تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

نمایندگی ماشین لباسشویی حایر در فردیس

نمایندگی ماشین لباسشویی حایر در فردیس - نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه و کرج و فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی حایر در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

مهمترین علائم های خرابی ماشین لباسشویی حایر

ماشین لباسشویی مانند هر کالای دیگری وقتی که به صورت منظم استفاده شود، با گذر زمان دچار خرابی شده و احتیاج به تعمیرات دارد. اما بعضی از خرابی های آن کاملاً سطحی بوده و حتی بدون احتیاج به حضور تعمیرکار قابل برطرف شدن هستند.

ولی بعضی از خرابی ها هم بدون حضور تعمیرکار قابل برطرف شدن نیستند.

به صورت کلی بعضی از علائم هایی که با دیدن آن ها بایستی کارهای لازم برای تعمیرات ماشین لباسشویی حایر را انجام دهید و از تعمیرکار کمک بخواهید موارد زیر را شامل است.

  • ایراد نشتی آب
  • خالی نشدن آب در زمان شستشوی لباس
  • تولید سر و صدای بیش از اندازه در حین فعالیت
  • نشت برق به بدنه دستگاه
  • عدم نچرخیدن دیگ شستشو در حین کار
  •  بسته نشدن درست درب دستگاه
  •  شستشوی غلط لباس
  •  آب گیری نکردن کلی
  •  خاموش یا روشن نشدن ماشین لباسشویی

بیشتر بخوانید: علت خرابی برد الکترونیکی لباسشویی سامسونگ

مبلغ تعمیرات ماشین لباسشویی حایر

مبلغ تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در موقعیت های مختلف متفاوت است. عامل های مختلفی هستند که سبب خرابی این دستگاه میشوند. همینطور در ماشین لباسشویی قطعه های خیلی متنوعی وجود دارد که هر یک از آنها در نوبه خود نقش مهمی را در کارکرد آن اجرا می کنند.

از سنتی دیگر همه قطعه هایی که در سیستم این دستگاه وجود دارند از لحاظ مبلغ در یک سطح نیستند.

به همین علت بر اساس خرابی هر گونه قطعه هزینه مورد احتیاج برای تعمیرات هم متغیر بوده و به گونه ای مشخص می شود. به طور مثال مبلغ تعمیر در یک ماشین لباسشویی که موتور آن سوخته یا نقص دار شده است با وقتی که برد دستگاه مشکل دارد فرق خواهد داشت.

البته برخی اوقات تعمیرات خیلی سطحی بوده و تعمیرکار برای تعمیرات ماشین لباسشویی حایر قطعه به خصوصی را عوض نمی کند.

وقتی که شما دستگاه خود را با تضمین و گارانتی معتبر از نمایندگی ماشین لباسشویی حایر تهیه نمایید، می توانید برای تعمیرات و عوض کردن قطعه ها از گارانتی دستگاه خود هم بهره‌ ببرید. در حقیقت این فاکتور هم به نوعی سبب کم شدن مبلغ تعمیر دستگاه میشود.

به اصطلاحی دیگر تعمیرات ماشین های لباسشویی های که حاوی درب از جلو هستند در قیاس با دو مدل دیگر بالاتر است.

بیشتر بخوانید: تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی

خطاهای متدوال ماشین لباسشویی حایر

کد خطا در تعمیر ماشین لباسشویی حایر نقش مفیدی دارد و حتی می‌ توان از این خطا تحت عنوان یکی از مزیت های مفید برای انواع ماشین لباسشویی برند های دیجیتال نام برد. ارور های ماشین لباسشویی ها کدهایی را دارا است که هر یک از آنها برای مشکل بخش خاصی از دستگاه کارآمد هستند.

 کد ارور H2

هر وقت ترمیسور ماشین لباسشویی حایر خراب شود خطای H2 نشان داده میشود. برای تعمیرات ماشین لباسشویی حایر وقتی که ترمیسور آن مشکل داشته باشد بایستی این قطعه عوض شود. بنابراین برای عوض کردن آن می بایست با تعمیرات سرویس برای ماشین لباسشویی حایر تماس حاصل فرمایید.

 کد ارور H4

خطای H4 وقتی به نمایش در می‌ آید که دستگاه توانا به تنظیم دمای آب نباشد. لذا برای برطرف کردن مشکل حاصل شده از این خطا، نخستین امری که لازم است اجرا کنید چک کردن سطح آب می باشد.

کد ارور H5

خطای H5 با خراب شدن المنت ماشین لباسشویی ارتباط دارند. به اصطلاحی دیگر هر وقت المنت خراب شود خطای بالا در آن به نمایش در خواهد آمد.

کد ارور H6

هر وقت فیلتر خالی کننده در ماشین لباسشویی نقص داشته باشد خطای H6 به نمایش در می آید. لذا هر زمان این ارور را روی ماشین لباسشویی خود دیدید بایستی برای پاک کردن و یا تعمیرات فیلتر آن دست به عمل شوید.

کد ارور H8

خطای H8 هم به نوعی با وجود مشکل در المنت دستگاه ارتباط دارد. بنابراین وقتی که در دستگاه این کد ارور بروز دهد نخستین کاری که لازم است اجرا کنید چک کردن المنت آن می باشد. احتمال دارد المنت دستگاه نقص دار شده باشد و برای تعمیرات ماشین لباسشویی حایر مجبور به عوض کردن آن شوید.

کد ارور PF

خطای PF نشان دهنده وجود نقص و مشکل در فیلتر تخلیه دستگاه است. لذا در چنین شرایطی بایستی فیلتر تخلیه را نظافت کنید. البته ذکر نشده نماند که زیاده روی در بهره از ماده های شوینده هم امکان دارد منجر به ایجاد این کد ارور شود.

کد ارور EI

خطای EI زمانی بروز می دهد که شیر ورودی دستگاه نقص دار شده باشد. همینطور اگر شیر برقی ماشین لباسشویی مسدود شود هم این خطا در فعالیت دستگاه نشان داده خواهد شد.

کد ارور BI

خطای BI با خراب شدن برد دستگاه در ارتباط است. بنابراین زمانی که دستگاه شما با این نوع  خطایی روبرو می شود نیاز است که برد الکترونیکی آن را بررسی کنید. البته نگفته نماند که بررسی کردن برد دستگاه یک پروسه تخصصی است.

بنابراین برای تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در این نوع مواقعی  نیاز است که از نمایندگی معتبر این مارک کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: علت کار نکردن ماشین لباسشویی ال جی

کد ارور OE

خطای OE هم به گونه نمایش می‌ دهد که شیر خالی کننده آب ماشین لباسشویی خراب است برای برطرف کردن این خطا نیاز است که پمپ تخلیه را بررسی کنید و در مواقعی که عامل هایی سبب  گرفتگی در پمپ خالی کننده آب شده باشد آنها را برطرف کنید.

برخی اوقات هم امکان دارد دلیل ایجاد این ارور ربطی به گرفتگی در پمپ خالی کننده نداشته باشد و برای تعمیرات ماشین لباسشویی حایر بایستی پمپ تخلیه را توسط تعمیرکار ماهر عوض کنید.

کد ارور UE

خطای UE وقتی بروز می‌ دهد که دستگاه در شرایط بالانس قرار نداشته باشد. بنابراین برای برطرف کردن این مشکل بایستی طرز قرارگیری دستگاه را بررسی کنید و آن را در شرایط تراز قرار دهید.

کد ارور LE

خطای LE با وجود نقص در میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی های مرتبط هستند. لذا وقتی که این خطا را در صفحه نمایش دستگاه میبنید ‌برای تعمیرات آن بایستی میکروسوئیچ را چک نماید.

بیشتر بخوانید: علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی ال جی

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال حایر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی حایر در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال حایر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط