تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در ملارد

تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در ملارد -ماشین لباسشویی در اندیشه - فردیس - ملارد و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در ملارد

عموما لباسشویی یکی از پرکاربردترین لوازم برقی است که در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد و به خاطر استفاده زیاد از آن عموما به نسبت دیگر وسیله های برقی بیشتر دچار خرابی و ایرادی می شود، تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا کاملا تخصصی است و برای اینکار باید از یک تعمیرکار کار بلد کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در کرج

 تعمیرات لباسشویی هیمالیا، جهت روشن نشدن

اگر موقع روشن کردن لباسشویی هیمالیا، متوجه شدید که دستگاه روشن نمی شود، باید موارد زیر را چک کنید

دوشاخه :

 در قدم اول چک کنید و ببینید که دو شاخه لباسشویی به هیمالیا داخل پریز باشد، چون امکان دارد که دوشاخه شل و یا از پریز به طور اتفاقی در آمده باشد و علت روشن نشدن لباسشویی هیمالیا باشد.

پریز :

 اگر دو شاخه داخل پریز قرار داشت، اتصالات جریان الکتریکی داخل پریز را چک کنید، برای بررسی کردن اتصال می توانید از مولتی متر کمک بگیرید و اگر اتصالات جریان الکتریکی داخل پریز قطع بود، آن را تعمیرات کنید.

فیوز :

از دیگر عوامل روشن نشدن لباسشویی هیمالیا، قطع شدن فیوز ساختمان و خانه است.

کلید روشن، خاموش لباسشویی هیمالیا :

 یکی از دلایلی که امکان دارد موجب روشن نشدن لباسشویی هیمالیا شود، خراب شدن کلید روشن خاموش دستگاه است، در این موقعیت ممکن است که برق از ترمینال وارد کلید اصلی ماشین لباسشویی هیمالیا نشده باشد، برای تعمیرات لباسشویی هیمالیا در این وضعت اول دوشاخه لباسشویی هیمالیا را از ﺑﺮق بکشید و به‌ وسیله اهم‌متر، ارﺗﺒﺎط و اتصال میان سیم‌ها را از ﺗﺮﻣﯿﻨﺎل تا کلید اﺻﻠﯽ ﺗﺎﯾﻤﺮ ماشین لباسشویی هیمالیا چک کنید. یکی از رایج ترین عوامل که موجب می شود، ﻣﺎﺷﯿﻦ لباسشویی هیمالیا، قطع شدن سیم‌های دستگاه است.

قفل ایمنی در :

 از دیگر دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی هیمالیا، خراب شدن قفل ایمنی در و یا برقرار نبودن اتصالات آن است.

میکروسوئیچ و بسته نشدن درب لباسشویی هیمالیا :

 خراب شدن در بخش میکروسوئیچ درب لباسشویی هیمالیا، موجب بسته نشدن درب لباسشویی هیمالیا می شود و بسته نشدن درب دستگاه از مهم ترین دلایل روشن نشدن لباسشویی هیمالیا است، در این حالت باید میکروسوئیچ درب لباسشویی هیمالیا را عوض کنید، در بعضی از موارد هم امکان دارد که درب لباسشویی هیمالیا به طور اتفاقی باز مانده باشد که با چفت کردن آن ایراد رفع می شود.

هیدوراستات :

 در لباسشویی هیمالیا، هیدوراستات قطعه ای است که وظیفه آن کنترل مقدار آب ورودی به لباسشویی هیمالیا با باز و بسته کردن دریچه شیر ورودی است و هر نوع خرابی در این قطعه می تواند یکی از عوامل کار نکردن ولوم تایمر در لباسشویی هیمالیا باشد، برای تعمیرات لباسشویی هیمالیا جهت خرابی هیدوراستات حتما باید از یک تعمیر کار کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در فردیس

تعمیر لباسشویی هیمالیا، هنگامی که آب تخلیه نمی کند

تخلیه نکردن آب در ماشین های لباسشویی هیمالیا از شایع ترین ایرادات است و عموما به عوامل زیر رخ می دهد.

گرفتگی  فیلتر پمپ یا شیلنگ تخلیه : 

فیلتر پمپ لباس شویی هیمالیا، عموما در کف لباس شویی های هیمالیا قرار دارد، برای بررسی کردن فیلتر پمپ می توانید آن را بر خلاف عقربه های ساعت باز کنید و بعد فیلتر پمپ ماشین لباسشویی هیمالیا را بشویید، توجه کنید، که بعد  از باز کردن فیلتر بخش انتهایی آن را از داخل هم چک کنید، که اگر دچار مسدودیت بود، آن را رفع کنید. شیلنگ تخلیه را هم به همین ترتیب چک کنید و اگر دچار گرفتگی بود آن را رفع کنید.

پروانه پمپ :

 پروانه پمپ لباسشویی هیمالیا احتمال دارد که بر اثر پیچیدن وسیله به دور آن گیر کرده باشد و نتواند بچرخد، برای حل کردن این مشکل باید پروانه پمپ لباسشویی هیمالیا را تمیز و یا عوض کنید.

گرفتگی شلنگ خروجی آب :

از دیگر دلایلی  که موجب تخلیه نشدن آب در لباسشویی هیمالیا می شود، مسدودیت شلنگ خروجی آب است و برای رفع کردن این ایراد باید شلنگ خروجی آب لباسشویی هیمالیا را چک کنید و اگر مانعی داشت، آن را رفع کنید.

خراب شدن پمپ تخلیه :

اگر موارد بالا را چک کردید و همچنان ایراد تخلیع نکردن آب رفع نشد، برای تعمیرات لباسشویی هیمالیا باید از یک تعمیرکار کمک بگیرید تا پمپ تخلیه لباسشویی را چک کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی صنام در کرج

 تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا، وقتی که بدنه دستگاه برق دارد

در اکثر اوقات شاید این اتفاق برای شما هم رخ دادهئباشد که بدنه لباسشویی هیمالیا شما، برق داشته باشد و این موضوع به دلایل زیر ایجاد میشود

 • ممکن است که موتور لباسشویی هیمالیا نیم سوز و یا سوخته باشد.
 • در بعضی از موارد دلیل اتصال بدنه لباسشویی هیمالیا ارت است.
 • امکان دارد که لباسشویی هیمالیا از بخش لولا تنظیم نباشد
 • اختلال در سیم کشی لباسشویی هیمالیا وجود دارد
 • سیستم برق کشی ماشین لباس شویی هیمالیا اتصالی دارد.
 • خراب شدن و نشت برق قطعات الکتریکی ماشین لباسشویی هیمالیا مثل خاذن پارازیت گیر
 • شکسته شدن لولای درب لباسشویی هیمالیا

 تعمیر لباسشویی هیمالیا، زمان آبگیری نکردن و یا نیامدن آب داخل لباسشویی

در بعضی از ماشین های لباسشویی هیمالیا، دستگاه روشن می شود و کار و نوع شستشو را هم میتوان تعیین کرد، ولی آب داخل لباسشویی هیمالیا نمی شود، آبگیری کردن و آبگیری نکردن لباسشویی هیمالیا دلایل  مختلفی دارد؛ برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی هیمالیا زمان مشاهده این مشکل باید موارد زیر را چک کنید

 • اختلال و خرابی در سیم‌های راﺑﻂ میان ﮐﻠﯿﺪ ﺗﺎﯾﻤﺮ لباسشویی هیمالیا، ﻣﯿﮑﺮوﺳﻮﺋﯿﭻ، ﻫﯿﺪرواﺳﺘﺎت و ﺷﯿﺮ
 • خرابی میکروسوئیچ لباسشویی
 • خرابی پمپ لباسشویی
 • خراب بودن هیدرواستات
 • خراب بودن شیر ورودی آب
 • خراب بودن در برد الکتریکی لباسشویی 
 • درب ماشین لباسشویی باز است

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی صنام در ملارد

 تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا، جهت ایجاد صدا زمان کار

جهتتعمیر لباسشویی هیمالیا، برای ایجاد صدای زیاد حین کار باید موارد زیر را چک کنید و جهت نیاز آن ها را تعمیر و یا عوض کنید.

 • خراب شدن بلبرینگ ها
 • شکستن سه‌ نظام نگه‌دارنده درام
 • غیر استاندارد بودن لاستیک دور درب و یا خارج شدن لاستیک از محل خرابی تسمه
 • خراب شدن در بخش بلبرینگ های موتور شستشو

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *