تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر یخچال آرچلیک در مارلیک

تعمیر یخچال آرچلیک در مارلیک -تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال آرچلیک در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی آرچلیک و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

ایرادات رایج یخچال فریزر آرچلیک

تصور کنید در یخچال فریزر آرچلیک را باز می‌کنید و ناچار می‌شوید همه چیز را در سطل زباله بریزید.

زمانی که برای مدتی طولانی یخچال‌تان درست کار نمی‌کند. مجبور می‌شوید همین کار را بکنید. مورد مثبت اینجاست که خیلی از ایرادات شایع به طوری هستند که می‌توانید آن را رفع کنید.

در اینجا چند خرابی شایع،‌ به همراه دلیل احتمالی و روش سریع درست کردنش آمده است.

دمای یخچال فریزر آرچلیک به حد کافی سرد نیست: این ایراد میتواند از خراب شدن فن داخل یخچال فریزر و یا نشت گاز یخچال باشد شما در این موارد باید با ما تماس بگیرید.

یخ‌ساز یخچال فریزر آرچلیک از کار افتاده است: احتمال دارد مدول موتور یخ‌ساز مسدود باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. یک علت احتمالی دیگر می‌تواند مسدودیت آب در ورودی شیر باشد.

یخچال فریزر آرچلیک کار نمی‌کند: احتمال دارد در اثر نوسانات شدید جریان برق، رله فرسوده شده، و یا قطع شدن یک مدار، بورد کنترل الکتریکی صدمه  دیده باشد، و نیاز به تعویض داشته باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال سامسونگ

نکاتی در خصوص مراقبت از یخچال آرچلیک

هیچ یک از ما دلمان نمی خواهد که نیاز به تعمیر یخچال برایمان ایجاد شود.

این اتفاق، به جز اینکه موجب خراب شدن محصولات داخل یخچال می شود، در ازای تعمیرکار متخصص و قطعات یخچال، هزینه هایی ایجاد میشود. برای کمتر شدن درصد خراب شدن یخچال، راه کارهایی هست که در زیر، چند نمونه از آنها را بیان میکنیم.

  • پس از خرید یخچال، اولین کار استفاده کردن از محافظ برق است. نوسانات برق، آسیب هایی جدی برای سیستم الکترونیک یخچال ایجاد میشود و محافظ برق از بروز این خطرات پیشگیری می کند.
  • درجه ترموستات را با در نظر گرفتن فصل، بر روی درجه مناسب قرار بدید.
  • مکان قرارگیری یخچال نباید در مجاورت با سیستم های حرارتی باشد. در این موقعیت، یخچال برای خنک کردن، انرژی بیشتر استفاده می کند و فشار بیشتری را تحمل میکند.
  • غذاها را به طور داغ، داخل یخچال قرار ندهید. بگذارید مقداری خنک شوند و بعد وارد یخچال کنید. حرارت غذا، موجب گرم شدن فضای داخل یخچال می شود و موجل هدر رفتن هوای خنک می شود.
  • در موقع هایی که می خواهید یخچال را تمیز کنید، حتما آن را از برق جدا کنید. تمیز کردن، امکان دارد زمان زیادی را بگیرد و در این صورت، اگر یخچال روشن باشد کلیه خنکی آن حذف میشود.
  • اگر قصد دارید به سفر بروید، درجه را کم کنید تا در این هنگام که در خانه نیستید، یخچال استراحت کند.

خرابی ها و ایرادات رایج در تعمیرات یخچال فریزر آرچلیک

با بهرمندی یخچال فریزر ها و ساید بای ساید آرچلیک از بالاترین تکنولوژی روز و با کیفیت ترین قطعات، امکان دارد گاهی اوقات دچار ایراد شده و مصرف کننده را مجبور کنند تا با یک مرکز خدمات تعمیرات آرچلیک تماس بگیرد. در این قسمت به بعضی از ایرادات احتمالی که امکان دارد مصرف کنندگان این یخچال فریزرها و ساید بای ساید ARCELIK با آن برخورد کنند اشاره می شود:

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال بکو در کرج

صداهای غیر عادی یخچال

بودن صداهای غیر عادی و ناهنجار در دستگاه می تواند به علت ایراد در برد کنترل اصلی باشد که نیاز به سرویس و تعمیرات حرفه ای دارد.

سرد نبودن یخچال

اگر یخچال یا فریزر به حد کافی سرد نباشد احتمال دارد در ترموستات و یا کندانسور آن ایرادی ایجاد شده باشد.

کار نکردن یخساز

این ایراد امکان دارد به خاطر از کار افتادگی ماژول موتور یخساز و یا گرفته شدن دریچه ورودی آب رخ دهد و نیاز است که این قطعات چک شده و جهت خرابی تعویض شوند.

خارج نشدن آب یا یخ از یخچال یا فریزر

این ایراد به احتمال زیاد به دلیل کثیف شدن و یا خرابی فیلتر است و نیاز است که این قطعه عوض یا تمیز شود.

بی وقفه کار کردن دستگاه

قطع نکردن اتوماتیک یخچال فریزر یا ساید بای ساید می تواند به خاطر ایراد در سیم پیچی های کندانسور و یاچفت نشدن درب یخچال باشد که نیازمند سرویس و تعمیر تخصصی است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال آرچلیک

خاموش و روشن شدن دستگاه در فواصل زمانی کوتاه

اگر یخچال یا فریزر در فواصل زمانی کوتاه تر ازحد عادی خاموش و روشن می شود می تواند به خاطر کثیفی سیم پیچی های پشت دستگاه، ایراد در فن کندانسور یا اختلال در موتور کمپرسور باشد و نیاز است این قطعات مورد بررسی و تعمیر گرفته شوند.

یخ زدایی نکردن اتوماتیک فریزر

این ایراد به خاطر خراب بودن تایمر یخ زدایی و یا ترموستات قسمت یخ زدایی رخ میدهد و نیازمند به تعویض این قطعات وجود دارد.

خنک نبودن ساید بای ساید

گاهی اوقات ساید بای ساید آرچلیک به خاطر داشتن مشکل در یکی از قطعه های سرمازای یخچال و یا اتمام گاز به حد کافی سرما تولید نمی کند. در این حالت، باید دستگاه سرویس شده و گاز آن شارژ شود.

گرم بودن یخچال و فریزر

در این حالت خراب شدن فن فریزر موجب می شود که بخش یخچال کاملا گرم شده و سرمای فریزر به خصوص در طبقات بالایی آن کم شود. در این حالت با تعویض کردن فن فریزر مشکل رفع خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس

بسته نشدن درب

این مشکل به علت شکسته شدن یا پاره شدن لاستیک دور درب و یا مشکل در لولا ها رخ میدهد و باعث چفت نشدن درب یخچال و کم شدن کارایی آن می شود.

نشتی دادن آب از یخچال

وجود هر نوع ایراد در مخزن تخلیه و یا شیلنگ آبی که به یخساز وصل است می تواند موجب نشتی آب از یخچال شود.

در این حالت نیاز است که مخزن تخلیه و لوله های مرتبط را تعویض یا تعمیر کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال دیپوینت در ملارد

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی آرچلیک در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *