تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

ارورهای ساید بای ساید هیمالیا

ارورهای ساید بای ساید هیمالیا - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث ارورهای ساید بای ساید هیمالیا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ارورهای یخچال هیمالیا

برخی اوقات برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها، در حین خرید لوازم خانه به دنبال گزینه‌های اقتصادی‌تر می‌رویم، یخچال فریزر هیمالیا از سری برندهای داخلی است که نسبت به مدل های خارجی قیمت خیلی به صرفه تری دارد و بی شک نیاز به نگهداری دقیق‌تری هم دارد تا کار به خرابی دستگاه نکشد، برای اینکه بتوانید از وسیله‌ی خودمان به درستی مراقبت کنیم و به‌این‌ترتیب طول عمر آن را افزایش دهیم نیاز است که به کد خطا و یا به عبارتی خطاهای آن که بعضا روی صفحه­ نمایشگر یخچال نشان داده می‌شود، آشنا باشیم.

ارور­­های یخچال فریزر هیمالیا بر اساس نمونه های متنوع آن متفاوت است، هر کد معنای ویژه به خود را دارد، یخچال شما از سوی این اعداد و حروف با شما صحبت می‌کنند، ایرادش را به شما میگویند و بهتر است برای ممانعت از مشکلات بزرگ هر چه زودتر اقدام به عیب‌یابی آن کنید. البته که برخی کدها مرتبط به یک مشکل خاص نیستند و دلایل مختلفی می‌تواند موجب بروز این کد خطاها شود. هر کد می‌تواند نمایان کننده خرابی در چند بخش شما باشد.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید دیپوینت

چطور کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا را شناسایی کنیم؟

در ادامه مطلب به توضیح ارور­های یخچال هیمالیا خواهیم پرداخت، دلیل نمایش این کد خطاها و چاره برطرف کردن این ایرادات را بر پایه مدل‌های متنوع یخچال فریزر هیمالیا برای شما شرح خواهیم داد و به‌این‌ترتیب می‌توانید بدون نیاز به مهارت‌های فنی دشوار، به حل مشکلات جزئی برسید و جهت  نیاز برای حل مشکلات جدی هرچه سریع تر از تعمیرکار حرفه‌ای کمک بگیرید و از خرابی بیشتر ممانعت کنید. با این کار می‌توانید از به بار آمدن هزینه‌های سنگین جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید جنرال استیل

ارور F2 یخچال هیمالیا

دلیل: این خطا که از دیگر کدهای خطای یخچال فریزر هیمالیا است به علت خرابی سنسور کابین فریزر رخ می‌دهد که مرتبط به بخش گرمایش دستگاه است.

راه‌حل: این ایراد هم تقریباً راه‌حلی شبیه خطا قبلی دارد، باید مقاومت سنسور دستگاه به وسیله اهم متر چک شود و اگر ایرادی وجود داشت تعمیر یا عوض شود، همینطور برد اصلی یخچال فریز هم باید چک شود و جهت خرابی فقط توسط تعمیرکاران مربوطه تعمیر شود.

ارور F3 یخچال هیمالیا

علت: این خطا به علت خرابی در بخش سنسور اواپریتور (تبخیرکننده) که نقش تنظیم دمای آب یخچال فریزر هیمالیا را دارد رخ می‌دهد. احتمال دارد  این خطا به علت خرابی مدار برد کنترل یخچال هم اتفاق بیافتد.

راه‌حل: باید بخش سنسور دستگاه به واسطه تکنسین چک شود و دوام آن به وسیله اهم‌متر اندازه‌گیری شود تا در صورت نیاز تعمیر و یا عوض شود. برد اصلی هم باید بررسی شود تا از سالم بودن آن اطمینان پیدا کرد.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید بلومبرگ

ارور F4 یخچال هیمالیا

علت: این خطا به دلیل خرابی سنسور کابین یخچال رخ می‌دهد. همینطور امکان دارد سنسور اواپریتور (تبخیرکننده) اتصالی داشته باشد.

راه‌حل: بهتر است برد دستگاه و همینطور مقاومت سنسور یخچال فریزر هیمالیا چک شود و جهت خرابی هرکدام تعمیر یا عوض شود.

ارور E1 یخچال هیمالیا

علت: در صورت خرابی فن فریز با این خطا رو به رو خواهید شد.

راه‌حل: در مجموع باید اتصالات موتور بررسی شود، ازجمله اتصالات فن فریزر و مقاومت آن چک شود، اگر ایراد از فن باشد، باید عوض و یا تعمیر شود، ولی اگر فن ایرادی نداشت باید برد اصلی دستگاه بررسی شود.

ارور E2 یخچال هیمالیا

علت: احتمالاً دلیل نمایان شدن این خطا مشکل در فن یخچال شماست. درصورتی‌که در زمان مناسب این مشکل را حل نکنید، احتما آسیب رسیدن به مدار یخچال هم وجود دارد.

راه‌حل: موتور و کارکرد آن باید بررسی شود، همینطور سوختگی و یا سالم بودن فن باید چک شود، مدار الکترونیکی یخچال هیمالیا هم احتمال دارد  دچار اختلال شده باشد و باید بررسی شود.

ارور E3 یخچال هیمالیا

علت: این خطا مرتبط به خرابی فن کندانسو یا سیستم تنظیم دمای یخچال فریزر ‌باشد.

راه‌حل: باید خرابی فن یخچال هیمالیا بررسی شود و در صورت لازم تعویض یا تعمیر شود.

بیشتر بخوانید:ارورهای ساید بای ساید امرسان

ارور E6 یخچال هیمالیا

علت: مشکل می‌تواند به خاطر گرمای زیاد و از گاز یخچال فریز هیمالیا باشد. همچنین یخ زدن دمپر هم  می‌تواند باعث بروز این خطا شود.

راه‌حل: علاوه بر بررسی دمپر و گاز یخچال هیمالیا بهتر است که مقدار آبگیری یخچال فریزر هم بررسی شود.

ارور H1 یخچال هیمالیا

علت: در صورت مشاهده این خطا، باید متوجه شوید که مشکل از هیتر یخچال فریزر هیمالیا است.

راه‌حل: هیتر دستگاه و مقاومت آن باید چک  شود و در صورت تشخیص به واسطه تعمیر­کار ماهر تعمیر و یا تعویض شود.

ارور H2 یخچال هیمالیا

علت: این کد خطا در یخچال فریزر هیمالیا به منظور مشکل در هیتر سینی آن است.

راه‌حل: باید مشکل هیتر توسط تعمیرکار بررسی شود و جهت نیاز عوض یا تعمیر شود، اگر هیتر مشکلی نداشت، امکان دارد برد اصلی دچار نقص فنی شده باشد.

ارور H3 یخچال هیمالیا

علت: این ارور در یخچال فریزر هیمالیا هم مرتبط به هیتر اواپریتور است.

راه‌حل: مقدار مقاومت هیتر اواپریتور و مدار الکترونیکی یخچال هیمالیا باید تست شود، در صورت خرابی نیاز به تعمیر و یا عوض کردن هر یک از این قطعات خواهید داشت.

ارور H4 یخچال هیمالیا

علت: دلیل بروز این خطا ایراد در هیتر یخچال هیمالیا است.

راه‌حل: در صورت تشخیص تعمیرکار باید هیتر سینی را تعویض یا تعمیر کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *