تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال فریزر اسنوا در فردیس

تعمیر یخچال اسنوا در فردیس -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال اسنوا در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر یخچال اسنوا در فردیس

ایراد یابی و برطرف کردن خطای یخچال فریزر، رفع کردن ایرادات آن و انجام سرویس های مقرر شده یا تعمیرات یخچال، همه اینها به داشتن حرفه کافی در ارتباط با شیوه کار با یخچال، بخش های مختلف دستگاه و قطعات نقش ها و کارکرد هر کدام وابسته است. هچنین، وجود تجربه انجام تعمیرات یخچال فریزر و تجهیزات خاص هم اهمیت دارد. پس انجام عیب یابی ها و یا مسئله تعمیرات، موضوعی است خیلی حساس که هر شخصی صلاحیت مورد نیاز جهت انجام آنها را ندارد. نیاز به ذکر نیست که تعمیرات ناشیانه، امکان دارد در آخر به ایجاد شدن خسارات جدی و سنگین به یخچال منجر شود!

بیشتر بخوانید: علت نشتی دادن آب از یخچال کلور

کدهای خطا یا ارورهای یخچال اسنوا

کد خطا F1 یخچال اسنوا

این خطا به منظور سرد نشدن اواپراتور است. در این وضعیت اواپراتور با یخ زدگی مواجه شده است.

کد خطا F2 یخچال اسنوا

خطای مرتبط با خراب شدن سنسور داخل فریزر اشاره دارد. تکنسین یخچال باید سوکت سنسور را چک کند و جهت نیاز سنسور و هم برد کنترلی را تعویض کند.

کد خطا F3 یخچال اسنوا

این خطا به خراب شدن سنسور داخل یخچال مرتبط است. تکنسین یخچال اول سوکت سنسور را بررسی کرده و بر اساس تشخیص می تواند سنسور یا برد کنترلی یا هردو اقدام به تعویض آن کند.

کد خطا F4 یخچال اسنوا

این پیام خطا به منظور خراب شدن سنسور دیفراست است. در این وضعیت سوکت سنسور را چک کنید. همینطور امکان دارد تعویض سنسور و برد کنترلی هم نیاز باشد.

کد خطا F5 یخچال اسنوا

بروز این کد خطا بر روی یخچال، به منظور کار نکردن روند دیفراست است. امکان دارد المنت دچار قطعی شده باشد.

کد خطا F6 یخچال اسنوا

خطا مرتبط با خراب شدن آی سی حافظه اپروم مرتبط می شود. تعویض کردن برد کنترلی در بیشر مواقع سبب رفع شدن خطا می شود. حتما با تکنسین متخصص تماس بگیرید.

کد خطا F7 یخچال اسنوا

جهت نمایش این خطا، فن یخچال دچار ایراد شده است. فن یخچال را چک کرده و جهت معیوب بودن تعویض کنید.

کد خطا F8 یخچال اسنوا

به طوری که این کد خطا نشان داده شود، به منظور خراب شدن فن فریزر است. فن فریزر را بررسی کنید. به طوری که سوخته است و یا مشکل دارد، آن را تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: علت داغ شدن بدنه یخچال الکترواستیل

 ایرادات رایج یخچال اسنوا

برخی مواقع اتفاق میوفتد که در یخچال های اسنوا مشکلات و خرابی ‌هایی ایجاد می شود که می ‌تواند برخی از آن ها راهکار داشته باشد و برخی دیگر لازم به مهارت و تعمیر کار پیدا کند که در این قسمت به چند مشکل از آن ها اشاره می کنیم؛
 • خراب شدن کمپرسور، جهت خرابی باید فورا تعمیر یا تعویض شود اما می توان با پاکیزه نگه داشتن آن در طی زمان خرابی این قطعه را کم کرد.
 • عیب یابی موتور، چنانچه موتور دچار خرابی شده است می توان با تعویض کردن کمپرسور مجدد کارکرد مطلوب موتور را بازیابی کرد.
 • ایراد mcb اگر در این باره خرابی ایجاد شد، می توانید با بررسی کردن مینی قطع کننده اقدام به تعمیر آن کنید.
 • مشکل در خنک کننده
 • نشتی دادن آب
 • خراب شدن ترموستات
 • سرمایش کم
 • خرابی خازن راه اندازی، که این قطعه به کمپرسور سیگنال می دهد.
 • صدا و نویز آزار دهنده از یخچال اسنوا که می تواند مربوط به برخورد پره ها و فن باشد.
 • خنکی یخچال و ایجاد برفک
 • خراب شدن سنسور که در این خصوص تعمیر کار و تکنسین می تواند پاور را عوض کند.
 • خرابی المنت که سبب می ‌شود دیفراست کار نکند.
 • خراب شدن آی سی حافظه
 • خرابی فن یخچال و گرم شدن فریزر، بر اثر کاهش و کمبود گاز در موتور به خصوص مشکلاتی هستند که ما را مجبور می کند که فورا با کارشناس و تعمیرکار تماس بگیریم.

بیشتر بخوانید: علت بوی بد داخل یخچال سامسونگ

 تعمیرات برد الکترونیکی یخچال اسنوا

برد الکترونیکی یکی از قطعه های اصلی و مهم یخچال اسنوا محسوب میشود و مشابه مغز انسان کار می کند، چنانچه برد یخچال اسنوا دچار ایراد و خرابی شود سبب می شود که همه قطعات دیگر هم از کار بیفتد و یخچال غیر فعال شود و چنانچه یک یخچال برد الکترونیکی نداشته باشد هیچ وقت نمی تواند کار کند، تعمیر برد یخچال می تواند به صرفه تر و اقتصادی تر از عوض کردن آن باشد، اما این که یک برد الکترونیکی تعویض یا تعمیر شود به نظر و تشخیص تکنسین و تعمیرکار بستگی دارد،  که شما می‌ توانید حتی تعمیر برد الکترونیکی یخچال را هم در محل و خانه انجام دهید.

بیشتر بخوانید: کدهای ارور یخچال جنرال الکتریک

 هزینه تعمیر یخچال اسنوا

اولین پرسش که در تعمیر یخچال اسنوا برای فرد و اشخاص ایجاد یشود این است که هزینه چه قدر است؟
 هزینه ای که جهت تعمیر وسایل برقی پرداخت می ‌کنیم در قیاس با هزینه ای که جهت خریدن وسایل برقی می دهیم، می‌ توان گفت تقریبا کم است و به همین دلیل است که تعمیر کردن وسایل برقی به خصوص یخچال اسنوا می تواند منطقی و ارزشمند باشد، فاکتور ها و پارامترهای زیادی امکان دارد در هزینه تعمیر یخچال اسنوا موثر باشد، اما نخستین مرحله این است که پس از حضور تعمیرکار ایراد یابی یخچال اسنوا شما انجام شود و معلوم شود که دقیقا ایراد خرابی چیست و همینطور با توجه به زمانی که با جهت تعمیر صرف می شود به طورکلی می توان هزینه دقیق آن را محاسبه کرد.

بیشتر بخوانید: علت سرما نداشتن یخچال فریجیدر

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط