مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در فردیس

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در فردیس - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال کلور، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ایراد در فن ها در تعمیرات یخچال ال جی

برای بررسی ایرادات مربوط به فن‌های یخچال ال جی، مراحل زیر را انجام بدهید:

بررسی شرایط فن‌ها:

ابتدا اطمینان حاصل کنید که فن‌ها در درون یخچال و فریزر به طور صحیح نصب شده و کار می‌کنند. برای انجام دادن این کار، یخچال را خاموش نموده و فن‌ها را باز نمائید تا ببینید آیا آنها در حال چرخش می باشند یا نه.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در ملارد

تمیزی فن‌ها:

در صورتی که فن‌ها گرد و غبار یا کثیفی را جذب نموده اند، آنها امکان دارد به درستی عمل نکنند. با مواد مناسب، فن‌ها را تمیز نمائید تا جریان هوا به طور صحیح رخ دهد.

چک کردن سیم‌کشی و اتصالات:

امکان دارد مشکل در اتصال سیم‌کشی فن‌ها و یا اتصالات آن ها باشد. مطمئن شوید که هیچ نوع ترکیدگی یا ایراد در اتصالات وجود ندارد.

عیب‌ یابی الکتریکی:

در صورتی که مطمئن شده‌ اید که فن‌ها به طور صحیح نصب و تمیز هستند ولی هنوز عمل نمی‌ کنند، امکان دارد مشکل در بخش های الکتریکی یخچال باشد. این شامل ترموستات، موتورهای فن و سیستم های کنترلی می باشد. برای عیب‌یابی این قسمت ها بهترین راه حل این می باشد که به یک تعمیرکار متخصص مراجعه کنید.

عوض کردن فن‌ها:

در صورتی که فن‌ها خراب و احتیاج به تعویض دارند، این کار را به وسیله تعمیرکار متخصص یا خدمات پشتیبانی ال جی انجام بدهید.

همینطور، مطمئن شوید که انرژی الکتریکی به یخچال وصل است و سیستم مبرد به طور صحیح عمل می‌کند، چون این هم می‌تواند به مشکلات برودتی در یخچال مربوط باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در اندیشه

عدم روشن شدن یخچال در تعمیرات یخچال ال جی

برای چک کردن مشکل عدم روشن شدن یخچال ال جی، می‌توانید اقدامات زیر را انجام بدهید:

چک کردن منبع تغذیه:

اطمینان حاصل کنید که یخچال به منبع برق وصل است و منبع برق فعال می باشد. برای این کار، بقیه دستگاه‌ها یا لامپ‌ها را بررسی نمائید تا از وجود برق مطمئن شوید. در صورتی که مطمئن شدید که برق ایرادی ندارد، ادامه دهید.

چک کردن ترموستات:

چک کنید که ترموستات یخچال به طور صحیح تنظیم شده باشد و ممکن است احتیاج به تعویض داشته باشد.

چک کردن سیم‌کشی:

مطمئن شوید که سیم‌کشی یخچال در شرایط خوبی قرار دارد و هیچ ترکیدگی یا قطعی در آن موجود نیست. همینطور، اتصالات برق را هم بررسی کنید.

باطری و ترموفیوز:

برخی مدل‌های یخچال ال جی باطری یا ترموفیوز (ترموفیوز نوعی ترموستات با قطع خودکار) دارند. بررسی نمائید که وضعیت این قطعات درست میباشد و در صورت لزوم، تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اندیشه

عیب‌ یابی الکتریکی:

در صورتی که همچنان یخچال روشن نمی‌ شود، امکان دارد مشکل در سیستم های الکتریکی درون یخچال باشد. برای عیب‌ یابی این قسمت ها بهترین راه حل این می باشد که به تعمیرکار متخصص مراجعه کنید.

تعمیرات فنی:

در صورتی که مشکل به مشکلات مربوط به مدارهای داخلی یخچال یا قطعات اصلی مربوط به تامین برق برگردد، تعمیرات فنی به وسیله تعمیرکاران ماهر پیشنهاد می‌شود.

سروصدای عجیب در تعمیرات یخچال ال جی

سروصدای عجیب در یخچال می‌تواند از مشکلات گوناگونی ناشی شود. برای بررسی اشکال سروصدای عجیب در یخچال ال جی، می‌توانید اقدامات زیر را انجام بدهید:

صدای فن:

فن‌ های درونی یخچال برای تداوم جریان هوا صدا می دهند. این صداها عادی می باشند. اگر صدا خیلی بلند یا غیرطبیعی به نظر می‌ آید، امکان دارد فن‌ها یا بلندگوهای الکترونیکی در درون یخچال دچار خرابی شده باشند.

ترموفیوز:

ترموفیوز (ترموستات با قطع خودکار) دارای صداهای معینی است. در صورتی که این ترموفیوز در حال کار باشد و برق موقتاً قطع گردد، امکان دارد صدای چراغ خاموش شدن و روشن شدن بدهد.

صداهای آب:

در صورتی که یخچال شما دستگاه سازنده یخ و دستگاه تامین آب داشته باشد، صداهای آب در جریان کارکرد طبیعی می باشند. این صداها هنگامی ایجاد می‌ شوند که آب وارد دستگاه یخ‌ساز گردیده و یخ تولید می گردد.

تنظیمات داخلی:

تنظیمات داخلی یخچال هم می‌توانند باعث ایجاد صداهای عجیب شوند. در صورتی که دستگاه یخ‌ساز فعال گردد یا درب‌ها باز و بسته شوند، امکان دارد صداهایی ایجاد شود.

نفوذ هوا:

اطمینان حاصل کنید که درب‌ها را به درستی ببندید و نفوذ هوا از درب‌ها یا زمینه نفوذ به طور صحیح عمل کند. نفوذ هوا هم می‌تواند به صداهای عجیب منجر گردد.

تمیزی و تعمیرات:

بعضی اوقات صداها ناشی از آلودگی، خرابی در قطعات درونی یا اصطکاک بین بخش های مختلف می‌شوند. در این صورت، تمیزی و تعمیرات به وسیله تعمیرکار متخصص امکان دارد ایراد را برطرف کنند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در اندیشه

تشکیل نشدن یخ در تعمیرات یخچال ال جی

برای چک کردن ایراد عدم تشکیل یخ در یخچال ال جی، می‌توانید مراحل زیر را انجام دهید:

چک کردن ترموستات:

اطمینان حاصل کنید که ترموستات یخچال به طور صحیح تنظیم شده است. دمای مناسب برای فریزر می بایست حدود -18 تا -20 درجه سانتیگراد باشد. در صورتی که دما خیلی زیاد باشد، یخ تشکیل نمی‌ شود.

چک کردن فیلتر آب:

در صورتی که یخچال دارای دستگاه سازنده یخ و تامین آب می باشد، فیلتر آب را بررسی نمائید. در صورتی که فیلتر آب کثیف باشد یا منقضی شده باشد، امکان دارد تشکیل یخ تاثیرگذار شود.

چک کردن لوله‌های تامین آب:

لوله‌های تامین آب را چک نمائید و اطمینان حاصل کنید که هیچ ترکیدگی یا ایرادی در اتصالات ندارند. لوله‌ های تامین آب باید به طور صحیح عمل کنند تا آب به دستگاه یخساز برسد.

چک کردن سیم‌کشی دستگاه سازنده یخ:

اطمینان حاصل کنید که دستگاه سازنده یخ به طور صحیح متصل و روشن است. در صورت وجود ایراد در سیم‌کشی یا قطعی در برق دستگاه سازنده یخ، یخ تشکیل نمی شود.

عوض کردن شکاف های یخ:

بعضی اوقات تشکیل یخ امکان دارد به دلیل انسداد شکاف های یخ در دستگاه سازنده یخ انجام نشود. شکاف های قدیمی یا خراب را عوض نمائید.

نفوذ هوا از درب‌ها و زمینه نفوذ:

مطمئن شوید که درب‌ها را به درستی بسته اید و نفوذ هوا از درب‌ها یا زمینه نفوذ به طور صحیح عمل می کند. هر نفوذ هوایی ممکن است به انسداد شکاف های یخ و تشکیل یخ منجر گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *