیدا کنید که خراب نشده است. جهت کار نکردن درست این قطع احتمال دارد نیاز به عوض کردن داشته باشد. در این حالت باید از یک متخصص ماهر برای تعمیر لباسشویی دوو خود کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال استیل در ملارد

2. آب لباسشویی دوو نشتی دارد یا دستگاه تخلیه نمی‌شود

اگرچه به نظر میاید این دو ایرادی جدا از هم هستند، ولی نشتی دادن آب و آبی که خارج نمی‌شود، عوامل مشابهی دارند. اگر متوجه نشتی دادن آب از ماشین لباسشویی خود شدید، اول تلاش کنید تعیین کنید که آب از کجا می‌آید؟ اگر آب از قسمت جلو نشت کند، احتما دارد آب‌بندی درب معیوب باشد. اگر درزگیر درب نشانه های قابل‌ مشاهده دارد دچار خرابی شده، آن را عوض کنید.

اگر آب از زیر یا پشت دستگاه نشتی میدهد، یا اگر دستگاه شما تخلیه نمی‌کند، اتصالات متعدد دستگاه را چک کنید.

شلنگ‌ها را از لحاظ ساییدگی چک کنید. چک کردن مفاصل، واشرها و سوپاپ‌ها، یعنی مکان‌هایی که شیلنگ‌ها به هم وصل می‌شوند بسیار اهمیت دارد.

همینطور می‌توانید شلنگ تخلیه را جدا کنید تا هر نوع گرفتگی را چک کنید. در آخر، امکان دارد نشتی به خاطر استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده باشد.

بیشتر این موضوع واضح خواهد بود چون شما متوجه کف بیش از اندازه می شوید. در مجموع بهتر است موقع مواجه شدن با این ایراد جهت عیب‌یابی لباسشویی دوو و تعمیر آن از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

3. درام لباسشویی دوو نمی‌چرخد

همانگونه که در بالا گفته داده شد، ایراد ماشین لباسشویی که درست نمی‌چرخد، می‌تواند به خاطر نقص داشتن سوئیچ درب باشد.

اگر ماشین لباسشویی دوو شما درایو مستقیم ندارد، ایراد امکان دارد از شکسته شدن تسمه باشد. می‌توانید ماشین لباسشویی خود را باز کرده و داخل آن را چک کنید تا ببینید آیا تسمه صدمه دیده است یا خیر؟ همینطور این ایراد می‌تواند به خاطر خراب شدن موتور باشد. برخی اوقات موتور بیش از اندازه گرم می‌شود و لازم به یک دوره خنک شدن دارد.

4. لباسشویی دوو به شدت می‌لرزد

کمی تکان خوردن ماشین لباسشویی دوو موقع کار طبیعی است، اما اگر حس می‌کنید ماشین لباسشویی شما خیلی می‌لرزد، احتمال دارد یک ایراد کوچک وجود داشته باشد.

 راهکار این است که لباسشویی را تراز کنید. همینطور امکان دارد علت آن وجود بار نامتعادل باشد. چرخه شستشو را متوقف کنید و لباس‌های درون را مجدد تنظیم کنید تا وزن به صورت مساوی پخش شود.

اگر هنوز هم ایراد سر جای خود باقی بود احتمال دارد علت آن شکسته شدن قطعات داخلی یا ایرادی در کارکرد موتور است. در این زمان بهتر است جهت تعمیر لباسشویی دوو خود با یک تعمیرکار ماهر تماس بگیرید.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط