تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر برد یخچال جنرال استیل

تعمیر برد یخچال جنرال استیل

ما در این مطلب به مبحث تعمیر برد یخچال جنرال استیل می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر برد یخچال جنرال استیل

تعمیرات سرویس با به کارگیری تکنسین های متخصص در زمینه تعمیر یخچال، ابتدا دلایل نیاز به تعمیر و یا تعویض نوار درب یخچال را بیابید و سپس در سریع ترین زمان و در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر یخچال جنرال استیل عزیز خود اقدام نمایید. مناسب ترین قیمت در این مقاله به یکی از دغدغه های شما که تعمیر برد یخچال جنرال استیل است می پردازیم، با ما همراه باشید.

برد الکترونیک یخچال جنرال استیل

هر دستگاه هوشمندی که در دنیا ساخته می شود بدون شک از یک سیستم هوشمند بهره می برد. برد هر وسیله ای مرکز فرمان آن محسوب می شود و فرقی نمی کند دستگاه مورد نظر کامپیوتر، گوشی هوشمند یا یخچال باشد. در این مقاله تعمیرات سرویس سعی داریم به زوایای مختلف تعمیر برد یخچال به خصوص تعمیر برد یخچال جنرال استیل بپردازیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر مابه

عیب یابی صحیح یخچال فریزر

قبل از هر تصمیمی در مورد تعمیر یخچال، باید آن را عیب یابی کنید. عیب یابی صحیح می تواند نیمی از راه تعمیر یخچال را برای شما باز کند. در برخی موارد مانند آسیب دیدگی درب یخچال یا موارد ساده ای از این دست، خرابی به وضوح دیده می شود.

اما اگر ایراد یخچال در قسمت دیگری است و ناخواسته فکر می کنید مشکل از عملکرد نامناسب برد یخچال است، ممکن است به طور تصادفی و غیر ضروری به قسمت سالم یخچال جنرال الکتریک خود آسیب وارد کنید. بنابراین داشتن تخصص کافی در این زمینه و یا کمک گرفتن از تعمیرکار ماهر می تواند شما را از اشتباه در این امر باز دارد.

بعد از اینکه بررسی ها را به طور کامل انجام دادید از مشاوره تلفنی مراکزی که خدمات تعمیرات را انجام می دهند استفاده کنید تا صحبت با تکنسین از مواردی که بررسی کرده اید مطمئن شوید.

یخچال جنرال استیل

یخچال جنرال استیل یک برند محبوب است. که جایگاه خود را در بین مردم جهان باز کرده و به دلیل ماندگاری محصولاتش مورد استقبال عموم قرار گرفته است. اما طبیعی است که هر دستگاهی ممکن است دچار مشکل و خرابی شود. و در واقع پیشگیری از آن امری اجتناب ناپذیر است. حتی اگر دستگاهی را از گران ترین برند دنیا خریداری کنید، باز هم ممکن است مشکل داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ارورهای یخچال اسنوا

چرا برد یخچال ایراد پیدا می کند؟

 1. نفوذ رطوبت و آب باعث ایجاد مشکل در سیم پیچ روی برد و قطعاتی مانند خازن و سنسور می شود. در صورت بروز این مشکل، خطر برق گرفتگی وجود دارد. بنابراین هر زمان که احساس کردید یخچال خوب کار نمی کند، سریعا آن را از برق بکشید. جدا کردن یخچال از برق ربطی به نوع مشکل ندارد. برای جلوگیری از آتش سوزی و برق گرفتگی بهتر است پس از بررسی و قبل از شروع تعمیرات، برق را قطع کنید.
 2. آتش سوزی یکی دیگر از عواملی است که به برد یخچال آسیب می زند. علت آتش سوزی می تواند گرم شدن بیش از حد قطعات باشد.
 3. دستکاری توسط فردی که دانش کافی در این زمینه ندارد و باعث آسیب دیدن برد می شود.
 4. هنگام جابجایی یا حمل اثاثیه به بدنه یخچال ضربه وارد می شود و تخته آسیب می بیند.
 5. عمر مفید دستگاه و محدوده یخچال به پایان رسیده است.
 6. نوسانات شدید برق یا قطعی مکرر می تواند باعث آسیب شود.

محل قرارگیری برد یخچال

بسته به مدل و سال یخچال جنرال استیل که استفاده می کنید و چه فناوری هایی استفاده می کند، فضای برد می تواند متفاوت باشد. اما در اکثر مدل ها برد پشت یخچال قرار می گیرد; یعنی با بازکردن پشت یخچال به راحتی برد را می بینید.

نکات ضروری برای محافظت از برد یخچال جنرال استیل

برای کاهش هر چه بیشتر هزینه تعمیرات، بهتر است با رعایت موارد پیشگیرانه، عمر مفید دستگاه افزایش یابد و از دردسر یافتن قطعات و هزینه های آن جلوگیری شود. با استفاده از چند راه حل ساده می توانید این کار را انجام دهید.

 1. یک محافظ الکتریکی برای یخچال خود تهیه کنید. نه تنها یخچال، بلکه هر وسیله برقی دیگری نیاز به محافظت در برابر نوسانات برق دارد. این باعث می شود جریان یکنواختی به سیستم تبرید و تا حد امکان ایجاد شود. ضعف یا شدت جریان الکتریکی را کنترل کنید.
 2. اگر در زمینه تعمیر تجهیزات مهارت کافی ندارید. دستگاه را باز نکنید. این باعث می شود هزینه بیشتری برای تعمیرات بپردازید یا به خود آسیب بزنید. به علاوه با این کار دستگاه خود را از گارانتی شرکت خارج می کنید و نمایندگی ها دیگر گارانتی شما را نمی پذیرند. اگر توجه کرده باشید شرط گارانتی هر دستگاهی که خریداری می کنید این است که توسط شما باز و تعمیر نشده باشد.
 3. برای جابجایی اثاثیه یا تغییر فضای آشپزخانه باید یخچال را جابه جا کنید. مراقب باشید در این حرکت آسیبی به بدنه وارد نشود و کارگران در حین جابجایی بی احتیاطی کرده و به یخچال آسیب نرسانند.
 4. برای تمیز کردن پشت یخچال دقت کنید که رطوبت وارد دستگاه نشود. بهتر است گرد و غبار پشت یخچال را با دستمال خشک تمیز کنید. هر گونه نفوذ رطوبت و آب می تواند باعث اتصال برد یخچال و آسیب بیشتر شود. تا جایی که ممکن است مجبور شوید قطعه یا یخچال خود را تعویض کنید.
 5. اطلاعات خود را تکمیل کنید. دفترچه راهنمای یخچال جنرال خود یا هر وسیله دیگری که خریداری می کنید را بخوانید. برای اینکه بفهمید با چه نوع سیستمی سر و کار دارید و چه نکاتی را باید رعایت کنید. می توانید به جای خواندن دفترچه راهنما از شخصی که دستگاه را برای شما نصب می کند کمک و راهنمایی بخواهید.

بیشتر بخوانید: نحوه تعمیرات یخچال سامسونگ

خرید یا تعمیر یخچال جنرال استیل

جنرال استیل یک برند آمریکایی است و طبیعتا ممکن است قطعات و برد یخچال آن در بازار تقلبی باشد. به همین دلیل ممکن است تهیه برد اورجینال سخت باشد و از طرفی هزینه زیادی برای شما به عنوان مصرف کننده داشته باشد. خرید برد یخچال تنها زمانی معنا پیدا می کند که برد یخچال سوخته باشد و قابل تعمیر نباشد. در غیر این صورت تعمیر یخچال بهتر از خرید آن است.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید امرسان ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • تعمیرات سرویس
 • تعمیر یخچال جنرال استیل در کرج
 • تعمیر یخچال جنرال استیل در اندیشه
 • نمایندگی تعمیر یخچال در مارلیک

مطالب مرتبط