مقالات, تعمیرات یخچال

ارورهای یخچال هیمالیا

ارورهای یخچال هیمالیا - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث ارورهای یخچال هیمالیا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

فهرست مطالب

ارورهای یخچال هیمالیا

کد اخطار E1 در دستگاه یخچال فریزر هیمالیا به چه معنایی می باشد

موقعی که فن فریزر ایراد داشته باشد، کد اخطار E1 یخچال هیمالیا روی پنل نمایش ظاهر می شود. برای تعمیرات آن می بایست فن فریزر را چک نمود و در صورت وجود مشکل آن را تعمیر یا تعویض نمود. در صورتی که مشکل فن دستگاه رفع شد، ولی این خطا ادامه داشت، احتمال دارد ایراد مرتبط با معیوب بودن برد باشد.

کد اخطار E2 در دستگاه یخچال فریزر هیمالیا به چه معنایی می باشد

کد ارور E2 موقعی نمایش داده می شود که فن یا برد الکترونیکی از کار افتاده باشد. برای برطرف کردن این کد ارور می بایست از یک شخص تکنسین حرفه ای تعمیرات یخچال کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: راهنمای ارور یخچال کلور

کد اخطار E3 در دستگاه یخچال فریزر هیمالیا به چه معنایی می باشد

فن کندانسور جزو یکی از حائز اهمیت ترین قطعه های مکانیکی یخچال است که وظیفه این قطعه کاهش دادن دمای گاز دستگاه می باشد. در صورتی که این بخش از کار بیفتد، کد اخطار E3 در صفحه نمایشگر ظاهر می شود. برای برطرف کردن این ارور می بایست فن کندانسور بررسی گردد.

کد اخطار E6 در دستگاه یخچال فریزر هیمالیا به چه معنایی می باشد

ظاهر شدن کد خطای E6 در یخچال فریزر هیمالیا این معنا را دارد که قطعه دمپر کانال هوا دچار ایراد شده است. سرد نشدن هوای داخل یخچال امکان دارد به دمپر صدمه برساند. برای رفع نمودن ارور E3 با متخصص تعمیرات لوازم برقی تماس حاصل نمائید.

چه موقعی ارور EE رخ می دهد

در صورتی که حسگر مرتبط با یخساز یخچال فریزر هیمالیا صدمه ببیند، ارور EE بر روی پنل نمایش دستگاه ظاهر می شود. با بررسی نمودن حسگر و برطرف کردن ایراد، کد اخطار EE از روی پنل نمایشگر محو می گردد.

ارورهای یخچال هیمالیا C1 در یخچال هیمالیا چه می باشد

هنگامی که کمپرسور دستگاه یخچال صدمه ببیند، ارور C1 در نمایشگر یخچال های هیمالیا نمایش داده خواهد شد. قطعه کمپرسور یکی از حائز اهمیت ترین قطعه ها در این دستگاه می باشد، بنابراین بهتر است از تعمیرکار یخچال بخواهید با بررسی دقیق این کد اخطار را رفع کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال دوو در فردیس

ارور C2 در یخچال های هیمالیا چه معنایی دارد

ارور C2 بیان کننده این پیام است که دمای یخچال شما به اندازه نمی باشد. برای رفع نمودن این اشکال مواردی که داخل دفترچه راهنمای یخچال های برند هیمالیا بیان شده است را دنبال نمائید. در صورتی که ایراد رفع نشد، آن را با یک تعمیرکار حرفه ای و کاربلد یخچال هیمالیا در میان بگذارید و درخواست تعمیرات آن را داشته باشید.

ارور H1 چیست و چه دلیلی دارد

کد ارور H1 موقعی ظاهر می شود که المنت گرمایش یخچال هیمالیا ایراد داشته باشد. این ارور را با بررسی نمودن خرابی المنت یخچال تصحیح نمائید. برخی مواقع علت ارور H1 می تواند مرتبط با خراب شدن برد یخچال باشد.

علت کد خطای H2 در یخچال های هیمالیا چیست و چطور آن را رفع نمائیم

در فهرست همه کدهای اخطار در یخچال های هیمالیا ایرادات و مشکل های مهم کمتر مشاهده می شود. ارور H2 این دستگاه از ایراد در صفحه گرمایش فریزر خبر می دهد. این قطعه را جهت تعمیر یا تعویض بررسی نمائید. به جزء این، معیوب بودن برد یخچال هم می تواند سبب کد اخطار H2 شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال هیمالیا در کرج

کد اخطار H3 چیست و چطور می بایست آن را برطرف نمود

کد اخطار H3 موقعی ظاهر می شود که المنت یا برد یخچال صدمه دیده باشد. برطرف کردن آن مستلزم نگاه به این دو بخش و تعمیر این دو قطعه است.

کد اخطار H4 چیست و چطور برطرف می شود

علت کد اخطار H4 مرتبط با صفحه گرمایش یخچال یا برد مدار دستگاه می باشد. با بررسی نمودن این دو بخش در یخچال های برند هیمالیا می توانید خطای H4 را رفع کنید. در صورتی که احتیاج به عوض نمودن برد یخچال دارید، از یک تعمیرکار حرفه ای بخواهید که قطعه را عوض کند.

ارور DF در یخچال های هیمالیا و شیوه های رفع آن

هنگامی که کد اخطار DF در یخچال های هیمالیا ظاهر می گردد وحشت نکنید. این ارور نشانگر ایراد یخچال شما نمی باشد. در اصل کد DF نشانگر چرخه یخ زدایی یخچال است. برای جلوگیری از یخ زدگی در یخچال، هر 8 ساعت سیستم یخ زدایی یک دفعه به شکل خودکار فعال خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال ال جی در فردیس

معنای ارور SF در یخچال هیمالیا چه می باشد

این کد به این معنا نمی باشد که یخچال ایراد دارد. اغلب یخچال های هیمالیا به گزینه Super Freeze مجهز می باشند که فریزر را قدرتمندتر می نماید و مواد غذایی را با سرعت بیشتری منجمد می نماید.

با فشردن این کلید به مدت ۳ ثانیه، کمپرسور برای زمان ۱۵-۲۰ دقیقه بدون هیچ وقفه ای کار می کند و دما را به منفی ۲۸ درجه کم می کند.

بعد از آن، از این گزینه خارج شده و معمولی کار می کند. زمانی که حالت Super Freeze فعال است، علامت SF روی صفحه نمایشگر نشان داده میشود.

در برخی از مدل های یخچال های این برند مجهز به برد الکترونیکی، این حالت را می شود به شکل دستی با فشردن کلید انجماد فوق العاده غیرفعال نمود، ولی در برخی از مدل های یخچال می بایست منتظر ماند تا مدت فعالیت فشرده دستگاه تمام شود و این کارکرد غیرفعال شود.

نتیجه گیری

در این مقاله توضیحات کاملی در ارتباط با اخطارها و خطاهای یخچال های هیمالیا برایتان شرح داده ایم. در صورت نمایش یکی از این اخطارها بر روی نمایشگر دستگاه خودتان می توانید با استناد به این مطلب ایراد دستگاه را عیب یابی نموده و آن را رفع کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع تعمیر یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع تعمیر یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *