تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی تعمیر یخچال کلور

نمایندگی تعمیر یخچال کلور

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر یخچال کلور میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال کلور

اگر یخچال کلور شما مشکل دارد یا ارور می دهد بهترین راه این است که با تعمیرکار تماس بگیرید. اما اگر قبل از آن علت مشکل را می دانید شاید نیازی به کمک تعمیرکار نداشته باشید و هزینه کنید و خودتان بتوانید خطا را برطرف کنید. در واقع دانستن خطاهای این دستگاه به شما کمک می کند تا در هنگام بروز مشکل، منشأ مشکل را درک کنید. گاهی اوقات مشکل خیلی ساده حل می شود.

با توجه به اینکه یخچال یک وسیله ضروری در خانه است و خرابی آن باعث خراب شدن غذا می شود، بهتر است هر چه سریعتر آن را تعمیر کنید. اگر تعمیر توسط خودتان امکان پذیر نیست، بلافاصله با یک تکنسین تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: کدهای ارور یخچال ال جی

تعمیر یخچال کلور: آشنایی با خطاها

در زیر خطاهای این برند با توجه به نوع یخچال آورده شده است.

خطاهای رایج یخچال فریزر

 • علت ارور E1 یخچال فریزر کلور : خرابی سنسور یخچال
 • دلیل ارور E2 یخچال فریزر کلور : خرابی سنسور فریزر
 • علت ارور E3 یخچال فریزر کلور : خرابی سنسور محیط
 • علت ارور F1 یخچال کلور : فن یخچال خراب است
 • دلیل ارور F2 یخچال کلور : خراب بودن فن فریزر
 • علت ارور F3 یخچال کلور : فن کندانسور (فن موتور) خراب است.

بیشتر بخوانید: علت داغ شدن موتور یخچال ال جی

خطاهای یخچال با نمایشگر سیاه کلور

 • دلیل کد خطای F1 یخچال کلور : فن یخچال خراب است
 • دلیل کد خطای F2 یخچال کلور : خرابی فن فریزر
 • دلیل کد خطای F3 یخچال کلور : خرابی فن کندانسور
 • علت کد خطای H1 یخچال کلور : خرابی بخاری فریزر
 • دلیل کد خطای H2 یخچال کلور : خرابی بخاری یخچال
 • علت کد خطای C1 یخچال فریزر کلور : خرابی کمپرسور
 • علت کد خطای 22 یخچال فریزر کلور : فن فریزر خراب است
 • دلیل کد خطای 33 یخچال کلور : خرابی فن یخچال
 • علت کد خطای 44 یخچال کلور : خرابی فن کندانسور
 • دلیل کد خطای 55 یخچال فریزر کلور : خرابی بخاری فریزر
 • دلیل کد خطای 66 یخچال کلور : خرابی بخاری یخچال
 • دلیل کد خطای 77 یخچال کلور : خرابی کمپرسور

بیشتر بخوانید: علت برفک زدن یخچال هیمالیا

توجه داشته باشید که برای تعمیر یخچال کلور بهتر است از تکنسین کمک بگیرید. در بسیاری از موارد، مشکلات تخصصی هستند و مداخله شما ممکن است مشکل را بدتر کند.

مشکلات یخچال فریزر کلور

یخچال کلور یکی از دستگاه هایی است که فروش زیادی داشته و افراد زیادی از آن استفاده می کنند. اما این برند نیز مانند سایر برندها ممکن است با مشکلاتی مواجه شود.

بهترین راه حل برای رفع هر مشکلی در هر لوازم خانگی، تماس با یک مرکز تعمیرات معتبر است. اما گاهی اوقات، مشکلات یخچال کلر بسیار ساده و آسان قابل حل است.

بنابراین می توانید ابتدا موارد قابل بررسی توسط خود را بررسی کنید و در صورت وجود مشکل تخصصی برای تعمیر یخچال کلور با تکنسین تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: علت سرد نکردن یخچال اسنوا

صدای بلند و غیر عادی یخچال فریزر

یکی از مشکلات یخچال کلور ممکن است صداهای غیرعادی باشد. یکی از احتمالات این مورد نمی تواند این باشد که یخچال در جای خود تراز نباشد. صفحات سطح یخچال را بررسی کنید و در صورت لزوم اصلاح کنید.

کشو یا قفسه های یخچال ممکن است به درستی قرار نگیرند. آنها را بررسی کنید و در جای درست خود قرار دهید. اگر صدا از پشت یخچال شنیده می شود، باید از تکنسین مرکز تعمیرات یخچال کلور کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: علت بوق زدن یخچال دیپوینت

نشت آب از یخچال کلور

سعی کنید قطعه ای که نشتی دارد را پیدا کنید تا بتوانید این مشکل را برطرف کنید. احتمال نشت آب از زهکشی یخچال وجود دارد. اگر شاسی تخلیه آسیب دیده و آب نشتی دارد، شاسی را تعویض کنید. اگر نشتی آب به دلیل آب زیاد در کولر آبی است، مقداری آب از آبسردکن تخلیه کنید تا مشکل برطرف شود.

ممکن است نشت آب به دلیل کثیفی زهکشی یا فاضلاب یخچال باشد. برای تمیز کردن آن از یک سیخ بلند و منعطف برای باز کردن مسیر استفاده کنید. اگر آب از کف و سینی یخچال نشت می کند و دلیل آن را نمی دانید از تعمیرکار کمک بخواهید.

سرد نکردن یخچال کلور

این امکان وجود دارد که محل قرارگیری یخچال مناسب نباشد و دستگاه در معرض نور مستقیم خورشید باشد. برای رفع این مشکل در مشکلات کلور یخچال باید جای یخچال را عوض کرد. بررسی کنید که دمای یخچال و فریزر با آب و هوای فصل و منطقه ای که در آن زندگی می کنید مناسب باشد.

بیشتر بخوانید: علت یکسره کار کردن یخچال سامسونگ

سنسور دمای یخچال ممکن است آسیب دیده باشد و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. در رفع این مشکل و تعمیر یخچال کلور شک نکنید زیرا یخچال سرد نمی شود و مواد غذایی داخل آن خراب می شوند.

وجود برفک در یخچال کلور

اگر لاستیک اطراف درب یخچال آسیب ببیند، هوای گرم وارد یخچال شده و قالب در یخچال ایجاد می شود. برای رفع این مشکل در یخچال کلور، لاستیک درب را تعویض کنید. گاز مبرد بیش از حد نیز باعث این مشکل می شود. برای حل این مشکل باید از یک تکنسین بخواهید تا میزان گاز یخچال را تنظیم کند.

اگر غذای داغ را بدون درب در یخچال قرار دهید، ممکن است باعث ایجاد کپک در دیواره پشتی یخچال شود. برای جلوگیری از این مشکل غذا را پس از سرد شدن در یخچال و درب دار نگهداری کنید.

بیشتر بخوانید: علت سرما نداشتن یخچال فریجیدر

کارکرد کامل یخچال فریزر کلور

اگر یخچال تراز نباشد این مشکل ممکن است رخ دهد. از تراز بودن یخچال اطمینان حاصل کنید. خرابی ترموستات نیز باعث این مشکل می شود. ترموستات را چک کنید و در صورت احتیاج آن را عوض کنید. معیوب بودن کمپرسور یخچال نیز باعث کارکرد کامل یخچال و ایجاد این مشکل از مشکلات یخچال کلور می شود. این قطعه نیز باید بررسی و در صورت لزوم تعویض شود.

بیشتر بخوانید: علت صدای زیاد یخچال ال جی

روشن نشدن یخچال کلور

ممکن است برق به یخچال نرسد. از داشتن برق در پریز مطمئن شوید. دو شاخه برق کابل، فیوز برق و جعبه توزیع را چک کنید و از سالم بودن آنها مطمئن شوید. این کار را با استفاده از فازمتر انجام دهید. همچنین خازن، رله راه اندازی و رله اضافه بار یخچال را چک کنید و در صورت خرابی آنها را تعویض کنید.

اگر مشکل را پیدا نکردید یا نتوانستید آن را برطرف کنید، برای جلوگیری از مشکلات جدی تر، حتما از تکنسین تعمیر یخچال کلور کمک بگیرید.

وجود برق در بدنه یخچال فریزر

ممکن است یکی از قطعات الکتریکی یا موتور مشکل داشته باشد. در صورت اتصال سیم های داخلی جریان از بدنه خارج شده و بدنه انرژی می گیرد. وجود رطوبت زیاد در محل یخچال باعث تشدید اتصال و جریان الکتریکی بدنه خواهد شد. از آنجایی که رفع این مشکل نیاز به تخصص در امور برق دارد، بهتر است از یک تکنسین کمک بگیرید و خودتان آن را تعمیر نکنید.

بیشتر بخوانید: علت صدای زیاد یخچال دیپوینت

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • تعمیر یخچال کلور در کرج
 • نمایندگی یخچال کلور در ملارد
 • تعمیرات سرویس
 • نمایندگی تعمیر یخچال کلور در اندیشه

مطالب مرتبط