مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج - اندیشه در فردیس - ملارد - مارلیک - شهریار - هشتگرد - کرج تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج می پردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ایرادات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا

در ادامه شما با دیدن این نوع ایرذادات که ذکر می کنیم می بایست در سریع ترین زمان ممکن با مرکز تعمیرات سرویس تماس حاصل کرده و در صورتی که اشکال شما قابل رفع توسط شما باشد به شکل رایگان مشاوران به شما راهنمایی می نمایند تا ایرادتان را خودتان رفع مائید ولی اگر ایراد تخصصی باشد می بایست توسط کادر مجرب اقدام به تعمیرات وسیله خود کنید.

  • عدم روشن شدن ماشین لباسشویی هیمالیا پس از تنظیم تایمر دستگاه

در صورتی که ولوم یا پیچ تنظیمات تایمر ماشین لباسشویی را پیچاندید ولی در دستگاه تغییری ایجاد نشده و روشن نشد، می بایست بدانید دستگاه شما دچار ایراد شده است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در کرج

در صورتی که چراغ های دستگاه در صفحه نمایش دیجیتال روشن نیست، می بایست پریز، جریان برق ساختمان، دوشاخه وسیله و سیم کابل را بررسی نمائید. تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا که به بخش های برقی دستگاه مرتبط است را بهتر می باشد به متخصصان از نمایندگی ها یا مراکز تعمیرات معتبری مثل تعمیرات سرویس بسپارید و به هیچ عنوان خودتان کارهای غیر ایمن و حرفه ای را انجام ندهید.

در صورتی که از قسمت ترمینال دستگاه برق به دکمه های نصب روی برد الکتریکی ورود نکند این اتفاق خواهد افتاد، یا اینکه امکان دارد برد ماشین لباسشویی خراب شده باشد، و امکان دارد با چک کردن تعمیرکاران معین گردد که برد سالم می باشد ولی دکمه دستگاه خراب شده است. با درست نمودن این قسمت اتصال دکمه با برد برقرار شده و اشکال شما بدون هزینه های گزاف که امکان دارد از شما بگیرند رفع شود.

در صورتی که میکروسوئیچ ماشین لباسشویی و یا هیدروستات خراب باشد امکان دارد ماشین لباسشویی هیمالیا روشن نگردد.

  • قطع شدگی عملیات پس از آبگیری

هنگامی که آبگیری به اتمام رسید ولی وسیله خاموش شد و ادامه ی کار را به انجام نرساند بهتر می باشد بدانید اشکال در روند کار ایجاد شده است که امکان دارد جزیی یا جدی باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

در صورتی که تایمر دستگاه خراب شده باشد و یا موتور تایمر دچار ایراد شود، یا بوبین دستگاه خراب شده باشد، عملیات شستشو کامل نمی شود. تعمیرکار هیدروستات ماشین لباسشویی هیمالیا شما را چک کرده و در صورتی که اتصالات میان هیدروستات و موتور تایمر قطع شده باشد آن را هم چک کرده و تعمیر خواهد کرد. سیم های ماشین لباسشویی با وسیله ای به نام اهم متر چک شده و اقدام به تعمیر آن خواهد شد.

  • نشت کردن ماشین لباسشویی هیمالیا

هنگامی که به آشپزخانه یا محیطی وارد می شوید که ماشین لباسشویی در آن نصب می باشد و فرش یا کف محیط خیس می باشد می بایست بدانید که ماشین لباسشویی در بخشی از آن نشتی دارد. مکان نشت برای تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا به وسیله تعمیرکار مشخص شده و بعد اقدام به تعمیرات خواهد شد.

از قبیل بخش هایی که می تواند دچار ایراد باشد، لاستیک اطراف درب ماشین لباسشویی هیمالیا می باشد. جاپودری را می توان چک کرد. واتر پمپ می بایست کنترل شود. اگر لاستیک اطراف درب پاره شده باشد می بایست آن را عوض کرد. امکان دارد جاپودری دستگاه شکسته و نشتی داشته باشد که می بایست با وسیله ای مخصوص جوش پلاستیکی داده شده و آن را تعمیر کرده یا عوض نمود. برای انجام دادن تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا و تعمیرات آن طوری که این ایراد دیگر تکرار نشود، می بایست توسط اشخاص متخصص از مراکز معتبر تعمیرات ماشین لباسشویی مثل تعمیرات سرویس، موارد بالا چک گردد و طوری ایراد را رفع نمائید که دیگر تکرار نگردد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج

  • سر و صدای بیش از حد ماشین لباسشویی هیمالیا

در صورتی که این ایراد ایجاد شد یا دچار لرزش و حرکت گردید می بایست بدانید دستگاه تراز نمی باشد. جایی که ماشین لباسشویی در آن قرار دارد را بررسی نمائید و با آچار های مخصوص آن را تنظیم نمائید، در صورتی که عمل تراز شدن صحیح انجام شود لرزش قطع خواهد شد ولی در صورتی که نمی توانید این کار را انجام دهید از تعمیرکاران متخصص کمک بخواهید تا به طور صحیح آن را تراز نمایند و در صورتی که ایراد از تراز بودن آن نمی باشد پیش از آسیب دیدن زیادتر ماشین لباسشویی آن را بررسی کرده و به تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا شما بپردازند.

در صورتی که سه نظام نگهدارنده ماشین لباسشویی شکسته شده باشد سروصدای عجیب در آن به وجود می آید. لاستیک اطراف درب وسیله می بایست مورد بررسی قرار گیرد تا از جای خودش خارج نشده باشد.

در صورتی که بلبرینگ ها یا تسمه دچار خرابی باشد بهتر می باشد تعمیر یا عوض شود تا صدای دستگاه قطع شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترواستیل در کرج

شیوه درست استفاده کردن از ماشین لباسشویی هیمالیا

در صورتی که ماشین را تراز نمائید یا در زمان ریختن لباس های چرک در آن به وزن و حجم لباس ها دقت نمائید و بیشتر از ظرفیت آن را پر ننمائید، و ماشین لباسشویی را پشت سر هم استفاده نکرده و صبر نمائید تا لباس هایتان جمع شده و بعد دستگاه را روشن نمائید، ماشین لباسشویی هیمالیا شما دیرتر خراب شده و نیازمند تعمیرات می شود. هر نوع و هر جنس لباس را با یک برنامه معین شستشو دهید. مکانی که در آن پودر میریزید را تمیز نمائید. در صورتی که دستگاه نشتی داشت آن را جدی بگیرید. در صورتی که از دستگاه صداهای غیر طبیعی شنیدید آن را فورا خاموش نموده و برای تعمیر کردن ماشین لباسشویی هیمالیا با مراکز معتبر مثل تعمیرات سرویس تماس حاصل فرمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *