مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی حایر

نمایندگی ماشین لباسشویی حایر در فردیس - نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه و کرج و فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی حایر میپردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

مشکلات مرسوم لباسشویی حایر

۱. واشر حایر خالی نمی شود:

این احتمالاً مرسوم ترین اختلال ماشین لباسشویی حایر است و می تواند به دلیل های مختلفی رخ دهد. سبب اصلی این اختلال گرفتگی فاضلاب و اطمینان از پاکیزه بودن و بدون آشغال بودن فاضلاب است.

احتمال دیگر این است که درب واشر در واقع محکم نشده باشد. چک کنید که چفت قفل امن باشد و هیچ قطعه ای از دست نرفته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

۲. ماشین لباسشویی حایر نمی چرخد:

هنگامی که ماشین لباسشویی حایر نمی چرخد، کم و بیش همیشه ناشی از یک موتور خراب است.

موتور جزء قطعه اصلی است که به چرخش درام کمک می کند. در مورد ماشین لباسشویی، این موتور معمولاً در وان یا پانل جلویی قرار دارد.

اگر موتور در حال چرخش نباشد، ۵ علت فی نفسه وجود دارد:

  • ممکن است موتور نقص داشته باشد.
  • ممکن است سیم های متصل شده موتور به برد کنترل مشکل داشته باشد.
  • خودبرد کنترلر ممکن است عیب داشته باشد.
  • تسمه متحرک شکسته یا شل شده و از چرخش صحیح وان پیشگیری می کند. تسمه را بررسی کنید و در صورت کشیدگی، صدمه دیدگی یا جدا شدن، آن را عوض کنید.
  • قفل درب، اگر درب صحیح قفل نشده باشد، لباسشویی حایر نمی چرخد. مکانیسم قفل در را برای هر گونه اختلالی که مزاحم قفل شدن کامل درب قبل از آغاز چرخش می شود، بازرسی کنید. در صورت نیاز قطعه ها را تعمیر یا عوض کنید.

اگر شک دارید که موتور مشکل دارد، دو چیز وجود دارد که می توانید امتحان کنید:

جعبه فیوز ماشین لباسشویی را بازرسی کنید. باید در جایی نزدیک ماشین لباسشویی حایر وجود داشته باشد. اگر جعبه فیوز وجود ندارد، به احتمال زیاد یک ماشین لباسشویی مدل امروزی دارید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در مارلیک

۳. پر نکردن آب:

یکی دیگر از نقض های مرسوم در ماشین لباسشویی حایر این است که مخزن آب پر نشده است.

وقتی دستگاه را روی کار قرار می دهید، آب به آرامی مخزن را پر می کند. اگر زمانی که دستگاه شروع به چرخیدن می کند، مخزن پر نباشد، نمی تواند درام را بچرخاند و چرخه شستشو توقف پیدا می کند.

یکی از مرسوم ترین دلیل این اختلال باز یا بسته بودن شیر تخلیه است.

برای بازرسی شیر تخلیه:

  • دستگاه را قطع کنید و پنل جلویی یا وان را باز کنید.
  • موقعیت شیر تخلیه را بازرسی کنید و ببینید که آیا کامل بسته است یا خیر.
  • آشکار است که اگر شیر تخلیه تا حدی باز باشد، مقداری آب به بیرون نشت کرده و باعث پر شدن جزئی مخزن می شود.
  • اگر شیر تخلیه کامل باز باشد، ممکن است در آن موقعیت گیر کرده باشد.
  • سعی کنید واشر را تنظیم کنید تا ببینید آیا این اختلال را اصلاح می کند یا خیر. اگر نه، می تواند نشان دهد که شیر تخلیه خراب شده است.

۴. پاک نکردن لباس:

اگر لباس های ماشین لباسشویی حایر شما پاکیزه نمی شوند، دلیل های مختلفی می تواند داشته باشد.

اول، ممکن است دستگاه به اندازه کافی درام را نچرخاند. اگر درام اصلاً نچرخد، پاک نمی‌شود. برای بازرسی این موضوع، دستگاه خود را روشن کنید و به چرخش درام گوش دهید.

احتمال دیگر این است که دستگاه لباس‌ های آلوده را شناسایی کرده است و سعی می‌کند از چرخه‌ای کمتر برای صرفه‌جویی در زمان استفاده کند.

با این حال، برخی اوقات (به ویژه با لباس های رنگی) دستگاه گیج می شود و از چرخه نادرست استفاده می کند. اگر فقط  این مورد است، پیام نمایش را نادیده بگیرید و چرخه را از اول شروع کنید.

اگر دریچه باز باشد، آب به آرامی از مخزن خارج می شود. اگر دریچه بسته باشد، اجازه ورود آب به مخزن را نمی دهد.

بیشتر بخوانید: علت آبریزی از ماشین لباسشویی سامسونگ

۵. نشت آب از لباسشویی حایر:

اگر متوجه نشت آب از واشر از طریق سوراخی در خود دستگاه شوید، نشت آب می تواند اختلال ساز شود. این معمولاً نشانه نشتی دریچه تخلیه یا ناقص بودن شیر ورودی آب است.

اگر متوجه لکه آب روی زمین یا فرش شدید، ممکن است جایی در سیستم لوله کشی خانه شما نشت داشته باشد.

آغاز شیر پر کردن آب در لباسشویی حایر خود را بازرسی کنید و معمولاً در بالای دستگاه قرار دارد. هنگامی که شیر پرکننده روشن است، باید بتوانید صدای ورودی آب به دستگاه را بشنوید.

اگر نشتی پیدا کرده بود، احتمالاً در یکی از لوله‌هایی است که آب را به ماشین لباسشویی حایر می‌رساند. اگر چنین است، برای کمک با لوله کش محلی خود تماس بگیرید.

۶. ماشین لباسشویی حایر اضافه بار دارد:

به طور کلی، شما باید بتوانید ماشین لباسشویی حایر را تا نیمه پر کنید. اگر آن را تا بالا یا بیشتر پر کنید، ماشین لباسشویی حایر به کندی کار می کند و پاکیزه کردن لباس ها زمان زیادی می برد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی امرسان در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال حایر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی حایر در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال حایر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط