تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی یخچال در فردیس

نمایندگی یخچال در فردیس -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

نمایندگی یخچال در فردیس

پیش‌نیاز تعمیر دقیق و درست یک وسیله در مرحله اول عیب‌یابی و پیدا کردن ایرادات آن است. اگر تشخیص اختلالات دستگاه درست انجام شود، تعمیرات بی‌نقص و تکمیل خواهد بود و این موضوع مرتبط با دانش و مهارت تعمیرکار است.

تعمیرکاران ماهر و با تجربه با توجه به تجربه و دانش فنی خود در عیب یابی یخچال فریزر تخصص بالایی دارند. آن‌ها طبق تجربه خود خرابی های رایج دستگاه را به‌خوبی مشخص کرده و تعمیر می‌کنند. یکی از دستگاه‌های پرکاربرد که امکان دارد نیاز به تعمیرات داشته باشد، یخچال است.

این دستگاه مهم هم بر اساس ماهیت و سیستم برودتی خود به دور از هر برند و مدلی احتمال دارد دچار خرابی هایی شود. موارد زیر فهرستی از ایرادات رایج یخچال است که بر اساس گزارش تیم بزرگ تعمیرکاران یخچال تعمیرات سرویس درصد بالایی از خرابی‌های این دستگاه را به خود مختص کرده اند. تعمیرات این موارد در سرویس تعمیرات سرویس به طور کاملا تخصصی عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال کلور در اندیشه

در چه هنگامی به تعمیر یخچال در منزل نیاز دارید؟

 موارد زیر از پرتکرارترین ایراداتی است که معمولا برای یخچال‌ها رخ میدهد.

 • نشت گاز یخچال
 • خرابی و اختلال در کمپرسور یخچال فریز
 • خنک نشدن یخچال فریزر
 • عوض کردن فیلتر تصفیه یخچال
 • برفک زدن یخچال
 • نشتی یخچال
 • گرمای بیش از اندازه موتور یخچال
 • کار نکردن یخ ساز یخچال
 • به گوش رسیدن صداهای غیر طبیعی  از یخچال
 • فاسد شدن مواد غذایی در یخچال
 • تغییر دمای یخچال
 • خرابی لاستیک درب یخچال و عوض کردن آن
 • خرابی درب یخچال
 • شارژ گاز یخچال
 • اختلال در سیستم دیفراست یخچال

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال جنرال استیل در ملارد

مشکلات حاد در یخچال ها

اولین چیزی که میتواند به شما کمک کند؛ اطلاعات زیادی در امر تعمیر یخچال در کرج کسب کنید؛ این هست که اختلالات شدید یخچال ها را یعنی همان ایراداتی که باید در حین اتفاق افتادنش از تعمیرکار کمک خواست را بشناسید.

مشکل حاد اول: خرابی لاستیک

همانطور که میدانید در کناره های درب یخچال های مختلف یک لایه لاستیک وجود دارد؛ که اگر این لایه لاستیک دچار ایراد و خرابی شود باید خیلی فوری به رفع آن بپردازید ولی خودتان نمیتوانید این لاستیک را عوض کنید و باید از افراد مجرب در این حوزه کمک بگیرید.

مشکل حاد دوم:  گرم شدن بیش از حد موتور یخچال

امر دیگری که باید بلافاصله بعد از رخ دادن به بررسی کردن آن بپردازید و برای حلش ثبت خدمات تعمیر یخچال در کرج را انجام دهید؛ گرم شدن بیش از لندازه موتور یخچال هست که میتواند آزار دهنده باشد.

مشکل حاد سوم: سرد نشدن یخچال

همانطور که میدانید؛ مسئولیت اصلی یخچال است که با پایین نگه داشتن دما و سرد نگه داشتن محیط درون یخچال از فساد موادغذایی پیشگیری کند؛ ولی طبیعاتا اگر روزی یخچال شما آنطور که باید دما را پایین نگه نداشت باید خیلی فوری از افراد ماهر برای تعمیر یخچال کمک بگیرید و این مشکل را حل کنید؛ چون میتواند به بعضی دیگر از بخش های یخچال شما صدمه برساند.

مشکل حاد چهارم: صدای یخچال

آخرین ایراد شدیدی که پیشنهاد میکنیم بعد از مواجه شدن با آن به منظور تعمیر یخچال در کرج از افراد متخصص و ماهر کمک بگیرید؛ صدای بیش از اندازه و زیاد یخچال هست، این صدا وقتی زیاد و اذیت کننده باشد بیانگر این مسئله است که بست های داخل موتور و یا دیگر اجزا یخچال شل شده اند و باید آن ها به فرم اولیه خود بازگردانند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال سامسونگ در اندیشه

چگونه از تعمیر یخچال در کرج جلوگیری کنیم؟

امری که میتواند اطلاعات شما را در امر تعمیر یخچال در کرج تا حد بسیار بالا ببرد؛ این هست که روش ها نکاتی که میتواند از تعمیر یخچال در کرج پیشگیری کند را بدانید؛ در  ادامه این روش ها را توضیح میدهیم.

راهکار اول

با توجه به این که در برق شهری نوسانات بسیاری وجود دارد و این نوسانات میتواند به سیستم برق یخچال شما صدمه برساند؛ پیشنهاد میکنیم جهت پیشگیری و یا به تعویق انداختن تعمیر یخچال در کرج حتما یک محافظ برق برسرا راه سیم برق یخچال خود قرار دهید.

راهکار دوم

نکته دیگری که میتواند در به تعویق انداختن تعمیر یخچال در کرج تاثیر گذار باشد؛ این هست که به هیچ وجه موادغذیی داغ را فاقد درپوش در یخچال قرار ندهید.

 راهکار سوم

امر کمک کننده دیگر این هست که نباید یخچال خود را در مقابل وسایل حرارتی مثل اجاق گاز و فر و همینطور در برابر نور خروشید قرار دهید؛ بنابراین به این نکته هم توجه کنید.

راهکار چهارم

حتما توصیه میشود، جهت پیشگیری از تعمیر یخچال در کرج، آن را با فاصله 5 الی 8 سانتی متری از دیوارهای کناره قرار دهید؛ چون نزدیکی یخچال به این دیوارها میتواند سبب خرابی و مشکل دار شدن یخچال شما شود.

راهکار پنجم

نیاز هست وقتی قرار است به تمیز کردن یخچال خود بپردازید آن را از برق جدا کرده و بعد از تمیزکاری بعد به برق بزنید و با این کار از تعمیر یخچال در کرج پیشگیری کنید.

راهکار ششم

جهت آخرین راهکار هم پیشنهاد میکنیم؛ اگر قرار هست برای یک مسافرت چند روزه از خانه خارج شوید؛ ترموستات یخچال خود را بر روری کم ترین حالت دما قرار دهید و بعد از خانه بیرون بروید و با این کار تعمیر یخچال خود را به تاخیر بیندازید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *