تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر انواع یخچال حایر

ما در این مطلب به مبحث تعمیر انواع یخچال حایر می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر انواع یخچال حایر

یخچال از قطعات مهم و اصلی مانند کمپرسور، تایمر، نوار درب، لولای در، رله اضافه بار، المنت، سنسور یخ زدایی، برد و … تشکیل شده است که با خرابی هر یک از آنها انواع ایرادات و عیوب مانند روشن نشدن یخچال، یخچال کل کار، خنک نکردن محیط یخچال، یخ و یخ زدگی، یخ زدگی لوله های پشت یخچال، نمایش کدهای خطا و ارور های مختلف روی نمایشگر یخچال و …، این برای تمامی برند ها صدق می کند. و برای تعمیر یخچال باید با تعمیرکار تماس بگیرید و برای تعمیر یخچال حایر در تهران با تکنسین حرفه ای تماس بگیرید، فقط با شماره تعمیرات سرویس تماس بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حضور یافته و کار تعمیر را انجام دهد.

بیشتر بخوانید: نحوه تعمیر یخچال امرسان

راهنمای تعمیر و عیب یابی یخچال حایر توسط تعمیرات سرویس

حتی با خرید بهترین مارک یخچال فریزر ساید بای ساید دوقلو امکان خرابی قطعات آن و بروز انواع ایرادات یخچال وجود دارد. این مشکل در مورد برند یخچال حایر نیز صدق می کند. نوشت و اگر پس از مطالعه باز هم مشکل برطرف نشد برای تعمیر یخچال حایر کرج فقط با شماره سرویس تعمیر تماس بگیرید تا تعمیرکار به محل و آدرس شما بیاید و کار تعمیر را انجام دهد.

دلیل روشن نشدن یخچال حایر

یکی از مشکلات یخچال روشن نشدن است که ناشی از مشکل در پریز و دوشاخه و سیم برق است که باید بررسی شود و در صورت سالم بودن خرابی برد یا موتور یکی است. از دلایل روشن نشدن یخچال باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و تشخیص داده شود.

چرا دمای یخچال حایر در نوسان است؟

نوسان دمای یخچال به دلیل خرابی برد الکترونیکی یخچال و اتصالات آن رخ می دهد، علاوه بر این خرابی سنسور محیطی منجر به نوسان دما می شود که باید رفع شود و برای تعمیر یخچال حایر شما باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید:مشکلات رایج یخچال الکترواستیل

دلیل یکسره کار کردن یخچال حایر

یخچال باید هر چند دقیقه یکبار به صورت خودکار روشن شود در غیر این صورت اگر یخچال به صورت خودکار کار نمی کند به معنی خرابی دستگاه، خرابی ترموستات، کم بودن گاز یخچال، پاره شدن لاستیک دور درب از جمله دلایل است.

این مشکل که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تعمیر شود. برای تعمیرات یخچال حایر در تهران کافی است بررسی و عیب یابی کنید فقط با شماره آی بی سی امداد تماس بگیرید.

دلیل کار نکردن فن یخچال حایر

خرابی فن یخچال به دلیل مشکل در منبع تغذیه فن، آسیب دیدن پروانه فن و حتی تجمع گرد و غبار در فن یخچال رخ می دهد که همه این موارد باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و تشخیص داده شود.

دلیل تجمع آب در کف یخچال حایر

وقتی آب در کف یخچال جمع می شود ابتدا باید لاستیک درب چک شود و در صورت پاره شدن لاستیک باید تعویض شود و در عین حال خرابی لوله فیلتر آب یخچال مسدود شدن زهکشی فاضلاب لوله یا یخچال و خرابی سیستم یخ زدایی از جمله دلایل این اتفاق است. مشکلی است که نیاز به بررسی و تشخیص دارد.

دلیل یخ زدایی نشدن یخچال حایر

زمانی که یخ زدایی یخچال کار نمی کند خرابی قطعات سیستم یخ زدایی این مشکل را ایجاد می کند که تمام قسمت های سیستم اعم از برد، تایمر، المنت، سنسور، ترمودیسک، ترموفیوز باید بررسی و عیب یابی شوند و این امر باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

بیشتر بخوانید:تعمیر آبریز یخچال هیمالیا

چرا لامپ یخچال حایر روشن نمی شود؟

با بازکردن درب یخچال باید لامپ داخل یخچال روشن شود در غیر این صورت در صورت روشن نشدن درب یخچال به دلیل قطع کننده مدار لامپ می سوزد که باید بررسی و عیب یابی شود.

دلیل سرد نشدن یخچال حایر

اگر یخچال سرد نمی شود این مشکل به دلیل تنظیم نادرست دمای یخچال است و باید دمای یخچال و فریزر را تنظیم کنید که شامل باز و بسته شدن بیش از حد درب یخچال، پوسیدگی لاستیک درب یخچال می شود، بسته شدن دریچه تهویه به دلیل پر شدن، مواد غذایی بیش از حد در یخچال، خرابی کمپرسور و مشکلات ناشی از گاز یخچال رخ می دهد که همه این موارد باید بررسی و تشخیص داده شوند.

دلیل این که یخ ساز یخچال حایر یخ نمی سازد

وقتی یخچال ساید بای ساید حایر دارید و با وجود فعال بودن یخ ساز یخ نمی سازد، این مشکل می تواند به دلیل کاهش سرما باشد، دمای فریزر باید بالای 12- درجه باشد. درجه سانتیگراد در غیر این صورت یخ تولید نمی کند و در عین حال گرفتگی دریچه ورودی یا فشار کم آب، خرابی سیستم یخ ساز یخچال منجر به این مشکل می شود که باید توسط تعمیرکار حرفه ای بررسی و تشخیص داده شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر کردن یخچال بلومبرگ

هزینه تعمیر یخچال حایر در تعمیرات سرویس

در صورت بروز مشکلات مختلف در یخچال حایر از جمله سرد نشدن، یخ زدگی و یخ زدگی یخچال، بسته نشدن درب یخچال، یخ زدگی لوله های پشت یخچال، نوسانات دما، نمایش انواع خطاها و کدهای خطا و ….

برای تعمیر یخچال حایر باید اقدام کنید و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید. هزینه تعمیرات یخچال بسته به نوع ایراد، نقص قطعه، تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات اصلی و فابریک و نرخ مصوب اتحادیه متفاوت است.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید امرسان ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


  • تعمیر یخچال حایر در ملارد
  • تعمیر یخچال حایر در اندیشه
  • تعمیر یخچال حایر در فردیس
  • تعمیرات سرویس

مطالب مرتبط