تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

نمایندگی ساید بای ساید الکترواستیل در مارلیک

نمایندگی ساید بای ساید الکترواستیل در مارلیک - تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ساید بای ساید الکترواستیل در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

نمایندگی ساید بای ساید الکترواستیل در مارلیک

الکترواستیل یکی از با کیفیت ترین وسایل موجود در بازار امروزی است ولی این یخچال فریزر هم مثل دیگر برندها از خراب شدن مستثنی نیست.

فراموش نکنید تکنسین های ما ضمن استفاده از تجهیزات پیشرفته، یخچال فریزر شما را ایراد یابی کرده و اقدامات مورد نیاز را جهت رفع ایرادات آن انجام می دهند تعمیرات تخصصی لازم به دانش و اطلاعات کافی در مورد تعمیر دارد، در نهایت شما می توانید جهت دریافت خدمات تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید در مارلیک با مجموعه تعمیرات سرویس در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در ملارد

ایرادات متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل

 • صدای شدید ساید بای ساید
 • منجمد شدن مواد غذایی
 • خنک نکردن یخچال و فریزر
 • بی وقفه کار کردن بدون اتوماتیک
 • نشتی ساید بای ساید
 • گرم شدن بدنه ی دستگاه
 • برفک زدن یخچال نوفراست
 • ایراد در بسته شدن درب
 • تراز نبودن دستگاه
 • خراب شدن برد الکترونیکی

نمایندگی نصب و تعمیرات الکترواستیل در مارلیک

یکی از اساسی ترین اقداماتی که بعد از خرید یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل خود باید نسبت به اعمال آن اقدام کنید، به کار گیری از خدمات نصب به وسیله تعمیرکار نمایندگی مجاز است. دقت کنید که چنانچه خودتان اقدام به انجام این کار کنید، گارانتی دستگاه شما از دست رفته و دیگر توانایی استفاده از آن نخواهید بود. در گاهی اوقات هم امکان دارد دستگاه شما از کارت گارانتی برخوردار نباشد و یا نتوانید از خدمات آن بهره ببرید.

در این وضعیت می توانید از خدمات نمایندگی نصب تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل در تعمیرات سرویس جهت انجام این کار کمک بگیرید. تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات الکترواستیل در مارلیک می توانند با رعایت قواعد اولیه اقدامات مورد نیاز را جهت نصب و راه اندازی دستگاه شما کاملا انجام دهند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید فریجیدر

سرویس ساید الکترواستیل

ساید الکترواستیل هر 6 الی 12 ماه یکبار لازم به سرویس دارد.

سرویس نکردن دوره ای میتواند باعث کیپ شدن کندانسور یخچال فریزر الکترواستیل شما با گرد و خاک شده و به موتور بیش از اندازه فشار آمده و سبب سوختن موتور به ویژه در فصول گرم سال شود، بنابراین در زمان های معینی سرویس دوره ای را به وسیله تعمیرکار به طور مرتب انجام دهید و فیلترها را عوض کنید تا ایرادات جدی برای یخچال فریزر خود ایجاد نشود.

هزینه تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل

کارشناسان تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل، بعد از بررسی و ایراد یابی دستگاه، هزینه تقریبی را اعلام می کنند. هزینه اعلام شده، با توجه به مدل و شدت خراب شدن قطعات و عوامل بروز ایراد در دستگاه ارزیابی می شود.

تعمیرکار ابتدا مشخص می کند که دلیل مشکل موجود در یخچال فریزر چیست. بعد از آن، تعمیرکار معلوم می کند که جهت رفع مشکل، لازم به اعمال چه اقداماتی است. تعمیر هر کدام از قطعات هزینه معینی دارد هزینه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید Electro steel وقتی افزایش مییابد که یک یا چند قطعه تعویض شوند.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل

 • شارژ گاز یخچال فریزر
 • تعویض کردن فیلتر آب یخچال
 • تعمیر و تعویض کمپرسور یخچال
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال
 • تعمیرات فن موتور یخچال
 • قطعات دیفراست یخچال و ساید بای ساید

بیشتر بخوانید: علت خرابی دمپر ساید بای ساید بوش

سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل

 1. وقتی که تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل، دستگاه شما را سرویس می کنند، سلامت همه بخش ها را چک کرده و جهت نیاز آنها را تعمیر می کنند.
 2. با بهره گیری از خدمات سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل، همه اجزای دستگاه به طور کامل رفع میشود.

تعمیر و تعویض کردن کمپرسور یخچال

کمپرسور یکی از بخش های اصلی یخچال است که جهت خرابی، یخچال هم از کار می افتد.

جهت نگهداری کارکرد درست یخچال و پیشگیری از خراب شدن آن نیاز است اقدام به تعمیر یا تعویض موتور آن کنید.

اعمال تعمیر یا تعویض کمپرسور و بعد شارژ دوباره گاز یخچال موضوعی تخصصی است و باید به وسیله متخصص این کار انجام گیرد، بهتر است انجام این عمل را به تعمیرکاران نمایندگی مجاز تعمیر یخچال الکترواستیل واگذار کنید.

شارژ گاز یخچال فریزر الکترواستیل

یکی دیگر از دلایل گرم شدن بخش فریزر و یا هر دو بخش در یخچال می تواند به خاطر نداشتن گاز باشد (نشتی گاز)

تکنسین ها برای مطمئن شدن از سالم بودن و قدرت موتور یخچال الکترواستیل لوله های کمپرسور را بیرون کشیده و آزمایش میکند و بعد نشتی به وجود آمده که سبب کاهش گاز یخچال شده را برطرف میکند.

مدار با مواد به خصوصی و گاز شستشو داده میشود. لوله ها جوشکاری شده و درایر تعویض میشود در این مرحله وکیوم انجام گرفته و شارژ گاز انجام میگیرد و کار تکمیل میشود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخساز

در موردهایی از انواع ساید بای ساید الکترواستیل که یخساز یخ ایجاد نمیکند، ناشی از خراب شدن یخساز است. تعمیرکار یخساز را جدا کرده به مرکز تعمیرات سرویس انتقال می دهد و به وسیله تیم حرفه ای در مرکز تعمیر میشود.

تعمیرات سیستم دیفراست

در یخچال های جدید و نو دیفراست یک خرابی رایج وجود دارد به خصوص در بخش یخچال ساید الکترواستیل که سبب گرم شدن یخچال میشود که به خاطر برفک زدن اواپراتور به وجود آمده است.

در چنین شرایطی تعمیرکار برای تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل با تست قطعات سیستم دیفراست که دارای یک مدار کامل که تشکیل شده از چندین بخش است قطعه معیوب را پیدا کرده و تعویض میکند.

این قطعات عبارتند از سنسورهای متغیر مدار المنت ترموفیوزها و ترمو دیسک ها است.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل  در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط