مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ در فردیس

نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ در فردیس - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

فهرست مطالب

مشکلات پر تکرار در ساید بای ساید سامسونگ:

ساید بای ساید های سامسونگ معمولا مشکلات همسانی دارند، در تماس هایی که مشتریان با تعمیرات سرویس داشته اند طی سال های متوالی متوجه نقطه اشتراک در نظرات مشتریان شده ایم.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید دوو در کرج

این مشکلات بصورت زیر مطرح شده اند:

 • ساید بای ساید خاموش شده است.
 • صدای بوق و آلارم شنیده میشود و بعد از چند روز دما بالا رفته.
 • صفحه نمایش از کار افتاده اما ساید بای ساید کار میکند.
 • چراغ های فیلتر قرمز شده و چشمک میزند.
 • یخساز از کار افتاده.
 • شاسی خروجی آب دجار نشتی شده است.
 • صدای غیر عادی از داخل ساید بای ساید یا پشت ساید بای ساید به گوش میرسد.
 • موتور سوخته و از کار افتاده است.
 • چند وقت پیش دستگاه شارژ گاز شده ولی دوباره ایراد قبلی بوجود آمده.
 • پشت جا میوه ای آب جمع شده است.
 • داخل ساید بای ساید یا فریزر توده ای از یخ جمع شده.
 • برد الکترونیکی دچار سوختگی شده است.

این موارد از بیشترین مشکلاتی بوده که در نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ ثبت شده است.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید جی پلاس در فردیس

عیب جویی و تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ:

بغضی از مشکلات و خرابی های ساید بای ساید سامسونگ ممکن است به صورت متداول پیش آید که با شناختن راه حل و رفع این مشکلات نیازی به مراجعه مرکز تعمیرات سامسونگ نخواهید داشت،در ادامه شما را با این مشکلات آشنا می کنیم پس با ما همراه باشید:

1_ عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ هنگامی که صدا میدهد:

گاز مبرد داخل لوله های هوای بند است.یکی دیگر از دلایل رایج انقباض و انبساط قطعات پلاستیکی می باشد، البته در صورت کاهش و یا افزایش دمای یخچال ممکن است صدایی مانند ترک برداشتن شنیده شود که جایی برای نگرانی نیست.

2_ عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ زمانی که آب از آبریز خارج نشود:

ابتدا باید وصل شدن صحیح لوله آب به دستگاه را چک کنید، سپس محل نصب لوله را بررسی کنید، گاهی امکان دارد قفل کنترل یا قفل کودک فعال باشد (برای فعال و غیرفعال کردن قفل کودک به دفترچه راهنمای ساید بای ساید سامسونگ مراجعه کنید)،اگر فشار آب ورودی به یخچال پایین باشد باید آن را برطرف کنید پس حتما آب منزل را جهت هرگونه قطعی چک کنید. اگر مراحل قبل را انجام دادید و مشکل حل نشد این بار باید فیلتر آب را چک کنید شاید فیلتر آب دچار گرفتگی شده باشد. البته اگر از فیلترهای غیر اصل سامسونگ استفاده کرده اید، ناخواسته صدمات جدی به دستگاه وارد میشود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید دیپوینت در ملارد

3_عیب یابی و تعمیرات یخساز ساید بای ساید سامسونگ زمانی که کار نکند :

در صورتی که یخ ساز تازه نصب شده باشد باید حداقل 12 ساعت برای تولید اولین یخ منتظر بمانید،در مرحله بعد دمای فریزر را بررسی کنید زیرا دمای ساید بای ساید باید زیر18- درجه یا 20- درجه سانتی گراد در محیط گرم تنظیم باشد. از روشن بودن یخ ساز مطمئن شوید،در صورتی که تمامی مراحل بالا را انجام داده اید و همچنان یخساز دستگاه شما کار نکرد حتما با خدمات مرکز تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در فردیس تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصین با تجربه ما به اشتراک بگذارید.

4_ عیب یابی و تعمیرات دریچه هوای ساید بای ساید سامسونگ زمانی که برفک بزند:

بعضی اوقات مواد غذایی دریچه ها را مسدود میکنند و باعث می شوند در اطراف آن برفک ایجاد شود،پس حتما حواستان باشد مواد غذایی دور از دریچه هوا قرار بگیرند.

5_ عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ زمانی که دیواره داخلی آن داغ می شود:

داغ بودن دیواره داخلی یخچال از معایب و مشکلات یخچال نیست، زیرا جهت جلوگیری از ایجاد قطرات رطوبت در بدنه یخچال لوله های مقاوم به گرما به کار رفته است و اگر دمای محیط به شکل ناگهانی زیاد شود امکان دارد این سیستم به طور صحیح کار نکند اما بعد از متعادل شدن دمای فضا رفع خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در اندیشه

6_ عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ زمانیکه نمایشگر دما چشمک میزند:

گاهی باز و بسته شدن مدام درب ساید بای ساید باعث کاسته شدن برودت دمای ساید بای ساید خواهد شد و تا زمانی که به دمای مناسب نرسد همچنان چشمک خواهد زد، ولی اگر در صورت متعادل شدن دما همچنان نمایشگر چشمک میزد باید ساید بای ساید را خاموش کرد و پس از 10 دقیقه دوباره آن را روشن کرد.

7_ تعمیرات و عیب یابی ساید بای ساید سامسونگ زمانیکه نشانگر فیلتر قرمز شود:

تنها راه حل مرکز تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ خواهد بود، چراغ قرمز فیلتر دلیل بر نیاز تعویض فیلتر است.فیلتر آب باید بعد از هر شش ماه تعویض گردد.

8_ تعمیرات و عیب یابی ساید بای ساید سامسونگ زمانی که کمپرسور بی وقفه کار میکند و اتومات آن خراب باشد:

زمانی که کمپرسور مداوم کار میکند،علت حفره ایجاد شده در مسیر گردش گاز خواهد بود، امکان دارد گاز یخچال تمام شده باشد .تنها راه حل برای پیدا کردن محل حفره کمک گرفتن از مرکز تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ می باشد.

کندانسور به دیوار چسبیده است.حداقل فاصله کندانسور با دیوار باید 20 سانتی متر باشد.در غیر این صورت سرمای تولید شده تحت تاثیر قرار میگیرد و کمپرسور مدام کار خواهد کرد. اگر با مراحل قبل مشکل رفع نشد باید فن را بررسی کنید.چرا که خرابی فن موجب کاهش شدت برودت خواهد شد و در نتیجه کمپرسور بدون وقفه و به صورت مداوم کار خواهد کرد که در این صورت باید اقدام به تعویض کرد،البته ممکن است با تعمیر فن مشکل برطرف شود.

9_ تعمیرات لامپ داخلی ساید بای ساید سامسونگ زمانی که سوخته است:

برخلاف تفکر عام که فکر میکنند می توانند لامپ ساید بای ساید را خودشان تعویض کنند، باید خاطر نشان کرد که تعویض لامپ ممکن است صدمات جدی به ساید بای ساید بزند پس حتما برای تعویض لامپ به مرکز تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *