تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر ارورهای یخچال اسنوا

تعمیر ارورهای یخچال اسنوا

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ارورهای یخچال اسنوا می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ارورهای یخچال اسنوا

تعمیر یخچال فریزر اسنوا در تمامی نقاط کرج، ملارد، فردیس، اندیشه توسط تکنسین ها و کارشناسان مجرب مجموعه تعمیرات سرویس انجام می شود.

انواع ارور یخچال اسنووا 920 به شرح زیر است:

1. ارور E1: برای رفع این مشکل باید به نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در تعمیرات سرویس مراجعه کنید. این خطا ناشی از خرابی سنسور محیط فریزر یخچال است.

2. ارور E4: علت این ارور خرابی یا اتصال سنسور اواپراتور است. برای رفع این مشکل می توانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید. تیم تعمیرات سرویس در صورت نیاز حسگر را تعمیر یا تعویض خواهد کرد. خرابی بخاری یا قطع برق اواپراتور. برای رفع این مشکل کارشناسان ما در صورت نیاز قطعه را تعویض و تعمیر می کنند.

3. خطای E7: تیم تعمیرات سرویس با بررسی و تشخیص دقیق موتوری که منجر به این مشکل می شود را تعمیر می کند و در صورت نیاز قسمت سوخته را با قطعه اصلی در محل تعویض می کند.

بیشتر بخوانید: علائم خرابی آبسرد کن یخچال ال جی

4. خطای E9: ریختن آب از اواپراتور یا ترموفیوز یکی از عواقب اصلی این خطا است.

علت این قطع در درجه اول خطاهای E10 و E11 است: اولی مربوط به خرابی سنسور محیطی یخچال اسنوا و دومی مربوط به خرابی یا خرابی سنسور فن کندانسور است. در این صورت نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا باید سیم پیچی و سایر موارد را بررسی کرده و مشخص کند که آیا نیاز به تعویض یا تعمیر دارد یا خیر.

انواع ارور F در یخچال اسنوا

1. خطاهای F1، F2 و F3: علت اصلی خطای اول ممکن است نشت گاز یخچال اسنوا باشد. این مشکل زمانی رخ می دهد که خنک کننده یخچال ضعیف شود. برای رفع این مشکل حتما با نمایندگی تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

علت اصلی خطای دوم و سوم خرابی سنسور فریزر و سنسور دمای محیط یخچال است.

2. خطاهای F4 و F5: خطای اول مربوط به خرابی سنسور اواپراتور یخچال و خطای دوم به خرابی سنسور اواپراتور فریزر می باشد. برای تشخیص تعمیر یا تعویض هر کدام باید با کارشناسان تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

3. ارورهای F7, F8: اولی مربوط به خرابی فن یخچال و دومی مربوط به مشکل در فن دستگاه است.

4. خطای F9 و FA: زمانی رخ می دهد که المنت گرمکن یخچال از کار بیفتد. از آنجا، این مشکل معمولاً نیاز به تعویض المنت بخاری دارد. حتما باید با نمایندگی تعمیرات یخچال تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

5. خطای FB: در این حالت باید آی سی برد تعویض شود زیرا خطای اصلی مربوط به برد IC است.

بیشتر بخوانید: نحوه تعمیرات یخچال بلومبرگ در کرج

رفع خطاهای کد F

1. خطاهای کد F1: یکی از احتمالات اصلی این خطا ممکن است ناشی از نشت گاز یخچال اسنوا باشد که باعث ضعیف شدن سیستم خنک کننده یخچال می شود. برای رفع این مشکل بهتر است با کارشناسان تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

2. خطای کد F2 و F3: نیز ممکن است به دلیل خرابی سنسور فریزر و سنسور دمای محیط یخچال باشد.

3. رفع خطاهای کد F4 و F5: خطای اول به دلیل خرابی سنسور اواپراتور یخچال و خطای دوم به دلیل خرابی سنسور اواپراتور فریزر است.

4. رفع خطاهای کد F7 و F8: خطای اول ممکن است مربوط به خرابی فن یخچال و خطای دوم به خرابی فن فریزر باشد.

5. رفع خطاهای کد F9 و FA: در صورت خرابی المنت بخاری یخچال، تعویض المنت بخاری ضروری است. متخصصان کاسپر هاوس آن را با المنت بخاری برس تعمیر و در صورت نیاز تعویض می کنند.

6. رفع خطای کد FB: در این مورد، برد IC باید تعویض شود. چون خطای اصلی مربوط به برد IC است. برای انجام این تعمیرات بهتر است با تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

مشکلات مربوط به برد الکترونیکی یخچال اسنوا

ممکن است ایرادات مربوط به برد الکترونیکی یخچال اسنوا به اشکال مختلف ظاهر شود، مثلاً می توان به چشمک زدن برد، صدای بوق مداوم یا آلارم دستگاه، روشن نشدن یخچال، فریزر و صفحه نمایش اشاره کرد، و به بروز هشدارهای مختلفی مانند Fa، H1 و … اشاره کرد.

این مشکلات عمدتا در یخچال و ساید بای ساید اسنوا مشاهده و گزارش شده است. در صورت بروز مشکل در برد الکترونیک ساید بای ساید اسنوا، تعمیر این برد امکان پذیر و مقرون به صرفه است و معمولا با هزینه کمتری نسبت به تعویض قطعات قابل حل است.

اما در مورد یخچال اسنوا تعمیر برد الکترونیک کارآمد نیست و ممکن است بعد از چند ساعت مشکلات دوباره ظاهر شوند. به همین دلیل نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا پیشنهاد می کند در صورت بروز مشکل در بردهای یخچال اسنوا، بهتر است آن را تعویض کنید تا در آینده دچار مشکل دائمی نشوید.

تعمیر و تعویض کمپرسور یخچال اسنووا یکی از موارد حیاتی در شرایط مختلف می باشد. خرابی رله های استارت، روشن نشدن موتور و وصل یا قطع سیم پیچ هسته موتور که باعث افزایش مصرف آمپر بالای 1.1 آمپر می شود یا اضافه بار موتور (که باعث افزایش دمای بدنه و هسته موتور می شود) از جمله این موارد هستند.

مشکلات قابل تعمیر در صورت بروز این نوع مشکلات، مراحل زیر برای تعویض موتور لازم است:

 1. جداسازی موتور سوخته
 2. جداسازی فیلتر خشک کن (فیلتر رطوبت گیر گاز)
 3. تعویض موتور جدید
 4. شستشوی مدار با گاز R134
 5. لوله های خلاء (برای ایجاد خلاء و تبخیر رطوبت)
 6. شارژ گاز کامل
 7. دستگاه را تست کنید

بیشتر بخوانید: تعمیر کردن یخچال کلور

علت خرابی یخ ساز یخچال اسنوا

عوامل زیادی وجود دارد که باعث می شود یخچال شما یخ نسازد، مواردی مانند تراز نبودن یخچال، خاموش بودن یخ ساز یا تجمع بیش از حد یخ از جمله مشکلاتی هستند که به راحتی قابل رفع هستند، اما در برخی موارد این مشکل برطرف می شود.

بیشتر بخوانید:تنظیم نمایشگر یخچال هیمالیا

خارج از کنترل ماست و به متخصصین و تعمیرکاران مجرب برای رفع این مشکل نیازمندیم. حالت مکث. در این حالت پس از تولید یخ توسط یخ ساز، سنسور پیام توقف را به برد هوشمند ارسال می کند. البته در برخی موارد این عملیات دارای اشکالاتی است و حتی اگر یخساز یخ تولید نکند سنسور فرمان اشتباه می فرستد.

برای رفع این مشکل توصیه می شود پس از مشاهده مشکل با کارشناسان کاسپر هاوس تماس گرفته و مشکل خود را برطرف نمایید. چون احتمالا مشکل از سنسور یخ ساز ایجاد شده و تعمیر دستی موثر نخواهد بود.

اختلال در منبع تامین آب مشکل تامین آب زمانی رخ می دهد که آب در مسیر مخزن یخ ساز مسدود یا مسدود شود. برای بررسی این موضوع، ظرف مدت 10 ثانیه یک لیوان از مخزن یخچال پر کنید و در این مدت باید سه چهارم لیوان پر شود. در غیر این صورت مسیر آب دچار مشکل می شود. در این صورت می توانید با تعمیرگاه تماس بگیرید.

متخصصین ما اتصالات لوله و فیلتر آب را در صورت وجود سوراخ یا گرفتگی بررسی کرده و آن را با قطعه اصلی تعویض می کنند. یخچال دمای مناسبی ندارد. بسیاری از افرادی که به آنها مراجعه می کنند به خدمات تعمیر می آیند. یخچال آنها دمای مناسبی ندارد. این مشکل ناشی از موتور، فن یا گاز نبودن یخچال است.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال در نمایندگی هیمالیا اندیشه

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید امرسان ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • تعمیر یخچال اسنوا در اندیشه
 • تعمیرات سرویس
 • تعمیر یخچال اسنوا در ملارد
 • تعمیر یخچال اسنوا در فردیس

مطالب مرتبط