مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیر یخچال کلور در ملارد

نمایندگی تعمیر یخچال کلور در ملارد - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر یخچال کلور در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال کلور، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

برای رفع صدای زیاد یخچال چه باید کرد؟ روش تعمیر یخچال کلور در این مواقع چگونه است؟

ایجاد صدا در یخچال ها برای همه مصرف کنندگان این دستگاه آزار دهنده است چون نشان دهنده یک مشکل در یخچال ما خواهد بود به همین علت در ادامه به ارائه روش هایی برای رفع کردن صدای زیاد یخچال کلور میپردازیم:

 • امکان دارد یخچال شما به درستی در محل خود تراز نباشد برای بررسی این امر باید پیچ های تراز یخچال خود را چک و اصلاح کنید.
 • ایجاد صدا امکان دارد به علت قرار گیری نادرست کشو و یا طبقه های یخچال شما باشد که برای رفع کردن آن هم باید آن را پیدا کرده و برای قرار گیری درست آن در محل خودش اقدام کنید.
 • ولی گاهی شما متوجه صداهای نا آشنا از بخش پشتی یخچال خود میشوید که برای رفع کردن این صدا حتما باید از یک تعمیرکار یخچال کلور راهنمایی بخواهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در ملارد

روش تعمیر یخچال کلور در حین نشت چگونه است؟

یکی از سوالات مکرر مصرف کنندگان یخچال های کلور درباره روش تعمیرات یخچال کلور در هنگام نشتی آب از آن است که در ادامه به بررسی این موضوع میپردازیم:

 • اول باید قسمتی که دچار نشتی شده است را پیدا کرده و پس از آن برای برطرف کردن این مشکل اقدام کنید.
 • امکان دارد نشتی از آبریز یخچال شما باشد این ایراد در دو حالت ایجاد میشود در صورتی که شاسی آبریز یخچال شما خراب شده باشد باید برای عوض کردن آن از یک تعمیرکار یخچال کلور راهنمایی بگیرید ولی اگر نشت آب به علت زیاد بودن آب آبسرد کن شما باشد میتوانید حجمی از این آب را خالی کرده تا مشکل نشت آب هم برطرف شود.
 • در صورتی که نشت آب از بخشهای زیری و سینی یخچال باشد و شما علت آن را پیدا نکردید باید سریعا با یک نمایندگی تعمیرات یخچال کلور تماس بگیرید تا به برطرف کردناین مشکل برای شما بپردازد.
 • گاهی هم مشکل نشت آب به علت کثیف بودن درین یا فاضلاب یخچال ها پیش می آید که برای تمیز کردن آن میتوانید از یک سیخ بلند و انعطاف پذیر کمک بگیرید و این مسیر را باز کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در ملارد

دلیل خنک نکردن یخچال چیست؟ برای تعمیر یخچال کلور در صورت خنک نکردن چه باید کرد؟

خنک نکردن هم یکی از ایرادات شایع و آزار دهنده ایجاد شده در یخچال ها است به همین علت در ادامه به بررسی دلایل خنک نکردن یخچال کلور و روشهای برطرف کردن آن میپردازیم:

 • امکان دارد محل قرار گیری یخچال شما مناسب نباشد و دستگاهتان در برابر تابش مستقیم نور خورشید قرار داشته باشد برای رفع کردن مشکل در این شرایط باید اقدام به جا به جایی یخچال خود کنید.
 • احتمال دارد خنک نکردن یخجال به علت درجه نامناسب آن باشد در این حالت برای برطرف کردن مشکل باید اقدام به تنظیم درجه دما بر اساس فصلی که در آن قرار دارید کنید.
 • همینظور گاهی به علت خرابی سنسور دمایی یخچال هم شاهد خنک نشدن مواد غذایی در یخچال هستیم که برای چک کردن این قطعه حتما باید از یک تعمیرکار یخچال کلور کمک بگیرید.

علت ایجاد برفک در یخچال چیست؟ روش تعمیر یخچال کلور در صورت ایجاد برفک در آن چگونه است؟

در ادامه به بررسی دلیل ایجاد برفک در یخچال کلور و راهکار برطرف کردن آن میپردازیم:

 • خراب شدن لاستیک دور درب یخچال این احتمال را برای ورود هوای گرم به داخل یخچال فراهم میکند و ما شاهد ایجاد برفک در یخچال به سراغ این مشکل هستیم برای رفع کردن این مشکل باید اقدام به عوض کردن لاستیک درب یخچال خود کنید.
 • امکان دارد ایجاد برفک به علت زیاد بودن گاز یخچال شما پیش بیاید که برای تنظیم گاز یخچال شما باید حتما با یک نمایندگی تعمیرات یخچال کلور تماس بگیرید.
 • همینطور قرار دادن غذاهای داغ فاقد درپوش درون یخچال امکان دارد باعث ایجاد برفک در دیواره  پشتی یخچال شما شود که برای پیشگیری از این ایراد میتوانید مواد غذایی را بعد از سرد شدن به همراه درپوش در یخچال قرار دهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال دوو در ملارد

عیب یابی یخچال کلور زمانی که، یخچال صدای غیرمعقول تولید می کند

اگر یخچال فریزر کلور شما در حین کار صدا های ناهنجار از خود تولید می کند، علل های زیادی دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم:

 • در چنین موقعیتی امکان دارد، که ایراد در فن های یخچال و فریزر کلور باشد و یکی از فن های استفاده شده در یخچال خراب شده باشد و به همین علت یخچال کلور در حین کار صدای زیادی از خود تولید کند ، برای رفع کردن این مشکل بهتر است که فن خراب را عوض کنید تا از بروز مشکلات جدی تر پیشگیری کنید.
 • امکان دارد که علت صدای ناهنجار یخچال ها کلور ، خرابی موتور فن کندانسور یخچال کلور باشد ؛ به طور معمول کندانسور در کنار خود ، برای خنک ماندن یک فن دارد ، که اگر موتور آن دچار خرابی شده باشد و یا بر اثر کثیف شدن و یا خشک شدن به درستی کار نکند، موجب بروز تولید صدا در یخچال می شود.

در برخی شرایط و بعضی از مدل یخچال ها، به علت شروع کار و یا اتومات کردن، سیستم برفک زدای یخچال کلور امکان دارد ، که صدای تق تق احساس کنید، که امر طبیعی است.

بعضی اوقات در اثر فرسوده شدن و گذر عمر یخچال ها ، لوله های مسیر حرکت گاز یخچال کلور کهنه می شوند و احتمال دارد، داخل لوله ها را رسوب گرفته باشد ، به همین علت ممکن است که حین حرکت گاز در لوله ها، صدای بدی مثل زوزه کشیدن احساس کنید.

در بعضی موارد هم از یخچال فریزر کلور خود صدای قل قل کردن می شنوید ، که این صدا در یخچال ها به علت روغن موجود در کمپرسور دستگاه ایجاد می شود که دلایلی مثل جابجایی بد و یا راه اندازی بد یخچال کلور سبب بروز این صدا در یخچال ها است.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال کلور، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی کلور در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال کلور، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *