تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در مارلیک

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در مارلیک - نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه و کرج و فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ال جی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در مارلیک

احتمال دارد اگر شما هم تجربه خراب شدن ماشین لباسشویی الجی خود را داشته باشید، می‌دانید که در این شرایط، ریشه یابی دقیق دستگاه جهت تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی خیلی مهم است.

به منظور دیگر یافتن مشکل اصلی دستگاه در قدم اول با 90 درصد مشکل را رفع می‌کند. ولی خود اینکار خیلی دشوار است؛ چرا؟ چون بخش های داخلی لباسشویی به خصوص در نسل های هوشمند جدید، خیلی بهم مرتبط و وجود دانش کافی از ارتباطات این قطعات در عیب یابی دستگاه خیلی تاثیرگذار است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی حایر در فردیس

چه قطعاتی در لباسشویی معمولا در برابر خرابی قرار دارند؟

بیشتر قطعاتی که در ماشین لباسشویی ال جی وجود دارند، ممکن است بر اثر مرور زمان دچار خراب شدن و پوسیدگی قرار بگیرند، ولی یکی از موردهایی که امکان دارد صدمه خیلی شدیدی به دیگ ماشین لباسشویی و کمک فنر‌ها وارد کند، بسته نشدن پیچ ترنسفر در حین حمل و نقل یا جابجایی است.

قطعاتی مثل پمپ، فنر‌ها، پایه‌ها، دیگ، موتور و برد الکترونیکی به دلیل متداول بودن اایرادات لرزش، عدم تخلیه آب، روشن نشدن و عدم چرخش دیگ در لباسشویی ال جی خیلی رایج می باشند. البته اگر از لباسشویی‌های دیگر استفاده می‌کنید و احتیاج به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش یا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ دارید، تنها با ما تماس بگیرید.

کد خطا یا ارورهای لباسشویی ال جی (LG)

حال برای اینکه بفهمید، دلیل پیام، کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی مرتبط با چه ایرادی است، موارد زیر را بررسی کنید.
UE: عدم تعادل لباس‌های داخل دیگ
EI یا AE: ایراد نشت آب
OE: ایراد تخلیه
PF: ایراد قطعی ناگهانی برق
PE: خطای سنسور فشار
LE: خطای موتور DD
UE: خطای عدم تعادل دیگ
DE: خطای سوئیچ درب
NC: خطای ماژول NFC

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی

شاید یکی از اذیت کننده ترین مشکل در هر دستگاهی، ایراد روشن نشدن آن باشد. حالا تصور کنید لباسشویی روشن نمی‌شود و تمام لباس های کثیف تمام هفته را برای آخر هفته جمع کرده‌اید، تا لباسشویی در کوتاه ترین زمان آن‌ها را تحویل دهد، و حالا با این ایراد رو به رو شدیم، باید با لباس‌های کثیف خود چه کنیم؟
موقع رو به رو شدن با این ایرادات بهتر است ابتدا راهکارهای قابل انجام در خانه را خودتان انجام دهید.
به طوری که ایراد رفع نشد حتما جهت رفع مشکل، کار را به متخصصین بسپارید.
بیشتر مواقع این ایراد ناشی از فعال شدن سوئیچ نداشتن تعادل است که به خاطر عدم تعادل وزن لباس ها ایجاد میشود.
جهت رفع این ایراد می توانید لباس ها را به شکل یکنواخت در داخل سبد ماشین لباسشویی ال جی قرار دهید بعد دستگاه را روشن کنید. چنانچه مشکل هنوز باقی بود امکان دارد مشکل از برد لباسشویی ال جی باشد یا تایمر ان دچار اختلال شده باشد که در چنین شرایطی باید دستگاه به وسیله تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی چک شود.

علت تخلیه نکردن آب

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی ال جی یکی از ایرادات خیلی دشواری است که چنانچه اقدام به تعمیر آن نکنید، با گذشت زمان امکان دارد ایراداتی مثل پوسیده شدن، زنگ زدگی و خرابی در دیگر قطعات ماشین لباسشویی ال جی ایجاد کند؛ این ایراد در اکثر مواقع به خاطر رسوب، جرم و وسایل هایی است که بر سر راه تخلیه آب تحت عنوان یک مانع ایجاد می کنند.

البته خراب بودن قطعات بسیاری مثل پمپ تخلیه، هیدروستات، شیر برقی و … میتواند سبب تجمع آب و تخلیه نشدن آب در محفظه شود؛ همینطور توصیه میکنم هر 6 ماه یکبار نگاهی به فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی بی‌اندازید تا چنانچه چیزی در آنجا مانع از عبور کردن آب کرده است، آن را تمیز کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی امرسان در مارلیک

علت لرزش ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

یکی از ایرادات متداولی که معمولا سبب نگرانی و از دست رفتن آرامش ما میشود، لرزیدن ماشین لباسشویی ال جی است که دلیل اصلی آن میتواند نابرابری و تراز نبودن پایه‌های دستگاه باشد؛ ولی عوامل دیگری مثل خراب بودن کمک فنر‌ها، خراب بودن و شکسته شدن بلبرینگ، سه نظام و … میتواند نقش بسزایی در لرزش ماشین لباسشویی ال جی داشته باشد.

علت عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

دیگ ماشین لباسشویی از قطعه های خیلی مهم و ضروری در ماشین لباسشویی می باشد که حدودا 40% ساختار یک لباسشویی را تشکیل میدهد، چنانچه ایرادی برای دیگ لباسشویی ما پیش بیاید، به احتمال قوی باید هزینه خیلی زیادی را جهت تعمیر آن بپردازیم؛ ولی اکثر اوقات این ایرادات میتواند حاصل از خراب شدن برد الکترونیکی، تسمه‌ها، موتور باشد.

پس چنانچه میخواهید که هزینه زیادی جهت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی ال جی خود نپردازید، باید اول با تعمیرات سرویس تماس بگیرید تا کارشناس لباسشویی الجی شما را مورد برسی و ارزیابی قرار دهد تا ایراد اصلی دستگاه را بیابد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در مارلیک

علت عدم روشن شدن ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

دلیل اصلی روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی، عدم جریان برق به برد الکترونیکی یا خراب بودن برد الکترونیکی اصلی است، چنانچه لباسشویی به پریز برق وصل نباشد و یا اینکه مانعی سبب ایجاد شدن قطعی برق در مدار دستگاه شود، ماشین لباسشویی ما قابلیت روشن شدن را نخواهد داشت.

در این مواقع توصیه میکنم با تعمیرات سرویس جهت تعمیر لباسشویی ال جی خود تماس بگیرید تا از سلامت کارکرد آن بعد از تعمیر اطمینان پیدا کنید و همینطور یک ضمانت گارانتی 6 ماهه به همراه خدمات به شما عرضه می شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی امرسان در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ال جی ، تعمیر ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط