مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در ملارد

نمایندگی ساید بای ساید ال جی در ملارد - تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات ساید بای ساید ال جی

حتما اطلاع دارید که جابجایی یخچال به ویژه اگر ساید بای ساید هم باشد کاری خیلی دشوار و پر هزینه است.

ما به شما این خبر خوب را می دهیم که جهت تعمیر ساید ال جی خود توسط تعمیرات سرویس، احتیاجی به حمل دستگاه و آوردن آن به نمایندگی نیست.

با تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در محل در پرداخت هزینه‌ها و زمان صرفه جویی می گردد. همینطور از خسارات احتمالی از جابه جایی غیر اصولی ساید بای ساید مانع میگردد.

همیچنین همه خدمات تعمیر، سرویس و یا تعویض قطعات زیر نظر شما و جلوی چشمتان انجام می گیرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در مارلیک

هزینه تعمیرات ساید ال جی

در صورتی که یخچال ساید بوش شما خراب شده و قصد دارید نمایندگی را انتخاب کنید که هم هزینه مناسبی را از جهت تعمیر از شما بگیرد و هم ایراد دستگاه تان را به بهترین شکل ممکن رفع کند، باید با تعمیرات سرویس تماس بگیرید. در این مجموعه همه هزینه های تعمیر مطابق با نرخ و تعرفه اتحادیه معین می شود و خیالتان از این لحاظ می تواند راحت باشد.

افزون بر این، تعمیر به سکل تخصصی انجام می گیرد و چنانچه ساید بای ساید شما احتیاج به تعویض قطعه داشته باشد از قطعات اورجینال و اصل به کار برده می شود.

علت ایرادات و خرابی یخچال ساید ال جی

از بیشترین خرابی و ایرادی که برای این یخچال ها اتفاق میوفتد میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

علت سرد نکردن یخچال

میتواند از خراب بودن کمپرسور یخچال و یا اتمام گاز یخچال ال جی باشد که جهت تعمیر سرد نکردن یخچال ال جی باید حتما با یک تعمیرگاه لوازم خانگی ال جی تماس بگیرید.

علت یخ زدن فریزر ساید ال جی

علت این مورد میتواند از تنظیم نبودن درجه و یا ایراد در تنظیمات و خراب بودن سنسور یخچال باشد. حتما باید جهت بررسی دقیق این مورد، تعمیر یخچال ساید ال جی را به یک مرکز معتبر واگذار کنید.

تعمیر درب یخچال ال جی

گاهی اوقات درب یخچال درست بسته نمیشود و سرمای یخچال خارج میشود علت این موضوع میتواند خراب بودن واشر درب و یا اختلال ریگلاژ درب باشد که یک تکنسین یخچال ال جی میتواند به راحتی این مورد را رفع کند.

علت یخ نزدن فریزر ساید ال جی

در صورتی که دمای فریزر درست تنظیم شده باشد و باز هم مواد غذایی در فریزر به درستی یخ نمیزنند باید کمپرسور و گاز فریزر را چک کرد و بعد از تشخیص دلیل خراب بودن آن را تعمیر کرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید بلومبرگ در مارلیک

علت روشن نشدن یخچال ساید بای ساید ال جی

1_ بررسی متصل بودن دوشاخه یخچال ساید بای ساید الجی به پریز برق

2- بررسی شیوه قرار گیری یخچال ساید بای ساید الجی نسبت به دیوار

3_ چک کردن این که اثری از لختی سیم و یا قطعی جریان برق در یخچال ساید بای ساید الجی وجود نداشته باشد، چون هر نوع گره خوردگی و کم شدن اندازه سیم امکان دارد موجب ایراد در یخچال فریزر شما می شود( تعمیرات حالت قطعی یا لختی سیمرا با کمک تعمیرکار یخچال و یا تعمیرکار مربوطه باید برطرف کرد و هیچ گاه خودتان دست به کار نشوید)

4_ باید سیم رابط بین یخچال و ورودی برق را به طور کامل حذف کنید چون امکان دارد سیم رابط مخدوش و یا صدمه دیده باشد و به همین دلیل علت روشن نشدن یخچال قرار گیرد.

5_ برای تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی خود بدون کمک از تکنسین مرکز تعمیرات یخچال ساید الجی دستگاه برقی دیگر را با همان ورودی برق تست کنید یعنی دستگاه برقی سالم دیگر را در کناره های یخچال به همان پریز برق ول کنید و جریان برق را در دستگاه جدید مجدد تست کنید.

6_ متصل کردن یخچال ساید بای ساید ال جی برق به یک ورودی برق دیگر

7_ جهت تست وجود ولتاژ برق در پریز معیوب باید از یک مولتی متر کمک بگیرید، اما اگر روش استفاده از مولتی متر را نمی دانید می توانید با یک تکنیسین مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید الجی کمک بگیرید و ایراد را به اشتراک بگذارید.

8_ قطع و وصل کردن جریان برق یخچال ساید بای ساید ال جی: گردش برق یخچال را به مدت کوتاهی قطع کرده و مجدد متصل کنید، جهت ریست کردن جریان برق شما باید به دنبال جعبه قطع مدار و فیوز برق رفته و این کار را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه

یافتن ایراد با وجود روشن بودن چراغ آن

1_ برای تعمیر یخچال ساید بای اسید ال جی عقربه دماسنج داخل یخچال:چک کنید،اول عقربه دماسنج را بچرخانید تا مطلع از گرم شدن آن شوید، زمانی که دماسنج گرم می شود یعنی یخچال ساید بای اسید ال جی شما روشن  می باشد، در ادامه باید دماسنج های فریزر را هم بررسی کنید چون سرمای فریزر امکان دارد مانع از حس درست گرمای دماسنج یخچال ساید بای اسید ال جی شود( دمای داخل یخچال باید میان ۳ تا ۴ درجه سانتیگراد و دمای فریزر آن باید در دمایی میان ۱۵- تا ۱۸- درجه سانتیگراد قرار داده باشد)

2_ باید از جریان درست هوا در داخل یخچال اطمینان یابید به همین علت فضای میان دیوار و یخچال ساید بای اسید ال جی خود را چک کنید، معمولا فضای استاندارد یخچال از کناره ها فضایی در حدود 5 اینچ (۷۶ میلیمتر) و از بالا 2 اینچ (۲۵ میلیمتر) باید در نظر گرفته شود، به همین دلیل گردش هوای لازم موتور موجود است و در نهایت موتور یخچال ساید بای ساید ال جی کارایی بهتری دارد.

3_ برای تعمیر باید کوئل کندانسور یخچال ساید بای ساید ال جی را جارو یا فرچه تمیز کنید چون گرمای موجود در کوئل کندانسور منتشر می شود و یخچال ساید بای ساید ال جی کارکرد بهتری خواهد داشت این کار را در کمترین حالت سالی یکبار باید انجام دهید.

بیشتر بخوانید: علت کار نکردن یخساز ساید بای ساید دوو

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط