تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر کردن ساید بای ساید دوو

تعمیر کردن ساید بای ساید دوو

ما در این مطلب به مبحث تعمیر کردن ساید بای ساید دوو می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

فهرست مطالب

تعمیر کردن ساید بای ساید دوو

یخچال‌ها یک قسمت ضروری از تجهیزات خانگی ما در زندگی روزمره شده‌اند و وظیفه آن حفظ غذاها و نگهداری را بر عهده دارند. یخچال‌های دوو هم مثل محصولات معتبر و محبوب در بازار هستند که با کیفیت بالا و امکانات متنوع خود، توجه مصرف‌کنندگان را جلب کرده‌اند.

با این حال، مانند هر دستگاه الکتریکی دیگری، یخچال‌های دوو هم ممکن است در طول زمان با مشکلات عملکردی مواجه شوند که نیازمند تعمیرات باشد.

در این مقاله، به بررسی مشکلات زیاد یخچال‌های دوو و نحوه تعمیر آن‌ها می‌پردازیم و ویژگی‌هایی که این یخچال را از دیگر رقیبانش متمایز می‌کند را توضیح می‌دهیم.

ايرادات رايج در تعميرات يخچال ساید دوو

چشمک زدن نمایشگر

در ساید دوو وقتی که نمایشگر مرکزی خراب باشد ممکن است نمایشگر خاموش و روشن شود برای تعمیر ساید دوو در این حالت متخصصین تعمیرات سرویس باید نمایشگر مرکزی رو تست و اگر نیاز بود تعمیر کنند.

تعمیر یخچال دوو کاری تخصصی می باشد که توسط تعمیرات سرویس حرفه ای انجام می شود.

گاهی بعد از قطع و وصل برق صدای تق تق از یخساز ساید دوو به گوش می رسد که بیشتر اوقات خرابی مرتبط به نمایشگر مرکزی می باشد  و با تعمیر نمایشگر ساید دوو مشکل یخساز هم حل می شود.

بیشتر بخوانید:عیب یابی فن یخچال اسنوا

سرد نبودن به اندازه ي کافی يخچال ساید دوو

اگر سرماي يخچال دوو کم است بايد چند مورد را بررسي کنید. اول از همه يخچال نبايد نزديک وسايل گرما زا مثل بخاری يا اجاق گاز قرار بگيرد و حتما دستگاه نبايد در مقابل نور مستقيم خورشيد هم قرار داشته باشد.دستگاه بايد حداقل 10 سانتي متر از ديوار فاصله داشته باشد.

اما از لحاظ فنی علت کم شدن سرما در تعمیر يخچال دوو مي تواند به دليل خرابي کمپرسور، نشت گاز، تمام شدن گاز يا کم بودن گاز، مشکلات سيستم ديفراست، خرابی فن، خرابی نمایشگر الکترونيکي، خرابی ترموديسک، خرابی المنت و… اتفاق افتاده باشد

بلافاصله بعد ازمطمئن شدن از عدم تولید سرما توسط یخچال برای جلوگیری ازبه وجود آمدن آسیب بیشتر به یخچال جهت تعمیر یخچال فریزر دوو با تعمیرات سرویس کرج تماس بگیرید.

خارج نشدن آب از آبريز ساید دوو

اگر آب از آب ريز دستگاه خارج نمي شود، بايد مواردی از قبيل خرابي شير برقی، خرابی پدال آب سرد کن، پارگی يا انسداد شلنگ هاي انتقال آب داخل درب يخچال و… توسط متخصصین تعمیرات سرویس مورد بررسي قرار بگيرد.

بیشتر بخوانید:تعمیر صدای یخچال الکترواستیل

يخ زدن مواد غذايی در محفظه يخچال

اگر مواد غذايی در يخچال يخ مي زند، بايد اول دمای دستگاه را بررسي کنيد که روي درجه  خيلی پايينی نباشد، چون در دماي پايين تر از منفی 5، مواد غذايی منجمد مي شوند.

همچنين بايد حواستان باشد که مواد غذايی نزديک دريچه هواي سرد قرار نداشته باشد. و بهتر است تا غذا هايی که ماهيت مايع دارند در طبقات بالا تر قرار داشته باشند.

سر و صدای زياد يخچال ساید دوو

اگر سر و صدای غير عادی و بلندی از دستگاه به گوش مي رسد بايد مواردی از مانند همسطح  نبودن دستگاه، صاف نبودن سطحي که دستگاه روي آن قرار دارد، خرابی موتور، خرابی فن کندانسور، خرابی لرزه گير کمپرسور ( لاستيک نگهدارنده موتور )، شاتون زدن موتور، شل شدن اتصالات موتور و… مورد بررسی قرار بگيرند.

به عنوان مثال در صورت خرابی فن کندانسور بايد اين قطعه راعوض کنيد.

اتومات نکردن يخچال ساید دوو

اگر دستگاه اتومات نمی کند، بايد مواردی مثل حسگر يا ترموستات، لاستيک دور درب، ميزان گاز، نمایشگر الکترونيکی، وضعيت فن، وجود برفک در اواپراتور و… را بررسي کنيد.

اگر لاستيک دور درب از جاي خود خارج شده، بايد آن را در جای خود وصل کنيد و در صورت خرابی بايد آن را عوض کنيد که این مورد حتما باید توسط تعمیرات سرویس انجام گیرد.

يخ زدن ( برفک زدن ) قسمت فريزر در ساید بای ساید دوو

يخچال های دوو نوفراست هستند در نتيجه نبايد فضای فريزر يخ بزند. معمولا يخ زدن يا برفک زدن يخچال فريزر، به دليل ورود رطوبت به داخل دستگاه، خرابی لاستيک دور درب، باز ماندن درب دستگاه برای مدت زیادی، خرابی ترموستات، خرابی سنسور، خرابی فن، خرابی ترموديسک، خرابی سنسور ديفراست، خرابی المنت، خرابی نمایشگر الکترونيکی و… اتفاق می افتند.

در صورت به وجود آمدن این مشکل جهت تعمیر یخچال با یک تعمیرات سرویس حتما مشورت کنید.

بیشتر بخوانید:تعمیر ساید بای ساید مابه

ارورها و رفع خطاهای سايد بای سايد دوو

وقتی که يخچال دچار مشکل و خرابی مي شود به صورت ارور در صفحه نمايشگر دیده می شود و بايد هر چه سريع تر براي رفع آن اقدام کنيد.بعضی موارد با اقداماتی کوچک مشکل رفع می شود و خودتان می توانيد ايراد رارفع کنید و ارور را خاموش کنيد.

کد ارور F1 يخچال سايد بای سايد دوو

اين ارور مربوط به حسگر فريزر است وقتی که اين خطا رخ مي دهد يعني اتصال کوتاه در مدار قطع شده است. اين حسگر فن فريزر و کمپرسور را کنترل مي کند که به صورت منظم 25 دقيقه خاموش و 25 دقيقه روشن است که اگر اين قطعه بدون ايراد باشد ارور بصورت خودکار رفع می شود.

کد ارور R1 يخچال سايد دوو

اين کد خطا هم مانند ارور قبلی است فقط مربوط به حسگر يخچال است که مشکل از اتصالات مدار است.

کد ارور RT يخچال سايد دوو

اين خطا مربوط به حسگر دمايی يخچال است وظيفه اين قطعه کنترل عملکرد عادی دستگاه است که در صورت نياز حتما به يک متخصص تعميرات سرویس بسپاريد.

کد ارور D1 يخچال سايد دوو

وقتی که اين ارور نمايش داده مي شود مشکل از حسگر ديفراست است وقتی که در سيم ها و اتصالات خراب باشد اين خطا را مي دهد و اين حسگر در بازه زمانی 30 دقيقه ای ديفراست را کنترل مي کند.

کد ارور DR يخچال سايد دوو

اين ارور مربوط به باز بودن درب يخچال است که ارور هايی مانند DH، DF، DR هم برای باز ماندن درب های فريزر، يخچال و هوم بار است وقتی که درب بيشتر از يک دقيقه باز باشد ارور می دهد.

کد ارور c1 سايد بای سايد دوو

اين خطا يعنی يک برنامه اي غير عادي در سيستم يخچال به وجود آمده است و ممکن است کمپرسور بيشتر از 3 ساعت کار کرده باشد و حسگر ديفراست بيشتر از -5 درجه را نشان بدهد تاوقتي که به زير -5 بيايد ارور ار بين مي رود.

کد ارور F3 يخچال سايد بای سايد دوو

وقتی که دستگاه از حالت ديفراست به حالت عادي برمي گردد اين ارور نمايش داده مي شود و زمانی که درب بيشتر از يک دقيقه باز باشد احتمالا ميکروسوئيچ مشکل دارد و بايد عوض شود.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


  • تعمیر ساید بای ساید دوو در اندیشه
  • تعمیر ساید بای ساید دوو در ملارد
  • تعمیرات سرویس
  • تعمیر ساید بای ساید دوو در کرج

مطالب مرتبط