تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج -تعمیر لباسشویی اسنوا در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

به طور طبیعی کلیه برندهای لوازم خانگی ایرانی مثل اسنوا ( snow ) از “نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا ” برخوردارند.

پشتیبانی قوی از خریداران خود یکی از اساسی ترین اهداف تولیدکنندگان لباسشویی ایرانی به حساب می آید. با توجه به اینکه لوازم پر مصرف خانگی به خاطر استفاده بسیار مصرف کنندگان در طول هفته با خطر صدمه یا فرسوده شدن قطعات رو به رو است؛ لازم به رسیدگی و سرویس مرتب دستگاه است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی صنام

مشکلات رایج دیده شده در دستگاه لباسشویی اسنوا کدام است؟

از ایرادات رایج دیده شده در این برند لباسشویی می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • دستگاه روشن نمی شود.
  • دستگاه روشن شده اما هنوزهم کار نمی‌کند.
  • عدم چرخش دیگ لباسشویی.
  • کار آبگیری به درستی انجام نمی شود.
  • دستگاه بسیار شدید می‌لرزد به صورتی که حتی جا به جا می‌شود.
  • سر و صدا لباسشویی هنگام انجام کار به ویژه در زمان استفاده از خشک کن بسیار زیاد شده است.
  • کار تخلیه با مشکل برخورد کرده است.
  • از دستگاه نشتی دادن آب مشاهده میشود.
  • باز و بسته کردن درب با مشکل رو به رو شده است.
  • روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی ارور یا کد خطا مشاهده می شود.

چطور متوجه دلیل ایراد لباسشویی اسنوا خود شویم؟

بیشتر ماشین لباسشویی‌های اسنوا یک صفحه نمایش دیجیتالی دارند که در زمان های بروز مشکل، این صفحه نمایش یک قطعه کد به شکل خطای (E1, E2) به شما نشان داده می شود، پس شما میتواند با توجه به خطای نشان داده شده، معنای آن را با توجه به خطاهای بالا در بیاورید و بعد اقدام به تعمیر آن کنید.

علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی اسنوا چیست؟

یکی از ایرادات متداول در بیشتر ماشین لباسشویی‌ها ایراد تخلیه نشدن آب است، این ایراد در نتیجه موجب کثیف ماندن لباس‌ها میشود چون آب آلوده توانایی خارج کردن از لباسشویی را نخواهد داشت و در این حالت مواد شوینده آلوده در مخزن باقی می ماند.

در بیشتر مواقع دلیل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی اسنوا میتواند وجود اجسام و وسایلی شود که مانع از تخلیه آب میشوند، پس اول فیلتر پمپ تخلیه و شیلنگ تخلیه را چک کنید اما اگر موفق به رفع کردن ایراد نشدید، باید با یک تعمیرکار مجرب برای چک و عیب یابی قطعه هایی مثل پمپ تخلیه، تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

علت لرزش ماشین لباسشویی اسنوا چیست؟

لرزش ماشین لباسشویی اسنوا به طور معمول یک ایراد بسیار مکرر در لباسشویی هاست که بیشتر افراد تجربه این ایراد را در خاطر خود دارند، اگر الان با این ایراد رو به رو شدید، اول پایه‌های دستگاه را تنظیم و تراز کنید و بعد با تکان دادن لباسشویی، اطمینان پیدا کنید که دستگاه شما دچار لغزش و ناترازی نیست.

در این ایراد قطعه های خیلی زیادی مثل خراب شدن بلبرینگ، خراب شدن کمک فنر‌ها، خورده شدن و ناترازی پایه‌ها، وجود پیچ ترنسفر در دستگاه و … میتوانند سبب ایجاد شدن لرزش و جابجایی شوند که اگر اقدام به تعمیر آن نکنید، امکان دارد دیگ ماشین لباسشویی صدمه ببینید و سبب خراب شدن قطعه هایی مثل بلبرینگ و شفت شود.

علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی اسنوا چیست؟

یکی دیگر از ایراداتی که میتواند موجب مختل شدن کارکرد یک لباسشویی شود، عدم چرخش دیگ آن است چون هر وقت این ایراد برای ماشین لباسشویی اسنوا ما ایجاد شود، مدار لباسشویی از چرخه خود خارج میشود و مسملما دیگر هیچ کاربردی در تمیز کردن لباس‌های ما نخواهد داشت.

دلیل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی اسنوا ما میتواند از ایراداتی مثل خراب شدن برد الکترونیکی، فرسوده شدن یا شکستگی بلبرینگ، شفت و سه نظام، خراب شدن  موتور، فرسوده شدن تسمه‌ها و … نشئت بگیرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی اسنوا چیست؟

روشن نشدن ماشین لباسشویی اسنوا هم مثل نچرخیدن دیگ، از ایراداتی است که سبب به اتمام رسیدن چرخه شستشو یک لباسشویی میشود. ولی اولین کاری که پیش از هر اقدامی باید به آن بپردازید، اتصال لباسشویی به برق است چون در خیلی از اوقات خراب شدن سیم اتصال لباسشویی، خراب شدن پریز برق، کمبود ولتاژ، بروز ایراد در محافظ برق (در صورت وجود)، میتواند سبب بروز این ایراد در لباسشویی ما شود.

البته عوامل خیلی زیادی مثل خراب شدن هر قطعه و بروز خطا بر روی برد الکترونیکی، خراب شدن مدار برد الکترونیکی (به شکل سخت افزاری و نرم افزاری)، بروز ایراد در سیم پیچی لباسشویی و … میتواند سبب ایجاد شدن ایراد روشن نشدن لباسشویی اسنوا شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی امرسان در مارلیک

هزینه تعمیر لباسشویی اسنوا چقدر است؟

کارشناسان و متخصصین فنی تعمیرات سرویس بعد از بررسی کردن کامل ایرادات دستگاه، مبلغ تخمینی هزینه تعمیرات را به شما اطلاع خواهند داد. همچنین به شما اطمینان می دهیم که این مجموعه رفاه مشتریان خود را در نظر داشته و کلیه قیمت ها کاملا منصفانه و مطابق با اتحادیه صنف تعمیرکاران می باشد.

در آخر کار هم  ریز فاکتور در اختیار مشتری قرار داده می شود. به طور کلی مجموع قیمت تعمیر دارای خدمات تعمیرات صورت گرفته از جمله تعمیر و تعویض کردن قطعات همچنین هزینه دستمزد تکنسین مربوطه است.

جمع بندی

تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا با هدف خدمت رسانی فوری به مشتریان خود تاسیس شده است. ولی اگر به دنبال تعمیرگاه هایی غیر از نمایندگی آن هستید به مجاز و تخصصی بودن تعمیرکاران آن توجه کنید. تعمیرات سرویس کلیه خدمات تعمیر لباسشویی را به وسیله تکنسین های ماهر خود در کرج و اطراف آن انجام می دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط