تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

علت خرابی دمپر ساید بای ساید بوش

علت خرابی دمپر ساید بای ساید بوش - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02636627316–02636627941

ما در این مطلب به مبحث علت خرابی دمپر ساید بای ساید بوش میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

علت خرابی دمپر ساید بای ساید بوش

یکی از با اهمیت ترین علت های یخ زدن ماده های غذایی داخل ساید بوش، خراب شدن دمپر ساید بوش می باشد. پس با عوض کردن دمپر ساید بوش، می توانید این ایراد را در ساید برطرف نمایید. البته که در بعضی از موارد بایستی به خوبی بدانید که علت های دیگری سبب یخ زدن ماده های غذایی داخل ساید می شود.

لذا وقتی که ماده های غذایی داخل ساید بوش یخ می زند، قبل از اینکه به عوض کردن دمپر اقدام نمایید بایستی به خوبی علت های دیگر را چک کنید. برای عوض کردن دمپر ساید های بوش بایستی از تعمیرکاران حرفه ای درخواست تعمیرات ساید بوش را داشته باشید.

اینکه دمپر عوض شده حاوی کیفیت مناسب باشد خیلی مهم می باشد. لذا بهتر است که از تعمیرکاران حرفه ای درخواست کنید که برترین و با کیفیت ترین دمپر را روی یخچال تعبیه کنند. دمپر ساید بوش کیفیت مساعدی را دارا می باشد که ایراد یخ زدگی ماده های غذایی یخچال را به خوبی برطرف می کند.

برای اینکه شما با کلیه علت های یخ زدن ماده های غذایی داخل یخچال بوش به شکل جزئی، آشنایی داشته باشید در ادامه تشریحاتی را ارائه می دهیم.

بیشتر بخوانید: علت ارور ff در ساید بای ساید سامسونگ

علت های یخ زدن ماده های غذایی داخل یخچال و عوض کردن دمپر ساید بوش برای رفع مشکل

بعضی از مهمترین دلیل هایی که مرتبط به یخ زدن ماده های غذایی داخل ساید بای ساید بوش می باشد عبارت هستند از:

تنظیم نمودن حرارت فریزر روی دمای کم

یکی از مهمترین علت های یخ زدن ماده های غذایی داخل ساید بوش، تنظیم نکردن حرارت ساید می باشد. قبل از هر کاری بایستی تنظیمات دمای یخچال را چک نمایید. در شرایطی که ماده ها داخل یخچال یخ زده اند ممکن است که به علت سرمای خیلی بالایی باشد که برای ساید تنظیم کرده اید. بهتر است که اندکی حرارت یخچال را بیشتر کنید.

ولی دقت داشته باشید که مقدار بالا بردن حرارت یخچال را به میزان اصولی تنظیم نمایید. به صورت معمول بازه معمولی که برای دمای یخچال تحت نظر گرفته می شود مابین سه الی شیش درجه سانتی‌گراد است. زیاد کردن دمای یخچال سبب میشود که کلیه مواد غذایی داخل یخچال یخ بزنند و خراب شوند.

بیشتر بخوانید: علت کار نکردن یخ ساز ساید اسنوا

خراب بودن دمپر ساید بای ساید بوش

دمپر ساید بای ساید بوش در بخش داخلی یخچال قرار گرفته است. جای دقیق آن داخل یخچال می باشد که شما بایستی به خوبی آن را از لحاظ عملکرد بررسی نمایید.

دمپر یخچال اگر مشکل دار شود همه مواد غذایی داخل یخچال یخ می زند.

انتقال هوای خنک از بخش فریزر به داخل یخچال بر عهده دمپر ساید بوش است. این قطعه از نمونه قطعه های مکانیکی مهم یخچال به حساب می آید که آن را میان یخچال و فریزر تعبیه کرده ‌اند. وقتی که دمای داخل یخچال به علت های متفاوت زیاد شود یخچال به سرعت آن را شناسایی میکند و فرامنی را توسط برد الکتریکی به دمپر ارسال خواهد کرد.

به همین خاطر دریچه منتقل کننده دمپر باز می شود تا ماده های غذایی یخ نزنند. با منتقل شدن هوای خنک از بخش فریزر به بخش یخچال دما افت پیدا می ‌کند و یک مرتبه دیگر دریچه دمپر بسته خواهد شد. مطابق بررسی ‌هایی که روی علت های مربوط به یخ زدن ماده های غذایی درون یخچال انجام شده است به این نتیجه رسیده ‌اند که خراب بودن دمپر سبب یخ زدن ماده های غذایی می ‌شود.

دمپر ساید بای ساید بوش را می توانید با برترین کیفیت برای تعمیر دمپر تهیه کنید و روی یخچال یخچال نصب کنید. توجه کنید که عوض کردن دمپر باید مطابق با اصول و استانداردهای مشخص شده اجرا شود.

خرابی لاستیک دور درب

خرابی لاستیک دور درب یخچال یکی از سایر دلایل مرتبط به یخ زدن ماده های غذایی داخل یخچال می باشد. در حالتی که لاستیک دور درب یخچال خراب شود و به خوبی ساید را پوشش ندهد هوای باز به داخل یخچال وارد می شود.

در حقیقت بایستی بدانید که با خراب شدن لاستیک دور درب ساید هوای خنک داخل یخچال به بیرون انتقال داده میشود.

این مورد تحت عنوان یکی از با اهمیت ترین دلیل های یخ زدن ماده های غذایی داخل یخچال شناخته می شود. در حقیقت با وارد شدن هوای بیرون به داخل یخچال و خارج شدن هوای داخل ساید به محیط بیرون، شرایط خوشایندی برای حرارت استاندارد ماده های غذایی به وجود نمی ‌آید.

به همین خاطر ساید نمی تواند به خوبی فعالیت کند و ماده های غذایی یخ می زند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید ال جی

در ساید های توکار خراب شدن لولای درب

یکی از سایر دلیل های مربوط به یخ زدن ماده های غذایی داخل ساید این است که ممکن است لولای درب ها خراب شود. البته که بایستی بدانید این موضوع بیشتر برای آن گروه از یخچال هایی به وجود می‌ آید که به شکل توکار نصب شده ‌اند. اگر لولای درب مشکل دار شود کاربرد یخچال با مشکل روبرو می شود.

طبق همین یخ زدن ماده های غذایی به وجود می آید. شما بایستی هر یک سال یک دفعه ساید بوش خود را چک کنید و سرویس و نگهداری آن را اجرا کنید. در این حالت اطمینان خاطر خواهیم داشت که سایدتان دچار نقص نمی شود.

قرار گیری مواد غذایی در بخش جلوی فن ساید

یکی از سایر دلیل های یخ زدن مواد غذایی داخل ساید  قرار گرفتن آنها در فاصله خیلی نزدیک فن می باشد. در شرایطی که ماده های غذایی را در جلوی فن قرار دهید احتمال دارد که ماده های غذایی دچار انجماد شوند. طبق همین اساس بایستی سریعا جای آنها را در محلی مشخص شده تنظیم نمایید.

در حقیقت باید بدانید که فقط مشکل یخ زدگی مربوط به ماده های غذایی یخچال خراب بودن دمپر ساید بوش نیست، همینطور دلایل دیگری هم سبب منجمد شدن ماده های غذایی داخل ساید می باشد.

بیشتر بخوانید: علت صدای ساید دوو

خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) : 0263662731602636627941

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

نماینده تعمیرات

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط