تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید امرسان در ملارد

تعمیر ساید بای ساید امرسان در ملارد - تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید امرسان در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر ساید بای ساید امرسان در ملارد

شرکت امرسان یکی از قدیمی‌ ترین شرکت ‌های داخلی می باشد که از سال ۱۳۶۰ در حوزه تولید یخچال و فریزر خانگی و صنعتی فعالیت دارد.

شرکت امرسان با سعی و تلاش بسیار در سال ۱۳۸۲ نام خود را در میان معدود تولیدکنندگان یخچال ساید بای‌ ساید قرار داد و محصولات خود را به بازار عرضه کرد.

ظرفیت بخش یخچال این دستگاه برابر ۴۰۰ لیتر و قسمت فریزر ۱۵۵ لیتر است و همه قابلیت های جانبی که در بیشتر یخچال ‌های ساید بای ‌ساید قرار دارد در یخچال فریزر جا داده شده ‌است.

البته یخچال‌های امرسان در رتبه های میانی بین دیگر برند های داخلی است و فروش خوبی در سال‌ های اخیر داشته است.

ایرادات رایج یخچال ساید بای ‌ساید امرسان صدای زیاد کمپرسور، تازه نگه نداشتن مواد داخل یخچال و از دیگر ایرادات این دستگاه تفاوت کیفیت در محصولات یکسان می باشد.

این تفاوت به‌ حدی است که هر مصرف‌ کننده تجربه ‌ای متغیر از این برند دارد، تعمیر ساید بای‌ ساید امرسان از تعمیرات تخصصی لوازم ‌خانگی است که نیاز به ابزارآلات و قطعات اختصاصی خود را دارد.

برای تعمیر این مدل دستگاه می توانید به مرکز تعمیرات سرویس که تعمیرگاه تخصصی در حوزه تعمیرات یخچال ساید بای ‌ساید امرسان بوده و تجربه ‌ای طولانی دارد و به همه مدل ‌های این دستگاه دسترسی کامل دارد، مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در مارلیک

مشکلات یخچال فریزر ساید بای ساید چیست؟

در این بخش به بعضی از ایرادات یخچال فریزر ساید بای ساید اشاره شده است و شیوه عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید عنوان شده است.

همراه ما باشید تا با شیوه عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید بیشتر آشنا شوید.

گاهی اوقات که یخچال فریزر ساید بای ساید شما روشن نمی‌شود و کار نمی‌کند جهت عیب یابی یخچال فریزر ساید بای ساید باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید که در ادامه برای شما توضیح داده می شوند.

یخچال فریزر کار نمی‌کند

پیش از هر چیز جریان برق متصل به یخچال فریزر ساید بای ساید را بررسی کنید. اطمینان داشته باشید که دوشاخه به برق وصل است اگر دوشاخه به پریز وصل بود و بازهم یخچال فریزر شما کار نکرد باید پریز برق را با کمک از فاز متر بررسی کنید.

اگر که ایراد یخچال فریزر شما از برد و یا قطعات یخچال فریزر باشد بهتر است با یک تکنسین متخصص در خدمت از ما تماس حاصل کنید.

کمپرسوریخچال فریزر داغ می‌شود

اگر ایراد به وجود آمده از در کمپرسور یا موتور یخچال باشد که داغ می‌شود یکی از موردهای مهم می باشد که بر اثر خراب شدن فن خنک کننده، کمپرسور یا کندانسور مشاهده می‌شود.

گرم شدن موتور یخچال فریزر ساید بای ساید امری طبیعی می باشد ولی به طوری که حرارت این بخش بیش از اندازه و غیر عادی باشد باید به آن مشکوک شد و و نسبت به بررسی و تعمیر موتور یخچال اقدام کرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید دوو در مارلیک

برفک زدن یخچال فریزر

یکی از ایرادات شایع و آزاد دهنده وجود برفک در یخچال فریزر است.

برفک زدن یخچال فریزر ساید بای ساید عوامل متعددی دارد که بعضی از این عوامل می‌توان به هوای گرم و مرطوب محیط اطراف اشاره کرد.

اگر برفک یخچال فریر در اطراف در آن بیشتر باشد باید واشر درب یخچال را بررسی کرده و جهت فرسودگی نسبت به تعویض کردن لاستیک درب یخچال اقدام کنید.

ولی در بعضی موراد که رایج تر است دلیل برفک زدن یخچال فریزر کاهش دمای یخچال است. بهتر است دمای یخچال فریزر را بررسی  نمایید.

یخچال فریزر صدای زیادی می‌دهد

در بعضی موارد ایراد ایجاد شده در یخچال فریزر شما صدای زیاد و ناهنجار یخچال فریزر ساید بای ساید است که جهت عیب یابی یخچال فریزر باید بعضی نکات را در نظر بگیرید.

یکی از عوامل صدای ایجاد شده از یخچال فریزر ساید بای ساید برخورد پره‌های فن اوپراتور با برفک می باشد.

یا کثیفی فن‌ها بر اثر سرویس نکردن یخچال فریزر در طولانی مدت است.

اگر که موارد قبلی را بررسی کردید و ایراد رفع نشد بهتر است موتور یخچال فریزر ساید بای ساید بررسی شود.

امکان دارد موتور یخچال بر اثر فرسودگی و یا روغن کاری نشدن در طولانی مدت باشد. پس بهتر است یخچال فریزر سرویس شود.

ایجاد بوی بد از یخچال ساید

در بعضی موارد یخچال فریزر بوی بدی از خود انتشار می دهد. در چنین موردهایی پیش از هر چیز مواد غذایی فاسد و کپک زده را از یخچال تخلیه کنیم.

جهتع عیب یابی یخچال فریزر و برطرف کردن آن باید یخچال را به طور کامل تمیز کرده. می‌توانید به ازای استفاده از بو گیر یخچال از جوش شیرین استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در ملارد

 عدم کارکرد یخساز و خارج نشدن آب از آب سرد کن

یکی از ایراداتی که داخل یخچال ساید بای ساید ایجاد میشود این است که یخ ساز و آب سرد کن کار نمی‌کند.

عیب یابی یخچال ساید بای ساید اینطور است که پیش از هر چیز شیر آب متصل به یخچال فریزر ساید بای ساید را بررسی کنید.

جهت قطعی شیر آب آن را متصل کنید. در بعضی موارد لوله آب متصل به یخ ساز و آب سرد کن گرفته شده است که باید آن را باز کنید.

دلیل یخ نزدن فریزر و همچنین ایرادات پیش آمده در مسیر راه اندازی یخساز از دیگر موردهای ایجاد شده در پروسه رفع این خطا در یخچال ساید بای ساید می باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در اندیشه

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید امرسان ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط