تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر ماشین لباسشویی میله در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی میله در کرج - تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس - ملارد - کرج - مارلیک- تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی میله در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی میله در کرج

یکی از مهترین وسایل برقی که توانسته است کارها را تا اندازه بسیاری برای خانواده ها ساده نماید، ماشین لباسشویی می باشد. این وسیله برقی توسط برندهای بسیاری به بازار وارد می شود که یکی از آنها برند میله می باشد. البته که ماشین لباسشویی میله خیلی با کیفیت می باشد ولی باز هم در طول زمان امکان دارد کارکرد این وسیله برقی کم شده و اشکالات فنی برای آن ایجاد شود. هر نوع اشکال در ماشین لباسشویی سبب میشود نتوانید از این وسیله استفاده درستی داشته باشید. کمتر کسی حاضر می شود با وجود ماشین لباسشویی لباس ها را با دست بشوید. به همین علت به محض ایجاد هر نوع ایرادی افراد برطرف نمودن ایراد آن فورا اقدام می کنند.

نکته های حائز اهمیت در افزایش کارایی و  عمر ماشین لباسشویی میله

دقت نمائید که ماشین لباسشویی میله حتماً در جایی که تراز شده است قرار داده شود، بیشت از حد ظرفیت ماشین لباسشویی میله در آن لباس نریزید، ماهی یک مرتبه فیلتر و محفظه جاپودری را تمیز نمائید، جهت شست و شوی هر نوع لباس، حوله، پتو، پرده و… از برنامه‌ های به خصوص شست و شو استفاده نمائید، از شست و شوی لباس‌ ها در تعداد زیاد و پشت سر هم بپرهیزید.

ایراداتی که امکان دارد زمان استفاده از تعمیر ماشین لباسشویی میله با آن‌ها مواجه شوید و راه حل‌ها

  • عدم روشن شدن ماشین لباسشویی میله

هنگامی که ماشین لباسشویی میله روشن نمی شود لباس‌ های درون ماشین لباسشویی را جابه جا نموده و دستگاه را مجددا روشن نمائید، روشن نشدن دستگاه دو دلیل دارد یکی به علت روشن شدن سوئیچ عدم تعادل می باشد که با جابه جایی لباس‌ ها این ایراد رفع می‌ شود و دیگری می تواند به دلیل وجود اختلال در برد فرمان یا تایمر الکتریکی باشد که رفع این ایراد توسط تعمیرکار انجام می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی شارپ در کرج

لرزیدن ماشین لباسشویی میله

لرزش ماشین لباسشویی میله می تواند به علت عدم تراز دستگاه یا قرار گرفتن روی کفپوش های لق باشد، در درون ماشین لباسشویی میله پدها و نوارهای لرزشگیر گذاشته شده اند، ساییدگی این پدها می تواند دلیل لرزیدن ماشین لباسشویی میله باشد.

آبریزش یا چکه کردن ماشین لباسشویی میله

انسداد پمپ‌ ها، انسداد شیلنگ تخلیه، سوراخ شدگی دیگ ماشین لباسشویی و پاره شدن و سوراخ شدن شیلنگ ماشین لباسشویی می‌ توانند از دلایل ابریزش یا چکه کردن ماشین لباسشویی میله باشند، در صورت بروز این ایراد بدون فوت وقت دستگاه را از برق جدا کنید و تا برطرف کردن ایراد توسط تعمیرکار آن را به برق وصل نکنید، در غیر این صورت امکان ریزش آب بر روی موتور ماشین لباسشویی و سایر قطعات الکتریکی موجود است که هم می تواند سبب برق گرفتگی فرد در حال کار با ماشین لباسشویی شود و هم سبب ایراد در سایر قطعات می شود.

نچرخیدن سبد ماشین لباسشویی میله

عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی دلایل گناگونی مانند پارگی تسمه دستگاه، وجود اشکال در تایمر الکترونیکی، ایراد در سویئچ درب، سوختگی در سلنوید چرخش، اشکال و اختلال در سیم‌های رابط دارد، همینطور زیاد بودن آب ماشین لباسشویی در آخر چرخه شست و شو یکی از علائم درست نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی می باشد.

وجود لکه هایی بعد از شست و شوی ماشین لباسشویی میله

در صورتی که پیش از شست و شوی لباس‌ها هیچ لکه‌ ای بر روی آن‌ها نباشد و بعد از شست و شو با لکه‌ هایی روی لباس‌ها مواجه شوید، نشت روغن از موتور ماشین لباسشویی میله می‌ تواند دلیل ایجاد این لکه‌ ها باشد.

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی میله

در صورتی که پمپ تخلیه شما دچار ایراد شده باشد یا شیلنگ تخلیه آب توسط چیزی دچار انسداد شده باشد و یا تسمه پارگی داشته باشد آب در درون دیگ ماشین لباسشویی مانده و تخلیه نخواهد شد، عدم تخلیهٔ آب ماشین لباسشویی سبب بروز ایرادات دیگری برای این دستگاه می شود.

خطاها و کدهای ارور رایج ماشین لباسشویی میله

Error Code: Water Inlet Fail

خطای ” Water Inlet Fail ” در کنترل پنل به همراه نقطه علامت تعجب نشان داده می شود. این ارور به معنی ایراد در ورودی آب است.

Error Code: Drain Fault

خطای “Drain Fault” به همراه نقطه علامت تعجب روی صفحه کنترل نشان داده خواهد شد. ایرادات تخلیه آب یکی از ایرادات متداول می باشد که صاحبان ماشین لباسشویی تجربه می نمایند و این ارور مرتبط با تخلیه آب است.

Error Code: Technical Fault

خطای “Technical Fault” کنار پنل کنترل با نقطه علامت زدن نشان داده می شود. معنی این خطا “نقص فنی” است.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در کرج

Error Code: Waterproof Fault

خطای “عیب ضد آب” بر روی صفحه کنترل به همراه علامت تعجب نشان داده می شود. این خطا، جزء آن دسته از ارورهای می باشد که می بایست حتما از تعمیرکار حرفه ای کمک بخواهید. به صورت اتفاقی سیستم ضد آب بر روی ماشین لباسشویی میله شما سبب می شود که این ارور ظاهر شود.

Error Code: F41 Error

ارور “F41” در کنترل پنل نشان داده می شود. این ارور به این معنی می باشد که برنامه چرخه شستن شما دچار قطعی می باشد.

Error Code: Call Service Error

خطای “ارور سرویس تماس” در کنترل پنل نشان داده می شود.خوشبختانه این ارور به طور معمول توسط یک تعمیرکار حرفه ای قابل رفع می باشد. این ارور به این معنی می باشد که لامپ درام یا دیگ ماشین لباسشویی به طور صحیح نصب نشده و یا از بین رفته.

Error Code: Inlet/ Drain Errors

ارور مذکور مرتبط با ورودی و تخلیه یا خروجی آب است. با این حال، در بعضی از مدل های ماشین لباسشویی میله این ایرادات از طریق چراغ های چشمک زن در پنل کنترل نشان داده می شود.

Error Lights

این ارور در ماشین لباسشویی میله به این معنی می باشد که منبع تغذیه برق ماشین لباسشویی ایراد دارد یا در صورتی که شما خوش شانس باشید، تنها میتواند یک ایراد در سرب قدرت و یا سوکت پلاگین باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *