مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی - نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه و کرج و فردیس و ملارد -شماره تماس: 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی  میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی یکی از دستگاه های کاربردی هست که احتیاج هر منزلی می‎باشد تا کار شستشو را برای ما راحت کند. بی شک ماشین لباسشویی ‎ها انواع گوناگونی دارند که بسته به احتیاج شخصی خود می‎توانید گونه برند، چند کیلویی و مارک آن را انتخاب نمایید که مهم‎ ترین مارک که همه با آن آشنایی داریم مارک ال جی است.

مراقبت از ماشین لباسشویی خیلی مهم است زیرا در اثر خراب شدن آن بی تردید دچار مشکل خواهید شد و بایستی هرچه سریعتر آن را درست کنید.

یکی از این قطعه هایی که در اغلب موارد خراب خواهند شد مرتبط به برد ماشین لباسشویی است. برد یک قطعه خیلی حساس است که تعمیرات برد ماشین لباسشویی کار راحتی نیست و بایستی به واسطه نیرو های ماهر انجام شود.

برد ماشین لباسشویی یکی از مهمترین قطعه های الکتریکی این دستگاه می‎باشد که تاثیر زیادی در طریقه کارکرد این دستگاه دارد. برد چندین خازن و فیوز نسبتا نازک و ظریف را دارا هست که با کمترین ضربه یا فشار به شدت صدمه می‎بیند.

ولی در واقع این قطعه مهم وظیفه کنترل و انجام کلیه دستوراتی است که به واسطه شخض داده می‎شود و در شرایط خراب بودن آن عملا هیچ دستوری قابل انجام نیست و تعمیرات برد ماشین لباسشویی ال جی را باید بسیار جدی به شمار آورد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

آیا تعمیرات برد ماشین لباسشویی ال جی در محل اجرا می شود؟

ماشین لباسشویی ال جی یکی از آن دستگاه ‎هایی هست که به علت کیفیت ساخت این مارک قطعا نسبت به سایر مارک‎ دیرتر دچار خراب شدن برد خواهند شد.

از جایی که منتقل کردن ماشین لباسشویی به یک تعمیرگاه خیلی مشکل است، اغلب اشخاص به این فکر می‎کنند که آن را در خانه خود تعمیر کنند. با این وجود تعمیرات برد ماشین لباسشویی ال جی کار هر فردی نیست و احتیاج به تجهیزات و مهارت لازم دارد و در شرایطی که هیچ وقت این کار را اجرا نکرده اید توصیه می‎شود آن را به تعمیرکار مربوطه بسپارید.

خوشبختانه در کلیه شهرها اشخاصی هستند که با مراجعه به خانه شما، تعمیرات ماشین لباسشویی را به صورت کامل انجام می‎دهند و دیگر شما لازم نیست نگران منتقل کردن آن باشید.

اگر به هر علتی خواستید که تعمیرات برد لباسشویی ال جی را در خانه انجام دهید ما در ادامه به شما چند مرحله را شرح دادیم تا پیش از تعمیر آن را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی امرسان در مارلیک

مرحله های تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی

همانگونه که قبلا اشاره نمودیم، تعمیرات برد کار راحتی نیست و از حساسیت زیادی مواجه است بنابراین قبل از تعمیرات به عواقب آن خوب فکر نمایید که در شرایط نداشتن تجربه لازم شاید برد کاملا صدمه ببیند و دیگر درست نشود و یا قطعه دیگری را خراب کرده که هزینه‏ های تعمیرات دستگاه ماشین لباسشویی شما چند برابر خواهند بود.

با این وجود در اینجا تکنیک های رسیدن به برد ماشین لباسشویی و تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را ذکر خواهیم کرد:

1- پنل ماشین لباسشویی ال جی را باز نمایید.

مطابق اصول ایمنی نخست بایستی دو شاخصه را از پریز برق بکشید و اولین قدم تعمیر را آغاز کنید. پس از باز کردن پنل شما می‎توانید به برد ماشین لباسشویی دسترسی داشته باشید.
• پنل را به واسطه چندین پیچ باز کنید، دقت نمایید که بایستی کلیه پیچ‎های مدنظر را کامل باز نمایید.
• در شرایطی که پس از باز کردن اتصالات، پنل از دستگاه جدا نشود بایستی دوباره کلیه اتصالات را چک کنید.

2- چک کردن برد ماشین لباسشویی ال جی

در حالتی که برد ماشین لباسشویی شما سوختگی داشته باشد امکان تعمیرات آن وجود ندارد و باید عوض شود. البته برد دارای قطعه هاس گوناگونی می‎باشد که معیوب بودن هر بخش از آن می‎تواند دلیل خرابی برد باشد.

به همین خاطر چک کردن آن تنها به قسمت خازن‎ ها ختم نمی‎شود و باید تمام آن را به دقت چک کنید. برای اینکه کلیه جزئیات آن را ببینید بهتر است که از ذره بین بهره گیری کنید و هر نوع کبود شدن، سیاهی و یا ترکیدن را به هیچ وجه نادیده گرفت.

• همانگونه که به آن اشاره نمودیم در تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی مهم‎ترین قطعه در آن خازن ‎ها هستند بنابراین چک کردن آنها کاری حیاتی به شمار می آید. خازن ‎ها به علت نوسانات برقی امکان دارد که دچار سوختگی شوند که در شرایط خرابی آن باید عوض شود.
• البته موقع عوض کردن خازن‎ ها بایستی توجه داشته باشید که دو سر خازن با ظرفیت زیاد امکان دارد ولتاژهای بزرگی وجود داشته باشد که در هنگام تعمیرات برد ماشین لباسشویی ال جی امکان برق گرفتی احتمالی یا خراب شدن لوازم های اندازه‎گیری وجود دارد.
• در برخی موارد به علت بهره چندین سال از برد، احتمال پوک شدن قلع در آن وجود داشته باشد که با پین کردن قطعه های مشکوک می‎توانید آن را مجددا لحیم کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در ملارد

سوختگی برد ماشین لباسشویی ال جی

در برخی موارد تعمیرات برد ماشین لباسشویی ال جی منجر به عوض کردن آن خواهند شد که این می‏تواند از سمت علت های مختلفی باشد که در ادامه به آن ها می‎پردازیم.

• نوسان های برقی می‎تواند یکی از علت های خرابی یا سوختن برد ماشین لباسشویی باشد. در این حالت خازن‎ ها و فیوز‎ها به احتمال با ایراد اتصالی مواجه خواهند شد که نتیجه این اتصال ها سبب سوختن برد خواهند شد.
• ورود آب به هر طریقی به برد می‎تواند سلامت برد را به خطر بی اندازد. لذا در زمان تمیز نمودن ماشین لباسشوی ال جی مراقبت باشید که آب به درون پنل نفوذ نکند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی صنام

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط