تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر ساید بای ساید مابه در فردیس

تعمیر ساید بای ساید مابه در فردیس -تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید مابه در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید مابه، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید مابه در فردیس

اگر با یکی از موارد زیر را در ساید بای ساید مابه خود برخورد کردید، برای انجام تعمیرات تخصصی ساید بای ساید مابه با نمایندگی یخچال مابه تماس حاصل فرمایید:

 •  از ساید بای ساید مابه صداهایی بلند می آید.
 • بدنه داخلی ساید بای ساید به اندازه کافی خنک نیست؛ در چنین هنگامی، مواد غذایی هم گرم هستند؛
 •  فریزر درست کار انجماد را انجام نمی دهد و یخ مواد در آن ذوب شده است؛
 •  مخزن آب به طور کامل خالی شده است؛
 •  سنسور ساید بای ساید مابه از کار افتاده است؛
 •  ترموستات درست کار نمی کند و یخچال مابه یکسره شده است؛
 •  درب یخچال درست باز و بسته نمی شود و واشر از بدنه در حال جدا شدن است؛
 • برد یخچال  دچار خرابی شده است؛
 •  صفحه نمایشگر یخچال درست کار نمی کند و یا خطا نمایش می دهد؛
 • یخچال مابه برفک زیادی گرفته و این روند طبیعی کار یخچال را با ایراد مواجه می کند؛
 •  فن یخچال کار نمی کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید الکترو استیل در فردیس

مشکلات رایج ساید بای ساید مابه

دلیل یخ نزدن فریزر چیست؟

در صورت برخورد کردن با این مشکل، در قدم اول اطمینان یدا کنید که برق دستگاه شما وصل است. بعد با نمایندگی تعمیرات مابه تماس بگیرید. از عواملی که میتواند باعث افتادن این اتفاق بشود مواردی مثل:

1. جریان هوای ناکافی در فریزر است(بررسی کنید که محل مدنظر بیشتر از ظرفیت پر نشده باشد یا مواد غذایی به گونه ای چیده شده باشند که جلوی جریان هوا را بگیرد)

2.دمای داخل را یخچال را بررسی کنید

3.گاز یخچال را بررسی کنید

4.خراب بودن لاستک ها

5.خراب بودن برد دستگاه

دلیل بدون وقفه کار کردن موتور ساید بای ساید چیست؟

وقتی که دستگاه شما موفق نشود به حد کافی فضای داخل یخچال را خنک کند شروع میکند به طور مداوم کار کردن که این اختلال میتواند از مواردی که در ادامه گفته میشود نشات گیرد.

1.آب بندی نشدن درز و فرسودگی لاستیک یخچال

2.باز ماندن درب یخچال

3.اختلال در سیستم دیفراست

4.تنظیم دمای غلط

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ

دلیل صداهای ناهنجار ساید بای ساید چیست؟

اگر یخچال فریزر شما صداهای غیرعادی می دهد، امکان دارد عوامل مختلفی داشته باشد. صداهای بعضی از مدل های یخچال فریزرها معمولی است، ولی اگر صداها بسیار بلند هستند، امکان دارد قطعه ای در دستگاه خراب بوده و  نیازمند تعمیر باشد. در این صورت، بهتر است با نمایندگی مابه در کرج تماس بگیرید تا مشکل را چک کرده و رفع کند.

دلیل نشتی آب از ساید بای ساید چیست؟

اگر آب از یخچال فریزر نشتی دارد، امکان دارد عوامل مختلفی داشته باشد:

 لوله‌های آب

یخچال‌ها سیستم آب سردکن ، لوله‌های آب دارند که آب را به محفظه‌های دیگر یخچال انتقال داده میشود. اگر لوله‌ها خراب باشند، امکان دارد آب از آنها نشت کند.

سیستم تخلیه آب

یخچال‌ها سیستم تخلیه آب دارند که آب تولید شده در روند سردکنندگی را تخلیه می‌کند. اگر این سیستم دچار خرابی شده یا مسدود شود، آب امکان دارد به درون یخچال نشت کند.

درب یخچال

در صورتی که درب یخچال درست بسته نشود یا بالشتک درب خراب شود، هوا و رطوبت به درون یخچال نفوذ کرده و امکان دارد آب تشکیل شده در نهایت تغییر دما نشت کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید اسنوا در فردیس

دلیل خرابی سیستم یخسازی ساید بای ساید چیست؟

در بعضی یخچال‌ها، یخسازی خودکار برای جمع‌آوری یخ و رطوبت در فریزر وجود دارد. اگر این سیستم خراب شود، آب امکان دارد به درون یخچال نشتی پیدا کند.

دلیل بوی بد در ساید بای ساید چیست؟

اگر ساید بای ساید بوی بدی دارد، امکان دارد  علت آن غذاهای فاسد شده یا بوی بعضی مواد غذایی باشد. در این صورت، یخچال را تمیز کنید و اطمینان پیدا کنید که هیچ غذای فاسد شده ای در درون آن وجود ندارد.

دلیل سرد نکردن ساید بای ساید چیست؟

اگر مواد غذایی در قسمت فریزر یخچال مابه شما از حالت فریز خارج شده اند و یخ فریزر در حال آب شدن است و یخچال به طور مستقیم بدون سه راهی و سیار وصل به برق باشد و آب شدن فریزر به خاطر قطع شدن برق نباشد حتما با نمایندگی تعمیرات یخچال مابه تماس بگیرید.

دلیل خرابی لاستیک درب ساید بای ساید چیست؟

لاستیک یخچال که کارکرد خوبی نداشته باشد، می‌تواند کارایی یخچال فریزر را هم دچار ایراد کند. پیش از هر کاری اقدام به خرید یک نوار جایگزین کنید که با مدل یخچال شما هماهنگ باشد؛

چون که بعضی مدل ها قدیمی‌ و برخی جدیدتر هستند. توجه کنید در کنار واشر جدید به پیچ گوشی هم نیاز دارید.

اگر دوست داشته باشید، می‌توانید پیش از انجام این کار واشر را در تشت آب گرم قرار دهید تا نرم و انعطاف‌پذیر و موجب آسانی در نصب آن شود.

یخچال را ثابت نگه‌دارید تا تکان نخورد. اگر توانایی این را دارید که درب آن را جدا کنید، پیشنهاد می‌شود این کار را انجام دهید. بعد از برداشتن درب آن را روی زمین بگذارید و شروع به تعمیرات کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ در فردیس

علت برفک زدن فریزر چیست؟

اگر یخ زدگی به شکل یک تیکه باشد و به اندازه ی یک تا نیم سانتی متر و یا بیشتر مشاهده شود باید با تعمیرگاه مجاز و مرکزی تعمیرات یخچال مابه تماس بگیرید.

ولی اگر برفک ها به شکل قطرات آب یخ زده باشد و بر روی دیواره و سقف مشاهده شود این مسئله کاملا طبیعی است به علت آنکه با باز شدن درب فریزر رطوبت در هوا جذب فریزر می شود.

اگر در داخل مواد غذایی برفک دیده شود امری طبیعی است و ایرادی ندارد.

اگر یخ زدگی پوسته ای نازک باشد و بتوان با دستمال آن را رفع کرد ایرادی ندارد و کاملا طبیعی است که بیشتر در فصل تابستان رخ می دهد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در اندیشه

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید مابه ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی مابه در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید مابه ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *