تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر ساید بای ساید جی پلاس در فردیس

تعمیر ساید بای ساید جی پلاس در فردیس - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید جی پلاس در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید جی پلاس، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید جی پلاس چیست؟

مشکلات متداولی که امکان دارد یخچال ساید بای ساید جی پلاس با آن مواجه شود شامل:

 • ایجاد صدای غیرمعمول در موتور و فن ها
 • ایجاد نکردن دمای مناسب (سرمایش ضعیف)
 • ایراد در صفحه نمایش ساید بای ساید جی پلاس
 • کارکرد نادرست کمپرسور
 • قطعی سیم های برق
 • اتصال برق به بدنه ساید بای ساید
 • ایجاد یخ زدگی در یخچال
 • شکستگی قفسه ها و قاب های داخلی
 • کارنکردن یخساز ساید بای ساید جی پلاس
 • پاره شدن واشر درب یخچال

خرابی فیلتر ساید بای ساید جی پلاس

عموما فیلترهای داخلی یخچال عمر 6 ماهه دارند و فیلترهای بیرونی هم در 2 نوع 6 ماهه و یا 1 ساله هستند . حتما فیلترها را در زمان تعیین شده عوض کنید چون که مواد داخلی آنها جمع شده و عملا دیگر کار تصفیه را به درستی انجام نمی دهند و همینطور با گذشت زمان زیاد از زمان عوض کردن آن ها ، مواد موجود در ساید بای ساید فاسد شده و موجب رشد باکتری ها می شوند. که برای سلامتی مواد غذایی که در یخچال نگهداری می شود بسیار مضر است.

بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید الکترواستیل

فن کندانسور یخچال فریزر ساید بای ساید دچار خرابی شده است

کندانسور یخچال همان رادیاتور خنک کننده گاز (مبرد) یخچال است. در فرایند سردسازی یخچال ، هوای اتاق از میان لوله‌های مبرد که ( کویل ) یا ( کنداسور ) خوانده می‌شوند ، جریان میابد تا گرمای گاز یا همان مبرد به بیرون منتقل شود.

در طی زمان، گرد و غبار هوای اتاق در کندانسور جمع می‌شود. در صورتی که گرد و غبار زیاد شود ، کندانسور دیگر نمی‌توانند به طور تاثیرگذار وظیفه‌ی خود را برای خنک کردن گاز ساید بای ساید انجام دهد، از این جهت عملیات خنک سازی یخچال درست انجام نمی گیرد و به کمپرسور فشار زیادی وارد می شود و حتی امکان دارد موجب صدمه جدی و یا سوختن کمپرسور یخچال هم شود.

فن اوپراتور یخچال فریزر ساید بای ساید دچار خرابی شده است

اولین دلیل برای تعویض فن اواپراتور یخچال، خرابی و صدای بسیار زیاد و آزار دهنده آن می باشد. زمانی که فن اواپراتور معیوب باشد ، سرمای تولید شده توسط اواپراتور در یخچال انتقال پیدا نمی کند و جابجا نمی شود. به همین علت با گذشت زمان و به صورت تدریجی یخچال سرمای کمی خواهد داشت تا جایی که اواپراتور به خاطر سرمای زیاد ، کاملا یخ بزند یا برفک بسازد. در این حالت یخچال ساید بای ساید به هیچ وجه سرما نخواهد داشت و دمای داخل آن گرم خواهد بود. بنابراین اگر دمای درون یخچال فریزر شما گرم شده است و تمایل دارید که به صورت تخصصی به عیب یابی و یا تعمیر ساید بای ساید جی پلاس خود بپردازید به افراد متخصص مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در فردیس

خرابی یخساز یخچال فریزر ساید بای ساید

علتهای یخ نساختن یخچال ساید بای ساید عموما عبارتند از : تازه نصب کردن یخچال ، تنظیم نبودن دمای یخچال ، وصل بودن لوله آب پشت یخچال به لوله آب خانگی ، روشن نبودن یخ ساز در داخل یخچال و یا خرابی ، وجود ایراد دیگری که از پروسه یخسازی به وسیله یخساز یخچال جلوگیری میشود.

خرابی سنسور یخچال فریزر ساید بای ساید

سنسور قطعه ای است که با تبدیل دما ، سردی و گرمی فضا به پالس های الکتریکی و ارسال آن به برد الکتریکی اصلی یخچال، موجب می شود ما دمای فعلی یخچال را مشاهده کنیم. سنسور برای یخچال یک قطعه ضروری محسوب میشود. از این جهت سنسور در کلیه یخچال ها وجود دارد. اگر سنسور ناقص شود ساید بای ساید خطا می دهد. و می بایست سنسور معیوب حتما عوض شود.

لازم به ذکر است که قابلیت تعمیر سنسور وجود ندارد و باید حتما عوض شود. محل جای گذاری سنسور در برندهای مختلف یخچال متفاوت است. ولی تقریبا 70 درصد برندها از یک نوع سنسور برای دما استفاده می کنند. در نهایت پیدا کردن سنسور دمای یخچال کار مشکلی نمی باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در اندیشه

 علت یخ زدن مواد غذایی در یخچال  ساید بای ساید جی پلاس چیست؟

 • پیش از هر چیز چک کنید که تنظیم دما به طور درست در ساید بای ساید جی پلاس انجام شده است. برای تنظیم دما در محفظه یخچال دکمه Set یا Regulate را بفشارید. هنگامی که دکمه Set یا Regulate را یک بار فشار میدهید دما یک درجه پایین می‌آید. بنابراین از انتخاب دمای مناسب دکمه را فشار ندهید و 5 ثانیه صبر کنید، بعد دما تنظیم و تایید میشود.
 • بهتر است بدانید که در یخچال طبقات بالای یخچال خنکترین بخش میباشند بنابراین میوه، سبزیجات و لبنیات را در طبقات بالا نگذارید.
 •  در ساید بای ساید جی پلاس هرچه از سمت درب به طرف دیواره عقب نزدیک میشویم خنک‌تر میشود.میوه و سبزیجات حتما باید در کشوی جا میوه‌ای قرار گیرد و قرار دادن بر روی طبقات، آنها را به شکل نیمه فریز نگه میدارد.
  اگر با تغییر تنظیم دما به گرمترین درجه و رعایت کردن موارد فوق، مواد غذایی همچنان یخ میزند بهتر است برای  تعمیر ساید بای ساید جی پلاس دست به کار شوید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در فردیس

علت بسته نشدن  درب‌ ساید بای ساید جی پلاس چیست؟

 • اول چک شود لاستیک دور درب یخچال سالم باشد. در صورتیکه لاستیک دور درب فرم خودش را از دست داده باشد مثل پارگی، پوسیدگی و … به سراغ تعمیرکار بروید
 • در غیر اینصورت غذا و ظروف داخل دستگاه علت این مشکل هستند که باید جابجا شوند.
 • تراز نبودن ساید بای سایدجی پلاس و یا ناهمواری سطح زیر آن میتواند موجب خوب بسته نشدن درب شود.
 • ولی اگر با بسته شدن یکی از درب ها درب دیگر باز میماند و حتما باید با فشار دست، درب بسته شود و یا اگر درب بسته باشد و بازهم باز شود نیاز است که درخواست تعمیر ساید بای ساید جی پلاس را به تعمیرکار حرفه ای کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *