تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در فردیس

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در فردیس -تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد-تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید اسنوا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در فردیس

مشکلات رایج لباسشویی اسنوا

کلیه ماشین‌های شستشو برقی از سیستم‌های مکانیکی، الکترونیکی و الکترومکانیکی ساخته شده است. این مورد به منظور این است که اصطلاک و فرسودگی این قطعات به مرور زمان موضوعی طبیعی و اجتناب‌ناپذیر است. شما دو راه دارید:

1. سرویس به هنگام و پیشگیری از خرابی دستگاه

2. خراب شدن دستگاه به تعداد دفعات مختلف. در هر دو روش نمایندگی  تعمیر لباسشویی اسنوا در کرج می‌توانید به شما کمک کند.

 • ماشین لباسشویی اسنوا از کار افتاده است.
 • دستگاه خاموش شده؛ بر روی صفحه نمایش علائمی هم نشان داده نمی‌شود.
 • ایراد آب‌گیری دستگاه؛ بعد از تعیین برنامه شستشو آب داخل دستگاه نمی‌شود.
 • لباسشویی در روند خشک کن صدای زیادی می‌دهد.
 • لباسشویی اسنوا در دور خشک کن لرزش دارد.
 • ایراد تخلیه آب که بعد از تمام شدن شستشو آب کثیف داخل دستگاه باقی می‌ماند.
 • خاموش شدن یهویی لباسشویی در هنگام کار.
 • از زیر دستگاه آب خارج و دستگاه آبریزی دارد.
 • لباس‌ها پس از شستشو بو می‌دهند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی دوو

انواع و حل خطاهای ماشین لباسشویی اسنوا

 • ارور IE: ایراد داشتن در سیستم آبرسانی
 • خطا OE لباسشویی اسنوا: تخلیه نکردن آب ماشین لباسشویی
 • ارور UE لباسشویی اسنوا: توازن نداشتن لباسشویی
 • ارور LE لباسشویی اسنوا: باز بودن یا بسته نشدن درب
 • ارور E1 لباسشویی اسنوا: ارسال نشدن فرمان از هیدروستات به شیر برقی
 • ارور E2 لباسشویی اسنوا: ریختن از لباسشویی
 • ارور E4 لباسشویی اسنوا: نشتی آب از دستگاه
 • خطای E5 لباسشویی اسنوا: ایراد در ولتاژ
 • ارور E8 و E6 ، E7 لباسشویی اسنوا: خرابی موتور لباسشویی
 • ارور E9 لباسشویی اسنوا: خطا در هیدروستات

شما باید بدانید که جهت بروز خطاهای گفته شده در بالا برای دستگاه اسنوا شما، باید حتما نسبت به حل و تعمیر آن اقدام کنید تا با هزینه‌های خیلی گرانی در آینده متحمل نشوید. بعد از ثبت درخواست شما در نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در کرج کارشناسان ماهر تعمیرات سرویس به محل شما فرستاده می‌شوند و اقدام به عیب‌یابی و تعمیر دستگاه شما می‌کنند.

ایرادات شایع در تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

تخلیه نشدن آب از ماشین لباسشویی اسنوا

ایرادات تخلیه به دلایلی مثل خرابی پمپ تخلیه، گرفتگی شلنگ تخلیه، خرابی برد الکترونیکی، گرفتگی فیلتر پمپ تخلیه و… وابسته است. پس باید این موارد چک شوند و جهت نیاز قطعات ناقص به وسیله تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا عوض شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی اسنوا

اگر دیگ نمی چرخد، امکان دارد تسمه بر اثر پوسیدگی پاره شده است و یا شل شده است. در نهایت باید شرایط تسمه چک شود. علاوه بر این امکان دارد که موتور دچار ایراد شده باشد و یا احتمال دارد که نچرخیدن دیگ به خاطر پر کردن بیش از اندازه لباس ها در دستگاه رخ داده باشد.

نشت آب از ماشین لباسشویی اسنوا

نشت آب در لباسشویی اسنوا عموما به خاطر پارگی شلنگ تخلیه، پارگی شلنگ ورودی آب، یا خارج شدن شلنگ تخلیه و شلنگ ورودی از محل اصلی خود، استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده، خرابی یا دفرمه شدن لاستیک دور درب، تراز نبودن لباسشویی پیش میاید.

حرکت کردن ماشین لباسشویی اسنوا هنگام کار

از مهم ترین عوامل حرکت کردن دستگاه هنگام کار می توان به تراز نبودن دستگاه اشاره داشت. تراز نبودن دستگاه افزون بر حرکت کردن دستگاه باعث ایجاد صدا هم می شود. مورد بعدی بیش از اندازه پر کردن لباس ها در لباسشویی است.

صدای زیاد ماشین لباسشویی اسنوا

سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی عموما به خاطر خرابی بلبرینگ، خرابی کمک فنر و پاره شدن تسمه اتفاق می افتد. در نهایت اگر دستگاه شما سر و صدای زیاد ایجاد می کند، باید این موارد چک شوند. و در صورت نقص دار بودن قطعات گفته شده باید قطعات معیوب به وسیله تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا عوض شوند.

ارور های رایج در تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E1 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E1 در لباسشویی اسنوا به منظور نرسیدن فرمان هیدرستات به شیر برقی است. در این حالت باید مواردی از جمله کثیف بودن شیر برقی، گرفتگی فیلتر ورودی آب، بسته بودن شیر آب، خرابی هیدرستات، خرابی شلنگ هیدروستات و… چک شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی امرسان در کرج

ارور E2 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E2 در لباسشویی اسنوا به منظور نرسیدن فرمان هیدروستات جهت قطع شیر برقی است. در این حالت باید مواردی از جمله خرابی شیر برقی، خرابی هیدروستات، خرابی اتصال میان فیش های هیدروستات، خرابی هیدرستات و… را چک کنید.

ارور E4 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E4 در لباسشویی اسنوا به معنای نشتی آب است. در این حالت باید مواردی از جمله لوله تخلیه، نشتی لوله درام، اتصالات زیر لباسشویی، نشتی لوله ورودی آب، نشتی لوله تخلیه آب و… به وسیله تعمیرکار تخصصی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا چک شوند.

ارور E5 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E5 در لباسشویی اسنوا جهت خرابی موتور است. این امکان وجود دارد که موتور درست نچرخد، همینطور امکان دارد برد ترایاک موتور اتصال کوتاه شده باشد یا در حالت دیودی باشد، در نهایت باید مواردی مثل خرابی موتور، اتصال کوتاه شدن برد مدار موتور و… چک شوند و در جهت خرابی موتور باید موتور عوض شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج

ارور E6 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E6 در لباسشویی اسنوا به منظور سوختگی موتور می باشد. همینطور امکان دارد که سوکت موتور یا سیم کشی قفل شده باشند. یا احتمال دارد که اتصال کوتاه اتفاق افتده باشد یا رله خراب شده باشد. در این حالت باید موتور بررسی شود و جهت سوختگی باید عوض شود. در صورت ایرادات سوکت و سیم کشی، باید سرویس کار خطا را برطرف کند. در صورت خرابی رله، باید رله ی جدید تعویض شود و در صورت اتصال کوتاه شدن مدار، باید مدار عوض شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *