مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیرات یخچال مابه در اندیشه

تعمیر یخچال مابه در اندیشه -تعمیر و نمایندگی یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس -شماره تماس: 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال مابه در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال مابه،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی مابه و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر یخچال مابه در اندیشه

ایراداتی در یخچال ها وجود دارد که سبب تماس شما با ما میشود. یخچال ها، وسایلی هستند که به طور مکانیکی بهم وصل شده اند، جزئی ترین مشکلی قادر به بهم زدن روند کارکرد درست دستگاه میشود.

در ادامه، مهم ترین آنها را همراه با روش رفع کردن آن به شما آموزش خواهیم داد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال کلور در اندیشه

دلیل یخ نزدن فریزر چیست؟

جهت مواجه شدن با این ایراد، در قدم اول اطمینان پیدا میکنید که برق دستگاه شما وصل است. بعد با نمایندگی تعمیرات مابه تماس بگیرید. از عواملی که میتواند سبب افتادن این اتفاق بشود موردهایی مانند:

1. جریان هوای ناکافی در فریزر است(بررسی کنید که محل مدنظر بیش از ظرفیت پر نشده باشد یا مواد غذایی به گونه ای چیده شده باشند که مانع از جریان هوا شود)

2.دمای داخل را یخچال را بررسی کنید

3.گاز یخچال را بررسی کنید

4.خراب شدن لاستیک ها

5.خراب شدن برد دستگاه

دلیل یکسره کار کردن موتور یخچال چیست؟

وقتی که دستگاه شما موفق نشود به حد کافی فضای داخل یخچال را خنک کند شروع میکند به طور مکرر کار کردن که این ایراد میتواند از مواردی که در ادامه گفته شده نشات گیرد.

1.آب بندی نشدن درز و فرسودگی لاستیک یخچال

2.باز ماندن درب یخچال

3.اختلال در سیستم دیفراست

4.تنظیم دمای غلط

دلیل کار نکردن فن یخچال چیست؟

اگر فن دستگاه شما درست کار نکند شروع گردش هوای داخل دستگاه به مشکل میخورد و سبب افزایش دمای موتور و برخی از قطعه های دیگر دستگاه میشود. و این امر میتواند موجب سوختن قطعات شود. بهتر است که در ازای هزینه تعویض کردن قطعات مهم تر خیلی فوری هزینه تعمیر یا تعویض کردن فن را بدهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در ملارد

دلیل صداهای غیرعادی یخچال چیست؟

اگر یخچال فریزر شما صداهای ناهنجاری می دهد، امکان دارد عوامل متعددی داشته باشد. صداهای بعضی از مدل های یخچال فریزرها طبیعی است، ولی اگر صداها خیلی بلند هستند، امکان دارد قطعه ای در دستگاه خراب باشد و احتیاج به تعمیر داشته باشد. در این حالت، بهتر است با نمایندگی مابه در کرج تماس بگیرید تا مشکل را چک و رفع کند.

دلیل نشتی آب از یخچال چیست؟

اگر آب از یخچال فریزر نشتی میدهد، امکان دارد عوامل مختلفی داشته باشد:

 لوله‌های آب

یخچال‌ها سیستم آب سردکن، لوله‌های آب دارند که آب را به محفظه‌های دیگر یخچال انتقال میدهند. اگر لوله‌ها خراب باشند، امکان دارد آب از آنها نشت کند.

سیستم تخلیه آب

یخچال‌ها سیستم تخلیه کردن آب دارند که آب حاصل شده در فرایند سردکنندگی را تخلیه می‌کند. اگر این سیستم دچار ایراد شده یا مسدود شود، آب امکان دارد به داخل یخچال نشتی کند.

درب یخچال

به طوری که درب یخچال درست بسته نشود یا بالشتک درب خراب شود، هوا و رطوبت به درون یخچال نفوذ کرده و امکان دارد آب تشکیل شده در نتیجه تغییر دما نشت کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال جنرال استیل در فردیس

دلیل بوی بد در یخچال چیست؟

اگر یخچال فریزر بوی بدی دارد، احتمال دارد علت آن غذاهای فاسد شده یا بوی برخی مواد غذایی باشد. در این حالت، یخچال را تمیز کنید و مطمئن شوید که هیچ گونه غذای فاسد شده ای در داخل آن وجود ندارد.

دلیل خراب شدن لاستیک درب یخچال چیست؟

لاستیک یخچال که کارکرد خوبی نداشته باشد، می‌تواند کارایی یخچال فریزر را هم دچار ایراد کند.

پیش از هر کاری اقدام به خرید یک نوار تعویض کنید که با مدل یخچال شما هماهنگ باشد؛ چون که بعضی نمونه‌ها قدیمی‌ و بعضی جدیدتر هستند. توجه کنید در کنار واشر جدید به پیچ گوشی هم نیاز دارید.

اگر دوست داشته باشید، می‌توانید پیش از انجام این کار واشر را در تشت آب گرم قرار دهید تا نرم و انعطاف‌پذیر و موجب آسانی در نصب آن شود. یخچال را ثابت نگه‌دارید تا تکان نخورد. اگر توانایی این را دارید که درب آن را جدا کنید، پیشنهاد می‌شود این کار را انجام دهید. بعد از برداشتن درب آن را روی زمین بگذارید و اقدام به تعمیر کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

دلیل کار نکردن یخچال چیست؟

اگر لامپ داخل یخچال روشن باشد با خطای hrs در یخچال مابه مشاهده کنید باید با نمایندگی تعمیرات یخچال مابه تماس بگیرید اگر اینطور نباشد پریز برق را چک کنید و برای اطمینان پیدا کنید از پریز برق می توانید یک سشوار را به برق وصل کنید تا مشخص شود، متصل به برق است یا نه مورد بعدی مدیریت کنید از سه راهی جهت رساندن برق استفاده نشده باشد زیرا احتمال دارد سه راهی اختلال داشته باشد و یا دوشاخه دفرمه شده باشد.

دلیل برفک زدن فریزر چیست؟

اگر یخ زدگی به صورت یک تیکه باشد و به اندازه یک تا نیم سانتی متر و یا بیشتر دیده شود باید با تعمیرگاه تعمیرات یخچال مابه تماس بگیرید.

ولی اگر برفک ها به شکل  قطرات آب یخ زده باشد و بر روی دیواره و سقف مشاهده شود این موضوع کاملا طبیعی است به خاطر آنکه با باز شدن درب فریزر رطوبتی که در هوا وجود دارد جذب فریزر میشود.

اگر در داخل مواد غذایی برفک دیده شود کاملا عادی است و ایرادی ندارد. اگر یخ زدگی پوسته ای نازک باشد و بتوان با دستمال آن را برطرف کرد ایرادی ندارد و کاملا عادی است که بیشتر در فصل تابستان اتفاق میوفتد.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *