K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

551  690  91 - 026 

K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

552  690  91 - 026 

مقالات

تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی یخچال سامسونگ در ملارد

نمایندگی یخچال سامسونگ در ملارد -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال سامسونگ در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

یخچال‌ها از سری ابزارهای بسیار مهم در زندگی روتین ما هستند که برای حفظ و مراقبت ایمن مواد غذایی استفاده میشوند. یخچال‌های سامسونگ با فناوری‌های پیشرفته و طراحی شیک به بازار ارائه می‌شوند.

با این حال، مثل هر دستگاه الکتریکی دیگری، امکان دارد در طی زمان ایرادات فنی رخ بدهد که نیاز به تعمیر و مراقبت باشد. در این مقاله، به مزیت ها و تعمیر یخچال سامسونگ و ایراد رایج آن پرداخته خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال جنرال استیل در فردیس

ایرادات رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

 • خنک نبودن و سرما نداشتن یخچال سامسونگ
 • صدای غیر عادی یخچال فریزر یا ساید بای ساید سامسونگ
 • اتومات نکردن و بدون وقفه کار کردن یخچال سامسونگ
 • شارژ کردن گاز یخچال یخچال سامسونگ
 • تعویض کردن موتور (کمپرسور) یخچال سامسونگ
 • خراب بودن اواپراتور و دیگر قطعات دیفراست
 • تعمیر برد یخچال
 • تعمیرات برد یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض کردن المنت یخچال سامسونگ
 • تعمیرات درب یخچال سامسونگ

نکات مهم در استفاده و مراقبت از یخچال سامسونگ

 • پیش از استفاده و راه انداختن برای بار اول ترموستات روی میزان متوسط باشد و تا رسیدن به حد موردنظر دما، به مدت سه ساعت باید یخچال خالی کار کند.
 • غذاهای گرم را فاقد در داخل یخچال قرار ندهید.
 • خراب شدن لاستیک های دور یخچال موجب کاهش برودت می شود و بهتر است گاهی اوقات آن ها را بررسی کنید.
 • اگر صداهای ناهنجار از داخل یخچال شنیدید و یا اینکه یخچال حین کار کردن ناگهان خاموش می شود به احتمال زیاد ایراد مرتبط به برد آن است بهتر است در این هنگام برای تعمیرات برد یخچال سامسونگ با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس بگیرید.
 • برای اینکه در هنگام قطعی برق به یخجال صدمه ای نرسد از محافظ برق استفاده کنید و دوشاخه را مستقیم به برق نزنید.
 • حین گذاشتن یخچال در جای خود و راه اندازی برای دفعه اول، یخچال را در مکانی قرار دهید که حداقل بیست سانت با دیوار و یا کابینت ها فاصله داشته باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال سامسونگ در فردیس

مشکلات شایع یخچال سامسونگ

علت سرد شدن زیاد یخچال فریزر چیست؟

امکان دارد عوامل متعددی موجب این مشکل شود اولین دلیل طبق تغییر فصل رخ میدهد که دمای یخچال فریزر سامسونگ تان را تغییر داده اید البته جهت ثابت شدن دما باید 48 ساعت منتظر بمانید و دوباره دمای یخچال را تنظیم کنید.

یخچال فریزر سامسونگ طوری است که برای ساختن یخ باید دمای خود را پایین آورد اگر از یخ ساز استفاده نمی کنید می توانید آب ورودی به یخ ساز را به طور کامل قطع کنید و این بخش را کاملا غیر فعال کنید.

مورد بعدی می تواند نتیجه ی استفاده کردن زیاد از یخ باشد یخچال برای پر کردن دوباره یخساز ناچار است، دمای خود را پایین بیاورد در این صورت باید ۲۴ ساعت صبر کنید.

علت صدای ناهنجار یخچال چیست؟

می تواند از تراز نبودن یخچال باشد یا شاید موتور فن دچار ایراد شده است امکان دارد اتصالات موتور به شاسی شل شده باشد و یا اینکه موتور خراب شده که در این حالت باید با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

علت نشتی دادن آب از یخچال چیست؟

نشتی آب از یخچال بیانگر این است که شلنگ انتقال دهنده آب مشکل دارد. برای رفع کردن این ایراد، می توانید از خدمات پس از فروش یخچال فریزر سامسونگ استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال در کرج

علت بوی بد یخچال چیست؟

اگر یخچال شما بوی بدی دارد، اول مطمئن شوید که همه مواد غذایی داخل یخچال درست بسته بندی شده‌ و فاسد نشده اند. همینطور، اطمینان پیدا کنید که فیلتر هوا در یخچال تمیز است و درست کار می‌کند. در صورت نیاز، می‌توانید از ترکیب آب و سرکه برای تمیز کردن داخل یخچال استفاده کنید.

علت خراب بودن یخساز چیست؟

اگر یخساز یخچال شما کار نمی‌کند و یخ ساخته نمی‌شود، اول مطمئن شوید که تنظیمات یخساز درست تنظیم شده است. همینطور، مطمئن شوید که لوله آب درست وصل شده و هیچ مانعی و مسدودیتی در مسیر آب وجود ندارد.

علت اتومات نکردن یخچال چیست؟ 

وابسته به مدل یخچال، عوامل مختلفی وجود دارند که موجب اتومات نکردن یخچال می شوند. برای مثال در یخچال های قدیمی نبستن درب فریزر موجب اتومات نکردن یا دیر اتومات کردن یخچال می شود.

اتومات نکردن یخچال گاهی اوقات خود را با یخ زدن مواد غذایی نشان می دهد. مسدود بودن لوله های ورودی هم در اتومات نکردن یخچال موثر هستند. اگر یخچال سامسونگ شما یک مدل از یخچال های جدید است و اتومات نمی کند، امکان دارد برد دیجیتال یخچال معیوب شده باشد.

معیوب بودن سنسور و معیوب بودن برد اصلی در این ایراد هم دخالت دارند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال در کرج

دلیل برفک زدن یخچال فریزر چیست؟

وقتی هوای گرم خارج یخچال، وارد آن می‌شود، این هوا به خاطر اختلاف دمای بیرون و داخل یخچال، خیلی فورا یخ می‌زند و روی هم جمع شدن این ذرات یخ پس از مدتی به برفک تبدیل می‌شود.

علت ایجاد شدن برفک را از روی اینکه بیشتر کدام نقطه یخچال برفک دیده می‌شود، می‌توانید بفهمید. برای مثال اگر نزدیک درب فریزر باشد، یعنی امکان دارد درب به‌خوبی بسته نشده است؛

که علت بسته نشدن می تواند خراب بودن لاستیک درب باشد. (باید لاستیک را عوض کنید) ولی اگر می بینید که همه جای فریزر برفک دارد اما آن زیاد نیست، احتمالا به علت دمای خیلی پایین یخچال است. بنابراین دما را باید بررسی کرده و به درستی تنظیم کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال دوو در اندیشه

دلیل برق داشتن بدنه یخچال چیست؟

گاهی اوقات امکان دارد حین لمس بخش هایی از یخچال، دچار برق گرفتگی یا شوک الکتریکی شوید که این موضوع بسیار خطرناک است و باید فورا برطرف شود.

از سری عوامل برق داشتن بدنه یخچال می‌توان به از بین رفتن عایق سیم‌کشی داخلی یخچال، اتصال غلط سیم ارت به زمین، ورود آب به بخش های داخلی یخچال، خرابی برد یخچال و بودن مشکل در پریز یا دوشاخه اشاره داشت.

دلیل نشتی گاز یخچال فریزر چیست؟

نشت  گاز یخچال فریزر یکی از ایراداتی است که می‌تواند موجب اختلال در کارکرد دستگاه شما شود.

از سری عوامل نشت گاز از یخچال می توان به ترک یا پوسیده شدن لوله‌ها، وارد شدن ضربه به لوله‌ها، تمیز کردن یخچال با اشیا تیز و نصب غلط و اتصالات یخچال اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالاتتان را ارسال نمایید تا به آنها پاسخ دهیم

سوالاتتان را در مورد فروش آنلاین ارسال نمایید تا در سریع ترین  زمان ممکن به شما پاسخ دهیم 
ستون کناری