تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی یخچال سامسونگ در اندیشه

نمایندگی یخچال سامسونگ در اندیشه - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال سامسونگ در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی یخچال سامسونگ در اندیشه

روش هایی برای افزایش طول عمر یخچال سامسونگ

با رعایت برخی بایدها و نبایدها، می توانید از بالا رفتن طول عمر یخچال سامسونگ مطمئن شوید. این راه حل ها بسیار راحت هستند ولی تاثیر مستقیمی در سلامت و طول عمر مفید یخچال خواهند داشت. طبیعتا رعایت این بایدها و نبایدها موجب کم شدن هزینه های تعمیرات هم می شود. در ادامه مهم ترین روش هایی که باعث افزایش طول عمر یخچال سامسونگ می شوند را به شما آموزش می دهیم.

قرار نگرفتن یخچال در برابر گرمای زیاد

یخچال ها به هیچ وجه نباید در برابر تابش مستقیم نور خورشید یا گرمای بیش از اندازه قرار بگیرند. از این جهت، مکان قرارگیری یخچال اهمیت به خصوصی دارد. چون که به طور معمول، موتور یخچال در حین فعالیت آن، گرم می شود و گذاشتن یخچال در برابر گرما، موجب افزایش بیشتر دمای موتور و می شود و امکان سوختن آن را افزایش می دهد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال اسنوا در کرج

از برق کشیدن یخچال حین جابه‌جایی آن

پیش از جابه‌جا کردن یخچال، حتما از دو ساعت قبل آن را از برق بکشید. همینطور تا دو ساعت پس از جابه‌جایی آن را به پریز برق وصل نکنید. چون که موقع جابه‌جایی مایعات سرد کننده موجود در لوله ها هم جابه‌جا می شوند و باید زمان بازگشت به موقعیت پیشین خود را داشته باشند.

این تکنیک از مهم ترین نکته های بالا رفتن طول عمر یخچال سامسونگ محسوب میشود چون رعایت نکردن آن موجب صدمه به اتصالات داخلی یخچال می شود.

بالا رفتن طول عمر یخچال سامسونگ با نظافت و برفک زدایی آن

همیشه تعمیرکاران پیشنهاد می کنند تا یخچال را به صورت مرتب تمیز و برفک زدایی کنید. تمیز کاری یخچال هم بخش پشتی و هم بخش داخلی آن را شامل می شود. البته هیچ وقت در بخش داخلی از مواد شوینده استفاده نکنید چون موجب ایجاد بوی بد در آن می شود.

موقع برفک زدایی یخچال را از برق بکشید و اجازه بدهید تا یخ ها آب شوند؛ بعد باقی مانده آن ها را تمیز نمایید. البته توجه کنید که به همان اندازه که تمیز کردن یخچال سامسونگ می ‌تواند در افزایش عمر آن تاثیرگذار باشد؛ تمیز کردن بیش از اندازه آن هم می ‌تواند موجب صدمه رسیدن به دستگاه شود.

حفظ فاصله مطمئن میان پشت یخچال و دیوار

یکی دیگر از نکاتی که موجب بالا رفتن طول عمر یخچال سامسونگ می شود رعایت فاصله مناسب میان قسمت پشتی یخچال و دیوار است. همیشه پیشنهاد می شود که فضایی میان پشت یخچال و دیوار جهت گردش راحت جریان هوا وجود داشته باشد.

چون نبودن این میزان فاصله مناسب، باعث دفع نشدن مناسب گرمای کناره های یخچال و در نهایت آن، فعالیت بیش از اندازه کمپرسور می شود تا بتواند سرمای لازم را برای خنک نگه داشتن مواد غذایی تامین کند. گرم شدن بیش از اندازه کمپرسور، موجب صدمه دیدن آن خواهد شد. از این جهت، فاصله میان پشت یخچال و دیوار باید حداقل 20 سانت و فاصله یخچال از اطراف می بایست حداقل 10 سانت باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال ال جی در کرج

نگهداری از یخچال سامسونگ با عوض کردن به موقع لاستیک دور درب آن

لاستیک دور درب یخچال یکی از مهمترین نقش ها را در بالا رفتن طول عمر آن ایفا می کند. جهت پارگی، فرسودگی، نقص داشتن و از جا در آمدن این لاستیک، گرمای محیط وارد یخچال می شود و این دستگاه برای نگه داری دمای تنظیم شده، ناچار است بیشتر کار کند. از این جهت، در صورت مشاهده همچین ایرادی حتما در سریع ترین زمان نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید.

به طوری که لاستیک از جای خود در آمد، آن را مجدد به جای اصلی‌اش وصل کنید. اگر این لاستیک، ویژگی آهنربایی خود را از دست داده و یا سفت شده است، می توان با بهره گیری از آب جوش آن را نرم کرد. جهت وجود آلودگی و چربی روی لاستیک، می توانید آن را با استفاده از ترکیب جوش شیرین و سرکه یا مواد شوینده، به خوبی شستشو دهید و کاملا خشک کنید. اگر لاستیک پارگی دارد، باید حتما آن را عوض کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال دوو در کرج

باز نگذاشتن درب یخچال سامسونگ؛ راهکار دیگری برای افزایش طول عمر آن

یکی از علل های مهم در کم شدن طول عمر یخچال ها، باز ماندن درب آن ها برای مدت زمان طولانی است. چون که جهت باز ماندن درب حتی برای چند دقیقه، کلیه هوای خنک از یخچال خارج شده و در ازای آن هوای گرم محیط، جایگزین آن می شود.

در نهایت دستگاه برای خنک کردن زودتر یخچال، ناچار به افزایش سرعت خود برای خنک شدن زودتر محیط داخل دستگاه می شود. کم شدن مدت زمان باز گذاشتن درب یخچال از مهم ترین نکات برای بالا رفتن طول عمر یخچال سامسونگ، به ویژه درباره افزایش طول عمر ساید بای ساید سامسونگ است.

پر کردن بیش از حد فضای داخل یخچال

جهت افزایش طول عمر یخچال سامسونگ، همیشه توصیه می شود تا بیشتر از دو سوم فضای یخچال را با مواد غذایی پر کنید. چون در این حالت، هوای کمتری برای خنک شدن به واسطه یخچال وجود خواهد داشت و این امر به کارکرد بهتر یخچال کمک می کند.

چون که هوا عایق است و منتقل کردن سرما را سخت می کند. حتی اگر میزان مواد غذایی برای پر کردن دو سوم یخچال کافی نیست؛ از پارچ های آب برای پر کردن دیگر فضا استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در کرج

قرار ندادن غذاهای داغ در داخل یخچال

هیچ گاه غذاهای گرم و داغ را فورا در یخچال قرار ندهید. همیشه باید اجازه دهید تا غذاها کمی خنک شوند و هم دمای محیط شوند و بعد آن ها را وارد یخچال کنید. چون که گرمای این غذاها به داخل یخچال انتقال داده میشود و دمای هوای آن را افزایش می دهد.

از این جهت، دستگاه ناچار است تا دشوار تر کار کند تا دمای افزایش پیدا کرده را کم کند. رعایت این نکته شاید ساده به نظر بیاید؛ ولی تاثیر مستقیمی در افزایش طول عمر یخچال سامسونگ دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *