K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

551  690  91 - 026 

K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

552  690  91 - 026 

تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در اندیشه

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در اندیشه -تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی فریجیدر و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در اندیشه

یک یخچال خوب می‌تواند سال‌ها دوام و ماندگاری داشته باشد، ولی کلیه دستگاه‌ها در نقطه‌ای از زمان کم کم ایراد پیدا می‌کنند و دچار ایراد می‌شوند.

یخچالی که سر و صدا دارد، عرق می‌کند، بخش پشت آن بیش از اندازه داغ است، به حد کافی خنک نمی‌کند، نشتی دارد یا به طور مداوم خاموش و روشن می‌شود، در حقیقت به شما می‌گوید که به شدت نیازمند تعمیر است یا حتی بدتر، امکان دارد لازم باشد که آن را با یک یخچال ساید نو تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید کلور در کرج

مشکلات رایجی که توسط تکنسین‌های تعمیرات سرویس رفع می‌شوند

یخچالی که کارکرد درست و بهینه دارد، کاری بیشتر از نگه داشتن غذاهای فاسد شدنی انجام می‌دهد.

در حقیقت یخچال سالم مواد غذایی را تازه و رقم صورت حساب برق شما را در کمترین حد امکان نگه می‌دارد! با این حال، بیشتر کاربران، نشانه‌های هشدار دهنده خراب شدن یخچال را نادیده می‌گیرند تا وقتی که مشکل به جدی ترین حالت خود برسد.

بعضی از رایج‌ترین مشکلات یخچال ساید که باید به هنگام نسبت به تعمیرات آنها اقدام کنید عبارتند از:

 سر و صدای خیلی زیاد یخچال ساید:

به طوری که یخچال ساید شما صداهایی مانند تق تق، خر خر، ویبره یا جوشیدن ایجاد می‌کند، امکان دارد ایراداتی در موتور، موتور فن اوپراتور یا موتور فن کندانسور وجود داشته باشد یا حتی امکان دارد یخچال تراز نباشد.

به هر حال بهتر است بررسی کردن دلیل صدای یخچال ساید توسط یک تکنسین ماهر انجام بگیرد تا ایراد به طور اصولی رفع شود.

یخچال ساید خنک نمی‌کند:

خنک نکردن یخچال یکی از رایج ترین مشکلاتی است که کاربران این دستگاه تجربه می‌کنند.

برای رسیدگی به این مورد و رفع  کردن آن قبل از هر اقدامی مطمئن شوید که یخچال به برق وصل است.

بعد ترموستات را تنظیم کنید و از مسدود نبودن دریچه‌های انتقال هوا اطمینن پیدا کنید.

اگر ایراد خنک نکردن یخچال با بررسی کردن این موارد رفع نشد، احتمالا ایراد از فن اوپراتور یا فن کندانسور است و باید یک تعمیرکار تعمیر یخچال ساید بای ساید کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید بلومبرگ در کرج

یکسره کار کردن یخچال ساید:

ایراد در کمپرسور یا موتور یخچال، مشکل در گاز یخچال و خرابی برد الکترونیکی از سری عوامل یکسره کار کردن یخچال ساید هستند. برای بررسی دلیل و رفع کردن این مشکل، حتما از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید.

رفع کلیه مشکلات یخچال ساید توسط تعمیرات سرویس

دستگاه‌تان نشتی دارد، صدای زیادی ایجاد می‌کند، خنک نمی‌کند، مواد غذایی در یخچال سریع فاسد می‌شود، ایراد یخچال‌تان هر چه که باشد تکنسین‌های تعمیرات سرویس قادر به رفع کردن آن هستند. نکته مهم در مورد تعمیر ساید بای ساید این است که به هنگام اقدام کنید.

اقدام به موقع برای رفع ایراد یخچال ساید، دو ویژگی به همراه دارد. اول اینکه، با این کار از جدی‌تر شدن ایراد موجود جلوگیری خواهید کرد. دوم، رسیدگی به موقع به دستگاه‌تان موجب می‌شود که هزینه زیادی بابت تعمیرات نپردازید.

تعمیر قطعات، اولویت تعمیرات سرویس

تعمیر قطعات ساید از آن رو مهم است که مانع از پرداخت هزینه هنگفت به شما می‌شود. از این رو، اولویت تعمیرکاران تعمیرات سرویس همیشه تعمیر قطعات در ازای تعویض آنها بوده است.

ولی در صورتی که تعمیر انجام پذیر نباشد، تعمیرکار نظر به تعویض کردن قطعه داده، با استفاده از قطعات اورجینال دستگاه شما را دوباره راه اندازی خواهد کرد.

کندانسور، ترموستات، فیلتر و کمپرسور بعضی از قطعات یخچال ساید هستند که در این مرکز عرضه می‌شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در ملارد

تعمیر یخساز ساید بای ساید

خراب بودن یخساز یکی از رایج‌ترین ایراداتی است که برای دستگاه‌های ساید بای ساید رخ می‌دهد.

روشن نشدن یخساز، منجمد نشدن یا شل بودن یخ‌ها، تولید نکردن یخ، چسبیدن یخ‌ها به هم و …. از سری مشکلات شایع یخساز هستند که افراد بابت رخ دادن‌شان به مراکز تخصصی تعمیرات مراجعه می‌کنند.

عوامل زیادی می‌توانند دلیل خرابی‌های شایع یخساز باشند، برای مثال در صورتی که یخساز شما یخ تولید نمی‌کند امکان دارد مجموعه دمپر، موتور یخساز یا حتی برد الکترونیکی دچار مشکل شده باشند. همینطور به طوری که یخ از یخساز خارج نمی‌شود، احتمالا دریچه دمپر دچار مشکل شده است.

تعمیر برد یخچال و ساید بای ساید

خراب شدن برد از جمله مواردی است که رسیدگی به هنگام به آن و رفع کردن آن تاثیر زیادی بر طول عمر یخچال و کارکرد بهینه آن دارد.

برد یخچال موظف به کنترل قسمت های مهم یخچال مثل فن، موتور، یخساز و … را بر عهده دارد و مشخص است که خراب شدن آن تاثیر مستقیمی بر کارکرد یخچال دارد.

نکته قبل اهمیت اینکه تعمیر برد یخچال کار هر کسی نیست و نیاز است یک تکنسین ماهر و کاربلد به بررسی کردن و تعمیر این قطعه بپردازد.

بد نیست بدانید که هزینه تعمیر برد یخچال هم به دلایلی چون برند یخچال، مدل یخچال، مشکل برد و … وابسته است. از این رو نیاز است تکنسین اول با دقت اوضاع برد یخچال تان را چک کند و بعد به تعمیر آن بپردازد.

شارژ گاز یخچال ساید بای ساید

شارژ گاز یخچال ساید از آن رو اهمیت دارد که با کم شدن حجم گاز، این دستگاه نمی‌تواند به صورت بهینه خنک کند.

گازی که محیط داخلی یخچال را خنک می‎کند در لوله‌های بخش پشت یخچال جریان دارد.

این گاز موجب تخلیه هوای گرم و جایگزین شدن آن با هوای سرد می‌شود.

در نتیجه، کم شدن حجم آن موجب گرم شدن فضای داخلی یخچال خواهد شد.

برای شارژ کردن گاز یخچال ساید نیاز است از یک مرکز مجاز تعمیرات کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی فریجیدر در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالاتتان را ارسال نمایید تا به آنها پاسخ دهیم

سوالاتتان را در مورد فروش آنلاین ارسال نمایید تا در سریع ترین  زمان ممکن به شما پاسخ دهیم 
ستون کناری