تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در مارلیک

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در مارلیک -تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

یخچال جنرال الکتریک یکی از انواع یخچال فریزر تولید شده به واسطه شرکت جنرال الکتریک است.

این یخچال دو جز اصلی دارد که دارای یک یخچال در یک طرف و یک فریزر در طرف دیگر است.

این دو قسمت به شکل جانبی کنار هم قرار دارند و درب‌های مجزا را دارا هستند.

این مدل یخچال‌ها به طور معمول با درب‌های جانبی اختصاصی به هر قسمت تجهیز شده‌اند.

در این مدل یخچال، جای بیشتری جهت نگهداری مواد غذایی وجود دارد، همینطور امکان دسترسی به مواد غذایی در فریزر و یخچال بهتر است. همینطور، این مدل یخچال از لحاظ ظاهری هم خیلی شیک و زیباست.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید صنام

دلایل نیاز به تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در مارلیک

در تعمیرات یخچال یا ساید بای ساید general electric عیب‌یابی خیلی مهم و ضروری است.

در حقیقت چنانچه موضوع عیب‌یابی درست انجام نشود، امکان دارد قطعه‌ای بی ربط از یخچال شما باز شده و یا تعویض شود.

بنابراین در این حالت شما باید هزینه بیشتری را جهت تعمیر ساید بای ساید در مارلیک بپردازید.

بنابراین بهتر است آن را به اشخاص متخصص سپرده و حتماً دلایل خرابی را کشف کنید. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا این دلایل را مورد بررسی قرار دهیم.

 دمای تنظیم شده اشتباه با دمای واقعی داخل دستگاه

جهت برخورد با این اختلال، به هیچ وجه جای نگرانی نیست. یکی از عواملی که سبب این پدیده می‌شود، باز بودن درب ساید برای مدت طولانی می باشد یا اینکه ساید بای ساید اخیرا راه اندازی شده و یا اینکه غذایی گرم داخل آن گذاشته اید.

جهت برطرف کردن این حالت لازم است تا ساید بای ساید خود را مدت ۲۴ ساعت باز و بسته نکنید و صبر کنید تا تنظیم شود. چنانچه با شیوه های بالا ایراد دستگاه رفع نشد، احتمال دارد مشکل ساید بای ساید شما فنی باشد. این ایراد امکان دارد به دلیل خراب شدن لاستیک درب یخچال، معیوب بودن کمپرسور، کاهش یافتن گاز یخچال و یا خرابی فن کمپرسور باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید الکترواستیل در مارلیک

خراب بودن کمپرسور ساید بای ساید جنرال الکتریک

کمپرسور ساید بای ساید از اجزاهایی مثل الکترونیکی، مکانیکی و بخش گازها ایجاد می‌شود.

هر یک از این بخش ها، خود به قسمت های کوچک‌تری تبدیل می‌شوند.

به همین علت وقتی که احتیاج به تست کمپرسور یخچال است، امکان دارد منظور هر کدام از این قطعات با هم باشد. کمپرسور در وضعیت سالم باید به درستی کار فشرده کردن گاز مبرد و جریان آن را در لوله‌های اواپراتور را انجام دهد و بعد گاز را در کندانسور، خنک و به مایع تبدیل کند.

وقتی که شما احتیاج به تعمیر موتور ساید بای ساید می‌شوید، یک ایراد اساسی و بزرگ وجود دارد آن هم مدل موتور و برند به کار رفته است.

دلایلی مثل گرمای بیش از اندازه در موتور، آلوده شدن موتور، کاهش روغن‌کاری، ایراد در دکمه استارت، خنک نبودن ساید بای ساید به حد کافی و غیره را می‌توان از دلایل خرابی این جز محسوب کرد.

تعمیر سر و صدای زیاد ساید بای ساید جنرال الکتریک در مارلیک

بعضی اوقات ایراد ایجاد شده در این دستگاه، صدای شدید آن است. جهت عیب‌یابی بهتر است به موارد زیر توجه کنید.

اول باید بدانید که یکی از مهم‌ترین دلایل به وجود آمدن صدای غیر طبیعی در ساید بای ساید شما، می‌تواند بهم خوردن پره‌های فن اواپراتور با برفک و یا کثیف شدن فن‌ها باشد.

بر اثر فرسوده شدن و یا روغن‌کاری نشدن طولانی مدت، می‌تواند صدای بسیاری از خود ایجاد کند که روش اصلی رفع کردن آن، سرویس به موقع دستگاه می باشد.

برفک زدن ساید بای ساید

هوای خنک داخل ساید بای ساید جنرال الکتریک باید همیشه در داخل بخش های مختلف به جریان درآید و گردش داشته باشد.

هوای خنک با هوای گرم یا مرطوب خارج ساید بای ساید برخورد داشته باشد، در نقطه برخورد این دو جریان برفک تولید می‌شود.

برفک‌ها به طوری که ذوب یا به اصطلاح آب نشوند، با گذشت زمان سخت شده و یخ می‌بندند.

بیشتر بخوانید: علت روشن نشدن ساید دوو

گرفتگی مسیر خروجی آب

یکی از عوامل تجمع آب زیر ساید بای ساید مرتبط با لاستیک درب آن است. هر نوع مواد غذایی یا گرد و خاک می‌تواند از محکم بسته شدن درب شده مانع شده و در نهایت سبب نشتی آب شود.

چنانچه به خاطر خرابی یا فرسوده بودن درزگیرهای درب، هوای بیرون وارد ساید بای ساید شود، سبب ایجاد شدن رطوبت بیش از اندازه در ساید بای ساید شده و به این ترتیب موجب نشتی می‌شود.

خراب بودن برد ساید بای ساید جنرال الکتریک

قبل از آنکه به بررسی موضوع خراب شدن و عیب‌یابی برد بپردازیم، باید اشاره کنیم که برد الکترونیکی دستگاه، مشابه مغز آن است که بخش های اصلی مثل کمپرسور و فن ساید بای ساید را کنترل می‌کند.

مادر برد را هم می‌توان تحت عنوان برد اصلی در نظر داشت که نقش آن کنترل تمام بخش هاست.

به صورت کلی هر چیزی که بر روی ساید بای ساید موثر باشد، می‌تواند به وسیله مادربرد کنترل شود.

اگر برد الکترونیکی نتواند کار کند، ساید بای ساید درست خنک نمی‌کند. یکی از نشانه های خراب شدن برد آن است که فن، چراغ‌ها و دیگر بخش ها کار نمی‌کنند.

پس چنانچه برد دستگاه دچار ایراد و نقص فنی شود، باید تعمیرات آن را به تعمیرکار متخصص ساید بای ساید جنرال الکتریک در مارلیک بسپارید و از تعمیر خودسرانه آن پرهیز کنید.

بیشتر بخوانید: علت سرد نشدن آبسردکن ساید بای ساید ال جی

خراب شدن یخ‌ساز و آبسردکن

دلایل بسیاری موجب خراب شدن یخ‌ساز و آبسردکن دستگاه می‌شوند. اول به یخ‌ساز می‌پردازیم و بعد به دنبال آبسردکن می‌رویم.

چنانچه شیلنگ آب دچار خم شدن یا پیچ خوردگی باشد، شیر برقی یخ‌ساز از ورود آب مانع میشود. این‌ها می‌توانند از دلایل خراب شدن یخ‌ساز باشند.

در آبسردکن هم یکی از گزینه های اساسی، خراب شدن فیلتر آب ساید بای ساید است. قطعی شیلنگ آب یا خم شدن آنها می‌تواند از دیگر دلایل خراب شدن آبسردکن باشد.

بیشتر بخوانید: ارور ساید بای ساید دوو

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال میله، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط