تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در فردیس

نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در فردیس -نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه و کرج و فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس - 02691690551
ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ

پیدا کردن نمایندگی سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

در سال های گذشته مصرف کنندگان این برند معتبر با ایراداتی از جمله کم شدن قطعات اصلی، دشوار پیدا شدن تکنسین های باتجربه و… رو به رو شده اند. ولی همواره برای مصرف کنندگان یک مجموعه مورد اطمینان برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ، نمایندگی اصلی سامسونگ است.
مجموعه خدمات سرویس، نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج است که تمامی خدمات نصب، تعمیرات دستگاه و سرویس کلیه مدل های لباسشویی مارک سامسونگ را به صورت حرفه ای اجرا می نماید.

بیشتر بخوانید:نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در کرج

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

یکی از نمایندگی های مجهز و با تجربه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج مجموعه تعمیرات سرویس است. این مجموعه به کمک تکنسین های مجرب و تجهیز به ابزارآلات نو توانایی تشخیص ایرادات و تعمیر همه ی مدل های لباسشویی سامسونگ را در سریع ترین زمان ممکن دارد.

تاریخچه شرکت سامسونگ

شرکت سامسونگ یک شرکت کره ای می باشد که فعالیت خودش را از سال 1938 با سرمایه ای میانگین 30 دلار شروع نموده است. لازم به ذکر می باشد که در آغاز این شرکت در حوزه صادرات ماهی و سبزیجات به کشور چین فعالیت می نموده است.

ولی پس از گذشت حدود یک دهه، در سال 1947 این شرکت با رشد و پیشرفت چشمگیری رو به رو گشت.

آغاز کار شرکت سامسونگ در حوزه امور الکترونیک به سال 1972 باز می گردد که تولیدات لباسشویی را آغاز نمود. در حقیقت اولین دستگاه الکترونیکی که کمپانی سامسونگ تولید نموده است، ماشین لباسشویی است.

ایرادات رایج ماشین لباسشویی سامسونگ

لباسشویی های سامسونگ بخش های گوناگون الکترونیکی و مکانیکی را  شامل می شوند. این بخش ها توسط مواد اولیه با کیفیت ساخته می شوند ولی طول عمر آنها به چگونگی استفاده و مراقبت از دستگاه وابسته می باشد.

هر کدام از این قطعه ها اگر دچار آسیب گردند کل دستگاه را از کار انداخته و برای تعمیرات آن می بایست هر چه زودتر اقدام گردد. در ادامه به بررسی برخی از آسیب های رایج و نحوه تعمیرات لباسشویی سامسونگ اشاره خواهیم نمود.

بیشتر بخوانید:ارور ماشین لباسشویی ال جی

توقف تایمر لباسشویی سامسونگ

این ایراد اغلب به شکلی نمی باشد که شخص بدون داشتن تخصص کافی بتواند آن را رفع نماید ولی با مطالعه ی این مطلب متوجه می گردید که مشکل مربوط به کدام قطعه می باشد.
میکروسوئیچ قطعه ای می باشد که به برد دستگاه اطلاعات باز یا بسته بودن درب را ارسال می کند. اگر این قطعه دچار خرابی گردد برد دستگاه قادر نخواهد بود تشخیص دهد درب بسته گشته و در نهایت تایمر ماشین لباسشویی حرکت نخواهد کرد.

به طور معمول این قطعه غیر قابل تعمیرات است و می بایست یک قطعه نو جایگزین گردد.

خرابی برد دستگاه، ایراد در موتور تایمر، ایراد سنسور دما یا ترموستات، ایراد در پمپ تخلیه و… از عواملی می باشند که قادر است سبب جلو نرفتن تایمر لباسشویی سامسونگ گردد و می بایست توسط یک متخصص بررسی و عیب یابی گردد.

صدا و لرزش زیاد از لباسشویی سامسونگ

از مشکلات رایج در لباسشویی سامسونگ ایجاد شدن لرزش و صدای بالا در هنگام شستشو، بعد از مدتی استفاده از دستگاه است.

این خرابی ممکن است با تراز کردن دستگاه رفع گردد ولی اگر این ایراد پس از تراز کردن برطرف نگردد می بایست سایر موارد مانند خرابی بلبرینگ، فرسایش کمک فنر ها، بودن شیء بیرونی در لباسشویی ، استهلاک یا پارگی تسمه را بررسی گردند.

جهت چک نمودن این عوامل دستگاه می بایست کامل باز گردد که این کار می بایست توسط یک تکنسین اجرا شود.

بیشتر بخوانید:ارور ماشین لباسشویی سامسونگ

بسته نشدن درب لباسشویی سامسونگ

این مشکل به موارد زیادی وابسته است. نخستین چیزی که می بایست چک شود میزان لباس هایی می باشد که داخل لباسشویی قرار می گیرد. اگر بیشتر از اندازه ی استاندارد لباسشویی، درون آن لباس بگذارید درب دستگاه بسته نمی شود.

عوامل دیگری نیز ممکن است شامل فرسایش و پارگی لاستیک دور درب، وارد گشتن آسیب فیزیکی به درب لباسشویی، ایراد و نقص در میکروسوییچ، ایراد در زبانه قفل درب و در نهایت مشکل و نقص در برد الکترونیکی دستگاه گردد.

جهت رفع نمودن این ایراد توصیه می گردد اول از همه، همه ی لباس ها را از لباسشویی خارج کنید.

سپس لاستیک دور درب، قفل و زبانه و شرایط ظاهری درب را چک نمایید. در صورتی که کلیه این موارد سالم باشد و باز هم مشکل بسته نشدن درب لباسشویی سامسونگ رفع نگردد، به احتمال زیاد ایراد جدی می باشد. در این حالت دستگاه می بایست توسط یک تکنسین مجرب بررسی گردد.

خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

برای آشنایی کامل تر با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ اجازه دهید خدمات این تعمیرات را با هم بررسی نماییم.
با حضور تکنسین‌های مجرب و متخصص فعال در مجموعه خدمات سرویس، به هیج وجه به مراکز غیر مجاز فکر نکنید. تنها با نمایندگی رسمی خدامت سرویس تماس حاصل نمایید و گزارش خرابی دستگاه خود را به طور کامل به مشاوران اعلام نمایید.

پس از آن منتظر باشید تا تکنسین با شما تماس بگیرند و نوبت مراجعه را با شما هماهنگ سازند.
از دغدغه های کاربران این مسئله می باشد که در هنگام آسیب به قطعات چه اتفاقی می افتد؟

در وهله اول تکنسین های ما سعی می‌نمایند قطعه معیوب را تعمیر نمایند. ولی اگر آن قطعه قابل تعمیر نباشد آن را با قطعات فابریک شرکتی جایگزین می‌نمایند.

بیشتر بخوانید:نمایندگی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

محاسبه هزینه های تعمیرات لباسشویی سامسونگ به چه صورت است؟

در ارتباط با محاسبه هزینه‌ تعمیرات می بایست به اطلاعتان برسانیم که ما چند مورد را مد نظر قرار خواهیم داد. کلیه هزینه ها طبق تعرفه ای که اتحادیه اعلام می نماید، لحاظ می گردد.

اجرت تکنسین نیز طبق خدماتی که اجرا می گردد برآورد می‌ گردد. هزینه بخش تعویض گشته را نیز در داخل فاکتور قید می شود.
مجموعه خدمات سرویس به طور شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز کرجی است. شما هر موقع که نیازمند تعمیرات لباسشویی سامسونگ باشید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر سامسونگ، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط