مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در کرج

تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در کرج -تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید اسنوا در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

خرابی ها و مشکلات رایج در تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید هیمالیا

با وجود بکارگیری یخچال فریزر ها و ساید بای ساید هیمالیا از بالاترین تکنولوژی روز و با کیفیت ترین قطعات، احتمال دارد برخی اوقات دچار مشکل شده و مصرف کننده را مجبور کنند تا با یک تعمیرگاه هیمالیا تماس بگیرد.

در این قسمت به بعضی از ایرادات احتمالی که امکان دارد استفاده کنندگان این یخچال فریزرها و ساید بای ساید هیمالیا با آن مواجه شوند اشاره می شود:

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید امرسان در اندیشه

خرابی ترموستات

ترموستات یکی از قطعات مهم و ضروری در کلیه یخچال‌هاست که بروز خرابی در آن اشکالاتی در دمای یخچال به وجود می آورد. پس اگر مشکلات کنترل دما را در یخچال خود تجربه می‌کنید به احتمال زیاد ایراد از ترموستات است.

جهت جدی تر شدن ایراد در این دستگاه بهتر است تعمیر و تعویض کردن آن را به کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات هیمالیا واگذار کنید.

پایین بودن درجه خنکی یخچال

یکی از علائم معمول در خرابی کمپرسور یخچال، پایین بودن درجه خنکی هوای داخل یخچال است. برای اطمینان از بودن چنین ایرادی می‌توان تست کمپرسور را انجام داد. تست این قسمت نیاز به حضور کارشناسان حرفه ای دارد و انجام آن به وسیله کاربران عادی انجام پذیر نیست.

کمپرسور پر سر و صدا

کمپرسور یخچال عموما در هنگام کار صدایی ندارد، از این جهتشنیده شدن صدای غیر معمول از این قطعه را می‌توان نشانه‌ای دال بر بودن خرابی در آن دانست. کافی است رد صدای شنیده شده را بگیرید تا متوجه شوید که آیا این صدا مرتبط به کمپرسور یا همان موتور یخچال است یا نه!

از کار افتادگی فن خنک‌کننده یخچال فریزر

فن کمپرسور یخچال هیمالیا، قطعه‌ای ضروری در ساختار این سیستم است و بودن آن برای خنک‌سازی سیستم و پیشگیری از تولید گرمای بیش از اندازه ضروری است.

اگر فن متوقف شود، صداهای غیر طبیعی از یخجال فریزر شنیده خواهد شد. پیشنهاد می‌شود اختلالات پیش آمده در فن کمپرسور یخچال بلافاصله برطرف شوند تا از ایجاد شدن خرابی‌های دوچندان در دستگاه پیشگیری شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید کلور در اندیشه

یخچال بیش از اندازه سرد می کند

بیشتر یخچال‌هایی که فریزر دارند، سرمای قسمت مواد غذایی به خاطر سرمای بخش فریزر است که به وسیله سیستم لوله‌های مخصوصی انتقال داده می‌شود.

حال اگر سرمای به وجود آمده در یخچال بیش از حد باشد، این اتفاق، به نوعی اختلال محسوب میشود و باید توسط کارشناسان تعمیرات یخچال فریزرهیمالیا برطرف شود. بروز این ایراد معمولا مربوبط با بخش هایی مثل دمپر ورودی هوا، سنسور دما یا ترمیستور، برد اصلی یا کنترلر دما است.

دلیل برفک زدن یخچال

علت تشکیل برفک یخچال یا دلیل یخ زدن داخل یخچال بسیار ساده است. در هر زمانی، هوای خنک باید در داخل اجزای مختلف یخچال به گردش درآمده و جریان داشته باشد.

به طوری که این هوای خنک با هوای گرم یا مرطوب که از خارج یخچال وارد می شود، برخورد داشته باشد، در نقطه برخرود این دو جریان برفک ایجاد میشود. به مرور زمان و سفت و سخت شدن این برفک ها با یخ زدگی داخل یخچال برخرود خواهیم کرد.

کار نکردن اتومات یخچال

امکان دارد لوله بلو خارج شده باشد. برخی مواقع به خاطر جابه جایی یخچال و یا آب شدن برفک ها این اتفاق رخ میدهد. برای این منظور تنها کافی است لوله بلو را در جای خود قرار دهید.امکان دارد کنتاکت های ترموستات به هم چسبیده باشند یخچال زیاد برفک گرفته باشد سیم بندی یخچال مشکل پیدا کرده باشد.

خاموش شدن و روشن شدن خودکار یخچال

اگر متوجه شدید یخچال شما در هنگام کار کردن خاموش شد. و پس از مدتی یا حداقل یک یا نیم ساعت روشن شد، به احتمال بسیار زیاد ایراد از برد است.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید اسنوا در ملارد

تعمیر برد ساید بای ساید هیمالیا

یکی از شایع ترین خرابی های برد یخچال هیمالیا مرتبط به مدل ساید بای ساید است. چون یخچال های ساید بای ساید سیستم پیشرفته تری نسب به مدل های معمولی دراند. در نهایت احتمال خرابی و معیوب شدن برد یخچال ساید بای ساید هیمالیا هم بالاتر است.

خیس بودن اواپریتور و چکه کردن آب

 • درجه ترموستات تنظیم نیست.
 • یا اینکه ترموستات ایراد دارد.
 • و یا سیستم ذوب برفک ایراد پیدا کرده است.

برفک گرفتن مداوم اواپریتور

 • خراب بودن لاستیک دور یخچال.
 • کمپرسور نقص دارد.
 • ایراد برقی دارد.
 • موتور مشکل دارد.
 • مسیر گردش گاز مشکل دارد.

ارور ها و کدهای خطای رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید هیمالیا

در زیر فهرستی از مهم ترین کدهای خطا یا ارور های یخچال هیمالیا که گاهی تماس با مرکز تعمیرات هیمالیا را ضروری میکند آورده شده‌اند:

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید کلور در اندیشه

خطاهای یخچال فریزر و ساید بای ساید هیمالیا

 • کد خطا F1: خطای سنسور دمای فریزر کمپرسور در این صورت 20 دقیقه روشن و 20 دقیقه خاموش می ماند. میزان اهم سنسور دمای فریزر بررسی شود
 • کد خطا F2: این خطا مرتبط است با سنسور اوپراتور فریزر. نکاتی را که باید بررسی شوند. خرابی و یا قطعی سنسور اوپراتور فریزر مقدار اهم سنسور اوپراتور بررسی شود. خراب بودن از مدار برد کنترل دستگاه است.
 • کد خطا F4: این خطا مرتبط می شود به سنسور اوپراتور یخچال. خرابی سنسور اوپراتور یخچال میزان اهم سنسور بررسی شود سیم های ارتباطی چک شود.
 • خراب بودن از مدار برد دستگاه
 • کد ارور F5: کمبود سرما
 • کد خطا F8: ایراد این ارور از قطع بودن کابل فن یخچال و یا نچرخیدن فن. علامت فن بر روی نمایشگر ثابت میشود
 • کد خطا F9: این خطا از قطعی کابل فن یخچال و یا نچرخیدن فن. نشانه فن در روی نمایشگر ثابت میشود
 • ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل آاگ
 • کد خطا F1: خطای سنسور دمای فریزر درون کابین کمپرسور در این حالت 20 دقیقه روشن و 20 دقیقه خاموش می ماند. میزان اهم سنسور دمای فریزر بررسی شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در اندیشه

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید هیمالیا ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *