تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

ارور ساید بای ساید اسنوا

ارور ساید بای ساید اسنوا -تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث ارور ساید بای ساید اسنوا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید اسنوا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

کدهای خطا یخچال فریزر و ساید اسنوا

خطاهای یخچال فریزر اسنوا مدل های نوفراست و کمبی و همینطور ساید بای ساید تنوع بالایی دارند و شناخت آنها جهت پیشگیری از آسیب های بیشتر دستگاه لازم است.

لازم به ذکر است که اطلاع و شناخت خطاهای ساید اسنوا و بخچال های کمبی مدل 810 و 270 و 676 و دیگر مدل ها به منظور کسب مهارت در تعمیرات یخچال فریزر نیست.

بلکه به شما کمک میکند تا از شرایط قطعات داخلی دستگاه آگاه شده و مشکلات جزئی را رفع کرده و برای ایرادات مهم با تیم های حرفه ای در این زمینه تماس بگیرید. تعمیرات سرویس در ادامه به مهم ترین کدهای خطا در یخچال فریزر و ساید باید ساید اسنوا در انواع مدل ها اشاره میکند.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید جنرال استیل

ارورهای یخچال فریزر اسنوا

از اساسی ترین کدهای خطا یخچال فریزر اسنوا مدل 810 می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کد خطا F1 یخچال اسنوا

جهت یخ زدگی اواپراتور و سرد نشدن آن این کد خطا مشاهده میشود. همان گونه که در قسمت آموزش تعمیر یخچال فریزر اشاره شده، عوامل یخ زدگی لوله های پشت یخچال خیلی زیاد بوده و مواردی از جمله خراب شدن لاستیک دور درب را شامل میشود. بعضی از عوامل رخ دادن این خطا به سادگی قابل رفع بوده، ولی ایراداتی از جمله خراب شدن سیستم دیفراست باید به وسیله افراد متخصص در این زمینه چک و رفع شوند.

کد خطا F2 یخچال فریزر اسنوا

کد خطا F2 بیان گر وجود خرابی در سنسور فریزر است. افزون بر چک کردن شرایط سنسور، لازم است بررسی شود که آیا اتصالات کوتاه بوجود آمده یا خیر؟ افزون بر موارد فوق، امکان دارد خراب شدن در برد اصلی موجب بروز این خطا شود.

کد خطا F3 یخچال فریزر اسنوا

این سری از ارورهای یخچال اسنوا به منظور خرابی در سنسور داخل یخچال است. سنسور، اتصالات و همینطور برد اصلی باید چک و جهت نیاز سنسور تعویض شود.

کد خطا F4 یخچال فریزر اسنوا

در یخچال فریزرهای فاقد برفک، کد خطا F4 امکان دارد به خاطر خراب شدن در سنسور دیفراست نشان داده شود. شرایط سنسور و سوکت آن و همینطور برد باید با دقت چک و در صورت لازم با قطعه جدید تعوویض  شود.

کد خطا F5 یخچال فریزر اسنوا

همان گونه که اشاره شد، سیستم دیفراست در یخچال فریزرهای فاقد برفک در نظر گرفته شده و از قطعه هایی مثل المنت برای ذوب شدن یخ و برفک موجود در دستگاه در این سیستم استفاده می شود. جهت خرابی المنت و کارکرد غلط سیستم دیفراست خطای F5 در یخچال اسنوا نمایش داده میشود. چک و رفع کردن این ایراد کاملا تخصصی بوده و بهتر است با تیم های تعمیر یخچال فریزر اسنوا تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید بلومبرگ

خطاهای ساید بای ساید اسنوا

از شایع ترین خطاهای ساید اسنوا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کد خطا C1 ساید اسنوا

این کد خطا بیان کننده نشت در گاز و یا سیستم موتور است و جهت برطرف کردن آن نیاز است با تیم های حرفه ای در زمینه تعمیر ساید بای ساید تماس بگیرید.

کد خطا D1 ساید اسنوا

جهت وجود هر نوع خرابی و مشکل در سنسور دیفراست خطا D1 نشان داده میشود. سنسور و اتصالات آن و همینطور برد اصلی لازم است با دقت بررسی شود و جهت نیاز با قطعه جدید سنسور معیوب تعویض شود.

کد خطا D2 ساید اسنوا

جهت فعال بودن دیفراست به طور دستی این کد نشان داده میشود. برفک زدایی دستی را با فشردن دکمه FRZ SET و REF SET به شکل همزمان و 5 بار انجام دهید تا ایراد برطرف شود.

کد خطا DR ساید اسنوا

این سری از خطاهای ساید اسنوا به خاطر خرابی در سوئیچ یخچال نمایش داده میشود. چک کنید که آیا درب دستگاه بیشتر از یک ساعت باز بوده است یا خیر؟ جهت بسته بودن درب، نیاز است سوئیچ ها چک شوند.

کد خطا DF ساید اسنوا

کد خطا DF بیانگر خرابی در سوئیچ فریزر است. مثل کد خطای بالا نیاز است چک شود که آیا درب فریزر بیشتر از یک ساعت باز بوده است یا خیر؟

کد خطا DH ساید اسنوا

جهت مشکل در سوئیچ هوم بار این کد خطا نشان داده میشود و مثل دو خطای قبل می توان آن را رفع کرد.

کد خطا E1 ساید اسنوا

جهت قطع بودن سنسور قالب یخ کد خطا E1 نشان داده میشود. سنسور را چک و آن را در جای خود قرار دهید.

کد خطا E9 ساید اسنوا

این خطای ساید اسنوا به معنای وجود مشکل در سیستم آبرسانی است. بررسی کردن ایرادات موجود در این سیستم به طور کامل تخصصی بوده و نیاز است به تیم های تعمیر ساید بای ساید اسنوا واگذار شود.

از دیگر خطاهای ساید بای ساید اسنوا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کد خطا ET: خراب شدن سوئیچ زیر قالب یخ
  • کد خطا ES ساید اسنوا: خراب شدن میکروسوئیچ
  • کد خطا EA: خراب شدن در موتور یخساز
  • کد خطا EU: خراب شدن در سوئیچ بال مرغی
  • کد خطا F1: قطعی سنسور فریزر
  • کد خطا F3: وجود مشکل در سیستم دیفراست
  • کد خطا R1: خراب شدن در سنسور یخچال
  • کد خطا RT ساید اسنوا: خراب شدن در سنسور دمای محیط

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید دیپوینت

رفع خطاهای یخچال فریزر و ساید اسنوا

همان طور که در مطالب هم اشاره شد، رفع خیلی از کدهای خطا نیاز به تخصص و حرفه داشته و نیاز است با تیم های تعمیر لوازم خانگی برند مرتبط تماس بگیرید. توجه کنید که هر کدام از این خطاها راهنمایی جهت اطلاع از وضعیت قطعات داخلی هستند و نیاز است در مدت زمان کوتاه برای رفع کردن هر کدام اقدام شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *