تعمیرات یخچال, مقالات

نحوه تعمیر یخچال امرسان

نحوه تعمیر یخچال امرسان

ما در این مطلب به مبحث نحوه تعمیر یخچال امرسان میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نحوه تعمیر یخچال امرسان

اگر یخچال شما خراب است و به فکر تعمیر یخچال هستید، این مقاله با مشاوره دقیق به شما کمک می کند تا به کارشناسان نمونه تعمیر یخچال دسترسی داشته باشید.

یخچال فریزر به دلایل مختلفی با مشکل مواجه می شود اما هر بار که با خرابی یخچال مواجه می شویم نمی توانیم سراغ خرید یخچال نو برویم اما بهتر است آن را تعمیر کنیم.

اما در صورت خراب شدن یخچال چه باید کرد؟ برای تعمیر یخچال از چه کسی کمک بخواهیم؟ بهترین متخصص تعمیر یخچال کیست؟ نمایندگی تعمیر یخچال از کجا پیدا کنیم؟

برای شارژ گاز یخچال یا تعمیر کمپرسور و موتور یخچال از چه کسی کمک بگیریم؟ آیا تعمیر یخچال در منزل امکان پذیر است؟

زمان تقریبی تعمیر یخچال و ساید بای ساید امرسان حداکثر 2 ساعت می باشد.

بیشتر بخوانید: ریست کردن انواع یخچال

طول عمر یخچال امرسان چقدر است؟

معمولاً در صورت بروز نقص در کارکرد یخچال، مصرف کننده نگران سوختن موتور یخچال و تعمیر یخچال می شود. اما ممکن است دلایل دیگری برای درست کار نکردن یخچال وجود داشته باشد.

بهتر است در مورد مشکلی که برای یخچال شما در زمان نیاز به سرویس یخچال پیش آمده و می خواهید هزینه تعمیر یخچال خود را بدانید.

بیشتر بخوانید: علت خرابی برد یخچال هیمالیا

از علائم سوختن موتور که منجر به تعمیر یخچال امرسان می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. موتور یخچال روشن می شود اما به سرعت متوقف می شود.
 2. موتور یخچال روشن می شود، اما فیوز خانه ناگهان منفجر می شود.
 3. کمپرسور یخچال روشن است اما وقتی موتور یخچال را لمس می کنید خیلی داغ است.

چه موقعی به تعمیر یخچال در منزل احتیاج داریم؟

اگر این موارد را دیدیم باید نگران سوختن یخچال باشیم و باید یخچال را تعمیر کنیم:

 1. شنیدن صدای زیاد غیرعادی از یخچال و فریزر
 2. یخچال روشن نمی شود.
 3. یخچال با صدای بلندی آغاز به کار می کند.
 4. کار نکردن موتور و صدای تیک به گوش می رسد.

گرمای یخچال امرسان

اگر چه ممکن است به دنبال تعمیرات یخچال سامسونگ یا هر برند دیگری باشید، اما به خاطر داشته باشید که صدای غیرعادی همیشه به معنای مشکل در موتور یخچال نیست.

امکان دارد تنها اتصالات موتور به شاسی یخچال شل باشد و یا یخچال را در جای مناسب و هموار قرار نداده باشید. ایراد در فن موتور نیز می تواند صداهای عجیبی را به همراه داشته باشد که در این صورت با تعمیر یخچال در منزل مشکل برطرف می شود.

بیشتر بخوانید: نحوه ریست یخچال هیمالیا

یکی دیگر از مواردی که ممکن است برای تعمیر یخچال در منزل به آن نیاز داشته باشید، تخلیه گاز یخچال است. دلیل این امر نشتی لوله های یخچال یا کمپرسور است که به دلیل پوسیدگی یا برخورد با لوله ها یا بی کیفیت بودن لوله ها اتفاق می افتد.

وظیفه گاز یخچال خنک کردن یخچال است. گاز مبرد در کمپرسور خنک شده و با فشار زیاد به سمت اواپراتور حرکت می کند.

در مرحله بعد این گاز وارد مدار یخچال شده و یخچال را خنک می کند و در بالاترین نقطه دوباره توسط کمپرسور مکیده شده و به ته برمی گردد. تکرار این کار سبب خنک شدن یخچال می شود.

با تنظیم دمای یخچال، میزان خنک شدن داخل قسمت های مختلف یخچال مشخص می شود. در صورت خالی بودن گاز یخچال امکان خنک سازی یخچال و یخچال وجود ندارد و برای رفع مشکل و سرویس یخچال باید از متخصص سرویس یخچال کمک گرفت.

توجه داشته باشید که این گاز بوی نامطبوعی دارد و ممکن است با بوی پوسیدگی مواد غذایی در یخچال اشتباه گرفته شود. توجه داشته باشید که نشتی یابی و تعمیر یخچال در منزل و همچنین شارژ گاز یخچال باید توسط سرویس یخچال امرسان انجام شود.

بیشتر بخوانید: ارور hrs یخچال جنرال الکتریک

تعمیرات یخچال امرسان

خرابی یخچال فریزر یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای هر برند و مدلی پیش بیاید. در این صورت باید خیلی زود از یخچال مراقبت کرد. جدا از اینکه یخچال یکی از مهم ترین لوازم خانگی است، خرابی آن به سلامت مواد غذایی لطمه می زند.

برای جلوگیری از خرابی یخچال و شناسایی ایرادات ریز و درشت دستگاه می توانید اقداماتی مانند سرویس یخچال ساید بای ساید امرسانو را انجام دهید. این اقدامات باعث می شود تا مشکلات یخچال زودتر شناسایی و برطرف شود و از خرابی دستگاه جلوگیری شود.

بیشتر بخوانید: ایرادات رایج یخچال سامسونگ

بنابراین، اگر احساس کردید که سرمای داخل یخچال کاهش یافته است، تعداد دفعات خاموش و روشن شدن یخچال به طور خودکار تغییر کرده است، یخ در حال شکل گیری است، غذا کاملا یخ نمی زند، غذا خیلی زود یخ می زند یا مقدار زیادی وجود دارد. نویز کنار هم حتما از تعمیرکار یخچال کمک بگیرید.

تعمیرات سرویس امرسان با تعداد زیادی متخصص یخچال در زمینه تعمیر یخچال فریزر قدیمی، نو، دوقلو، ساید بای ساید خدمات ارائه می دهد. می توانید با خیال راحت تعمیرات یخچال امرسان خود را به سرویس کار بسپارید.

رایج ترین مشکلاتی که در زمینه تعمیرات یخچال امرسان به ما مراجعه کرده اند:

 1. یخچال هنگام روشن و خاموش شدن به شدت لرزش دارد.
 2. داخل یخچال یخ می زند.
 3. درجه یخچال خراب است و عدد صحیح را نمایش نمی دهد.
 4. امرسان و فضای داخلی یخچال مات شده است.
 5. یخچال بیش از حد صدا ایجاد می کند.
 6. گاز یخچال خالی است.
 7. یخچال فریزر یخ نمی زند.
 8. یخ ساز یخ پخش نمی کند.
 9. موتور یخچال روشن نمی شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال فریزر سامسونگ در فردیس

افتادگی درب یخچال امرسان

اگر درب یخچال به سختی باز و بسته می شود و با باز شدن درب از حالت عادی خود خارج می شود یعنی درب افتاده است. یکی از عواملی که باعث ریزش درب یخچال می شود سنگینی لایه های درب یخچال است.

ترک خوردگی یا بریدگی واشر درب نیز یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار است. تعمیر درب یخچال حتما به وسیله ی تعمیرکار مجرب یخچال صورت گیرد. در غیر این صورت ممکن است آسیب آن افزایش یابد.

نشت آب از یخچال امرسان

یکی دیگر از مواردی که مشتریان برای تعمیر یخچال به تعمیرات سرویس مراجعه می کنند مشکل نشت آب از یخچال است. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی مانند گرفتگی لوله تخلیه یخچال فریزر، وجود زباله و مواد غذایی در یخچال، یخ زدایی یخچال و فریزر امرسان، ذوب نشدن رخ دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • تعمیر یخچال امرسان در اندیشه
 • تعمیر یخچال امرسان در ملارد
 • تعمیرات سرویس
 • تعمیر یخچال امرسان در کرج

مطالب مرتبط