K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

551  690  91 - 026 

K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

552  690  91 - 026 

تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در مارلیک

نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در مارلیک -نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نکات مهم در تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

بی  شک هر کار تخصصی برخی نکات طلایی دارد که با استفاده این نکات در کنار هم هم مشکل دستگاه به بهترین حالت ممکن رفع خواهد شد و هم اینکه هزینه تعمیرات شما کاهش پیدل میکند و نیاز به تعویض کردن قطعات نخواهید داشت.

ولی این نکات به سادگی به دست نمی آیند و به طور معمول ناشی از بارها آزمون و خطا بدست می آیند و به همین خاطر ارزش بالایی دارند و تلاش چندین سال تجربه سخت تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در مارلیک

رایج ترین ایرادات لباسشویی سامسونگ

  1. تمیز نشستن لباس ها
  2. عدم چرخش دیگ
  3. روشن نشدن دستگاه
  4. اتصالی داشتن برق
  5. ایجاد کردن صدا و لرزش زیاد حین کار
  6. باز و بسته نشدن درب
  7. صدا دادن دستگاه حین کار کردن خشک کن
  8. خرابی انواع قطعات مثل تایمر، لاستیک، تسمه، بلبرینگ، سه نظام، کاسه نمد و …

توقف و خاموش شدن

بروز این مشکل امکان دارد علت های مختلفی داشته باشد؛ اگر دستگاه شما پس از شروع به کار متوقف شد، باید کارشناس مرتبط با زبانه قفل درب، شیر ورودی آب، تایمر، برد کنترل اصلی و میکروسوئیچ درب دستگاه را چک کند. یکی از این ایرادات موجب توقف ماشین شده اند.

روشن نشدن دستگاه

وقتی ماشین لباسشویی سامسونگ شما روشن نمی شود، اول از رسیدن برق به آن اطمینان پیدا کرد. اگر ایراد از آن نبود، تکنسین مرتبط با باید به بررسی کردن موتور لباسشویی، سوئیچ درب دستگاه، سوئیچ استارت، تایمر و برد کنترل اصلی بپردازد.

امکان دارد موتور ماشین شما به شدت گرم شده و به همین خاطر خاموش شده باشد. این به علت این است که موتور مقداری خنک شود؛ ولی اگر این اتفاق زیاد پیش بیاید، حتما باید چک شود. امکان دارد درب دستگاه باز باشد و به همین علت دستگاه روشن نشود.

شاید هم برق به سوئیچ استارت نمی رسد.

برد این ماشین لباسشویی کلیه اجزا را کنترل می کند.

این یعنی اگر برد شما نقص دار شده باشد، فرمانی برای شروع کار موتور داده نمی شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در فردیس

تکان و لرزش شدید

تکان خوردن ماشین می تواند علت های مختلفی داشته باشد.

بنابراین این باور که ماشین لباسشویی در مجموع تکان می خورد و می لرزد غلط است. در صورت مشاهده تکان و لرزش شدید اطمینان پیدا کنید که دستگاه شما تراز است.

تنظیم نبودن پایه ها، داشتن مشکل در فنرها و کمک فنرها، بودن ایراد در تسمه و بار نامتعادل لباس ها هم عوامل دیگری هستند که موجب می شوند شاهد لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ باشید.

تعمیر شیر برقی لباسشویی سامسونگ

وظیفه شیر برقی لباسشویی مدیریت مقدار آب ورودی به ماشین لباسشویی، در هنگام شستشو است.

شیرهای استفاده شده در ماشین‌های لباسشویی در مجموع تشکیل شده بر دو قسمت شیر برقی آب سرد و شیر برقی آب گرم هستند که البته ماشین‌های لباسشویی‌ امروزی فقط یک شیر برقی آب سرد دارند. (در این مدل از ماشین های لباسشویی آب گرم لازم جهت شستشوی لباس ها نه از طریق ورودی شیر آب گرم، بلکه از طریق گرم کردن آب به وسیله هیتر تأمین می‌شود).

تعمیر المنت لباسشویی سامسونگ

المنت لباسشویی سامسونگ وظیفه گرم کردن آب در این دستگاه را برعهده دارد. نمای ظاهری این قطعه، به طور معمول در کلیه مدل‌ها و برندها شبیه به هم است ولی توان آن با توجه به قدرت ماشین لباسشویی فرق دارد.

جهت خراب بودن المنت ماشین لباسشویی، آبِ گرم لازم دستگاه تأمین نخواهد شد که این امر در آخر به کیفیت شستشوی لباس صدمه خواهد زد. خرابی المنت را می‌توان از سوی ارور نمیان شده در پنل یا خوب شسته نشدن لباس ها متوجه شد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی دیپوینت در فردیس

نحوه نگهداری برای پیشگیری از تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

آیا می توان پیش از خراب شدن ماشین لباسشویی با نگهداری درست از صدمه جدی به آن پیشگیری کرد؟ بله شما می توانید با مراقبت درست از این محصول تا حدودی از خراب شدن آن مانع شوید و با رعایت نکاتی ساده از ماشین لباسشویی سامسونگ خود حفاظت کنید.

پر نکردن لباس

اولین نکته این است که اول بدانید ظرفیت ماشین شما چه میزان است. کلیه لباسشویی ها ظرفیت های مختلفی مثل 7 کیلو، 11 کیلو و…  دارند. نکته مهم این است که حتما به مقدار ظرفیتی دستگاه خود در آن لباس بریزید. چون لباس بیش از اندازه به دستگاه شما فشار وارد می کند و به موتور آن صدمه می رساند.

تمیز کردن فیلتر

فیلترهای آب دستگاه باید شسته و یا حتی جهت نیاز تعویض شوند. شما با انجام این کار سبب می شوید که خاک و آلودگی های دیگر به درون دستگاه و لوله ها وارد نشوند.

قرار دادن ماشین در جای مناسب

بهتر است که ماشین لباسشویی سامسونگ خود را در نزدیکی سینک ظرفشویی یا محل مرطوبی مثل حمام قرار ندهید. رسیدن رطوبت به بدنه دستگاه موجب رسیدن آن به سیستم برقی هم میشود.

تمیز کردن

برای پیشگیری از گرفتن رسوب و رشد باکتری ها و قارچ ها در ماشین لباسشویی، هر چند وقت یکبار آن را بدون آنکه داخلش لباسی بیندازید روشن کنید؛ در این حالت باید مواد شوینده با آب داغ در ماشین لباسشویی روشن بچرخد تا داخل دستگاه به خوبی تمیز شود.

نکته دیگر تمیز کردن مخزن کشویی یعنی همان جایگاه پودر لباسشویی است. هر چند وقت یکبار این محفظه را بشویید تا از گرفتگی لوله ها و تشکیل شدن رسوبات پیشگیری شود.

تنظیم دستگاه

ماشین لباسشویی سامسونگ تنظیماتی دارد که برای انواع مختلف لباس در نظر گرفته شده است. تلاش کنید این تنظیمات را بر اساس جنس لباسی که قرار است در آن شسته شود و مقدار کثیفی لباس ها تنظیم کنید.

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ

با توجه به این که خرابی و نیاز داشتن لباسشویی های مختلف به تعمیر کاملا ناگهانی رخ میدهد، اشخاص در اتباط با هزینه ها زیاد سوال میپرسند، که در ارتباط با هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ باید بگوییم به خاطر این که این هزینه به دلایل مختلفی مثل مدل و میزان خرابی بستگی دارد، نمیتوان با گفتن یک عدد مشخص جهت هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ پرداخت.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالاتتان را ارسال نمایید تا به آنها پاسخ دهیم

سوالاتتان را در مورد فروش آنلاین ارسال نمایید تا در سریع ترین  زمان ممکن به شما پاسخ دهیم