تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر ارور یخچال فریجیدر

تعمیر ارور یخچال فریجیدر

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ارور یخچال فریجیدر می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ارور یخچال فریجیدر

خطای یخچال، مانند سایر دستگاه ها، گاهی اوقات می تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد. اگر می خواهید بدانید کدام قسمت از یخچال شما باعث فعال شدن چراغ ارور یخچال شده، این مقاله از تعمیرات سرویس را دنبال کنید.

یخچال نیز مانند سایر یخچال های پیشرفته، پنل هوشمندی را برای ارتباط بهتر با مصرف کننده و دانستن مشکل در عملکرد هر قطعه طراحی کرده است که می توان به تنظیمات هر قطعه دسترسی داشت.

خطاهایی که به صورت حروف یا اعداد انگلیسی بر روی صفحه نمایش یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید ظاهر می شوند، در صورت بروز اشکال در هر یک از قطعات برقی دستگاه، انواع خطاها را هشدار می دهند.

در این مطلب خطاهای رایج یخچال فریجیدر را آورده ایم تا با کمک آن از آسیب بیشتر یخچال جلوگیری کنید. آشنایی با ارور یخچال فرآیند تعمیر یخچال را سرعت می بخشد.

بیشتر بخوانید: مشکلات رایج یخچال الکترواستیل

آشنایی با ارور های یخچال فریجیدر

خطای یخچال فریجیدر SY EF یا 5Y EF

این خطای یخچال نشان دهنده مشکل جدی در فن اپراتور یخچال است. این وظیفه یک تکنسین باتجربه تعمیر یخچال است که به طور دقیق تشخیص دهد که مشکل از فن است یا اپراتور یخچال. ایجاد این خطا بر سرمای داخل یخچال تاثیر می گذارد; زیرا این فن اپراتور یخچال است که سرما را در داخل دستگاه به گردش در می آورد.

خطای نام EF نیز نشان دهنده وجود مشکل در فن اپراتور یخچال است. ممکن است فن اصلا کار نکند یا خشک شود و صدا ایجاد کند.

خطای DF در یخچال

اگر چرخه یخ زدایی در یخچال به درستی انجام نشود، خطای یخچال با کد خطا DF روی نمایشگر نشان داده می شود. این خطا منجر به گرم شدن یخچال می شود، یکی از قسمت های سیستم یخ زدایی مانند المنت، ترمودیسک، ترموفیوز یا سنسور ممکن است مشکل داشته باشد.

بیشتر بخوانید: مشکلات یخچال دیپوینت

ارور SH فریزر و ساید بای ساید یخچال

این خطا نشان دهنده مشکل در سنسور یخچال است. که به دو صورت است. اگر خطای SH روی نمایشگر یخچال نشان داده شد به این معنی است که سنسور یخچال مشکل دارد. اما اگر در نمایشگر فریزر نشان داده شود نشان دهنده وجود مشکل در سنسور فریزر است.

خطاهای متداول در یخچال فریجیدر

خطای SY CF یا 5y CF

یکی دیگر از خطاهای یخچال خطای 5y CF است که نشان دهنده وجود مشکل ارتباطی بین برد اصلی برق، قطعات اصلی و به خصوص نمایشگر یخچال است. این خطا یکی از مهم ترین و حساس ترین خطاها می باشد. زیرا می تواند به برد آسیب برساند و برد اصلی برق یخچال را بسوزاند. بنابراین بهتر است سریعاً مشکل را به تکنسین نمایندگی یخچال اطلاع دهید.

خطای OP در یخچال

هنگامی که سنسور یخچال باز است، خطای یخچال با کد خطای OP نمایش داده می شود. یعنی سنسور یخچال از سوکت خارج شده است. برای حل این مشکل، بهتر است سیم کشی بین مقاومت (سنسور دما) و صفحه نمایش را بررسی کنید. اگر مشکل به دلیل اتصالات نباشد، لازم است مقاومت را تعویض کنید.

این کد در واقع خطا نیست و وقتی روی صفحه نمایش داده می شود به این معنی است که حالت تعطیلات فعال شده است. در این شرایط یخچال سرمایش خاصی را انجام نمی دهد. این کد حالت دمو یخچال ساید بای ساید است که می توانید با نگه داشتن همزمان دکمه های فلش بالا و پایین به مدت 5 دقیقه آن را تنظیم کنید.

خطای یخچال فریجیدر Sy CE

این کد خطا به ولتاژ بالای برق ورودی یخچال اشاره دارد. مقاومت یا خازن های برد الکترونیکی ممکن است معیوب باشد و نتواند ولتاژ را کاهش دهد. برای جلوگیری و رفع این خطای یخچال از محافظ برق مطمئن استفاده کنید و از سالم بودن برد الکترونیکی توسط کارشناس مربوطه اطمینان حاصل کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر کردن یخچال بلومبرگ

تعمیر یخچال فریجیدر

یخچال و فریزر ساخت آمریکاست و به دلیل لوکس بودن و کیفیت آن در سرتاسر جهان محبوبیت دارد. این یخچال بر اساس استانداردهای معتبر روز دنیا در دو نوع معمولی و ساید بای ساید تولید می شود. قطعات یخچال از کیفیت بالایی برخوردار هستند. با اطلاع از عملکرد این یخچال و رعایت نکات ایمنی می توانید از آسیب های احتمالی آن بکاهید. در صورت آسیب جزئی و نیاز به تعمیر یخچال می توانید با تماس با کارشناسان این مشکل را برطرف کنید.

در صورت بروز مشکل در کارکرد یخچال، کافیست در اسرع وقت با نماینده یخچال تماس بگیرید. نمایندگی مجاز این برند محبوب آمریکایی آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی به متقاضیان می باشد. پس از تماس شما، تعمیرکاران حرفه ای مرکز به محل اعزام می شوند و مشکل دستگاه شما را رفع می کنند.

تعمیر یخچال فریجیدر در محل

استفاده از خدمات نمایندگی یخچال مزایای مختلفی را برای مشتریان به همراه دارد. یکی از مزایای این سرویس امکان تعمیر یخچال در منزل یا محل کار مشتری می باشد. این مزیت به نگرانی شما در مورد انتقال دستگاه به تعمیرگاه پاسخ می دهد. بنابراین بدون نیاز به انجام این کار سخت از تعمیرات تخصصی یخچال بهره مند خواهید شد.

مشاهده برخی علائم در یخچال نشان دهنده ایراد بودن دستگاه است و باید مشکل را شناسایی و برطرف کرد. به عنوان مثال، ممکن است زمانی که در خانه هستید متوجه صدای زیادی از یخچال شوید. کار نکردن آبسردکن یا یخ ساز و یخ زدگی روی آن نیز از نشانه های مشکل است.با توجه به مشکلات موجود، نمایندگی یخچال از روش های مناسب برای تعمیر یخچال استفاده می کند.

حرف پایانی

در این مقاله سعی کردیم به صورت ساده و روان خطای یخچال و خطاهای رایج آن را برای شما شرح دهیم. البته اطلاع از این خطاها به تنهایی کافی نیست و بهتر است از مراکز معتبر تعمیرات لوازم برقی کمک بگیرید. اما افزایش آگاهی در این زمینه منجر به کاهش بیشتر خسارات خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال کلور

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


  • تعمیر یخچال فریجیدر در اندیشه
  • تعمیر یخچال فریجیدر در فردیس
  • تعمیر یخچال فریجیدر در کرج
  • تعمیرات سرویس

مطالب مرتبط