مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی صنام در ملارد

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی صنام در ملارد - اندیشه در فردیس - ملارد - مارلیک - شهریار - هشتگرد - کرج تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی صنام در ملارد می پردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی صنام در ملارد

دلیل سروصدای ماشین لباسشویی صنام

در هنگام روشن بودن ماشین لباسشویی سر و صدای زیاد آن هر فردی را آزار می دهد که عدم تراز ماشین لباسشویی، اشکال در قطعه ها و بخش های داخلی ماشین لباسشویی سبب بروز این ایراد می گردد که می بایست فورا نسبت به تراز نمودن ماشین لباسشویی اقدام نمائید، در غیر این حالت افزون بر آزار دیدن با شنیدن سروصدای زیاد باعث خراب شدن مخزن شستشوی ماشین لباسشویی نیز خواهد شد.

دلیل لرزیدن ماشین لباسشویی صنام

به طور قطع با تهیه ماشین لباسشویی می بایست دفترچه راهنمای آن را مطالعه و نسبت به تراز نمودن ماشین لباسشویی اقدام نمائید و در صورت تکان خوردن و لرزیدن ماشین لباسشویی فورا قطعات معیوب به وسیله تعمیرکار چک شود که در این میان تنظیم نبودن پایه ها، خراب شدن تسمه دیگ و در عین حال بارگیری پایین ماشین لباسشویی سبب بروز این ایراد خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترواستیل در کرج

علت عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی صنام

اگر دیگ ماشین لباسشویی نچرخد سبب عدم شستشوی لباس ها خواهد شد که این ایراد به علت بارگیری زیاد ماشین لباسشویی و حجم بالای لباس ها درون دیگ می باشد که باعث عدم چرخش دیگ می شود و در عین حال ایراد داشتن قفل درب ماشین لباسشویی و خراب شدن میکروسوئیچ درب سبب می گردد که دیگ نچرخد که برای چک کردن و عیب یابی قفل درب می بایست با تعمیرکار و تکنسین متخصص تماس حاصل نمائید.

دلیل عدم روشن شدن ماشین لباسشویی صنام

هنگامی که ماشین لباسشویی روشن نمی شود اول می بایست پریز برق، دوشاخه و کابل برق مورد بررسی قرار گرفته و در صورت خراب شدن عوض شوند و در صورت سلامت آنها سوختن موتور ماشین لباسشویی و در عین حال ضعف جریان برق سبب عدم روشن شدن ماشین لباسشویی می گردد که برای تعمیرات یا عوض کردن موتور ماشین لباسشویی می بایست با تعمیرکار و تکنسین متخصص تماس حاصل نمائید.

دلیل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی صنام

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی به علت گرفتگی در مسیر آب چاه فاضلاب می باشد که می بایست چک شده و برگردد و در عین حال میبایست همه ی اتصالات شیلنگ بخش پشتی ماشین لباسشویی چک شود و افزون بر آنها خراب شدگی قطعه پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سبب می گردد که این ایراد ایجاد شود که می بایست به وسیله تعمیرکار چک شده و عیب یابی قطعه معیوب انجام گیرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

دلیل نشتی آب از ماشین لباسشویی صنام

یکی از ایرادات ماشین لباسشویی نشتی آب می باشد که می بایست فورا آن را رفع نمائید، در غیر این حالت باعث صدمه جدی به دستگاه و زنگ زدگی ماشین لباسشویی خواهد شد که در حقیقت سوراخ یا پاره شدن شیلنگ ماشین لباسشویی، پاره شدن لاستیک اطراف درب و حتی خراب شدگی شیر آب ورودی وصل شده به ماشین لباسشویی از علل بروز این ایراد می باشد که می بایست چک شده و عیب یابی آن ها انجام گیرد و در صورت لزوم شیلنگ و لاستیک اطراف درب عوض شود.

بهترین راه جهت یافتن اجسام خارجی درون پمپ ماشین لباسشویی صنام

اول فیلتر ماشین لباسشویی را باز نمائیم، بگذاریم آب کاملا تخلیه گردد، ولی پیش از باز نمودن فیلتر همان گونه که پیش از این گفتیم چند دستمال خشک زیر ماشین لباسشویی پهن می نمائیم چون آب کثیف بسیاری پشت فیلتر می باشد.

بعد هنگامی که آب به صورت کامل خالی شد با نور چراغ قوه یا نور گوشی پروانه پمپ را ببینیم، در صورتی که شئ خارجی را با چشم مشاهده کردیم آن را با دست یا ابزاری مانند انبردست بیرون آوریم ولی در صورتی که شئ را رویت ننمودیم با یک پیچ‌ گوشتی یا چیزی شبیه به آن پروانه را کاملا به سوی عقربه های ساعت بچرخانید، در صورتی که پروانه گیر باشد مشخص خواهد شد.

دومین علامت شئ خارجی صدای غیر طبیعی پمپ در زمان تخلیه می باشد که صدا انقدر واضح می باشد خودتان متوجه آن خواهید شد.
نکته: در صورتی که پیش از انداختن لباس ها درون ماشین لباسشویی، لباس ها را کاملا بگردیم که شئ خارجی درون جیب های لباس نباشد و به ماشین لباسشویی وارد نشود این مشکل ایجاد نخواهد شد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در کرج

دلیل باقی ماندن پودر در جای پودر ماشین لباسشویی صنام

شستشوی لباس‌ها از قبیل وظایف روزمره هر خانواده می باشد و استفاده کردن از پودر ماشین لباسشویی برای حذف لکه‌ها، عطردهی و بهبود تمیزی لباس‌ها بیشترین روشنایی را به لباس‌ها می دهد.

ولی یکی از ایراداتی که امکان دارد در فرآیند شستشوی لباس‌ها ایجاد شود، باقی ماندن پودر ماشین لباسشویی در جای پودر می باشد.

باقی ماندن پودر ماشین لباسشویی در جای پودر امکان دارد سبب به وجود آمدن ایراداتی مثل عدم تمیز شدگی لباس ها، لکه‌ های سفید بر روی لباس‌ ها، به وجود آمدن حساسیت در پوست، و کم شدن عمر مفید لباس‌ها گردد.

بر همین اساس، درک دقیق از عوامل تاثیرگذار بر باقی ماندن پودر ماشین لباسشویی در جای پودر و ارائه راهکارهای مناسب برای کم شدن این ایراد، اهمیت خیلی زیادی دارد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی صنام در مجموعه تعمیرات سرویس

با خراب شدن انواع قطعه های ماشین لباسشویی مانند موتور، تایمر، گیربکس، کمک فنرها، سه نظام، برد الکترونیکی و… سبب خرابی ماشین لباسشویی و بروز انواع ایرادات ماشین لباسشویی مانند عدم چرخش دیگ، باقی ماندن آب درون دیگ ماشین لباسشویی، تخلیه نشدن آب، طولانی شدن عملیات شستشو، برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی و… خواهد شد که جهت تعمیرات ماشین لباسشویی صنام در تهران کافی است شماره تعمیرات سرویس را گرفته و هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بر اساس نوع ایراد، قطعه معیوب، تعمیرات یا عوض کردن قطعه ها، استفاده کردن از قطعه های فابریک و اصل و نرخ مصوب اتحادیه متفاوت خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *