تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در مارلیک

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در مارلیک - تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی فریجیدر و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در مارلیک

بررسی ایرادات متداول ساید بای ساید به وسله تعمیرکاران کار خیلی راحتی می باشد. یکی از وسایل خیلی مهم و ضروری که در همه خانه ها وجود دارد، یخچال فریزر است.

افراد از یخچال و فریزرها با مدل و برندهای مختلف استفاده می‌کنند.

یخچال ساید بای ساید یکی از انواع مدل های متنوع یخچال فریزر بوده و امکان دارد بعد از مدت زمان طولانی دچار ایرادات و خرابی شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید میله در مارلیک

عیب یابی ساید بای ساید فریجیدر

اولین گام که جهت عیب یابی هر دستگاه نیاز است به آن توجه داشته باشید این نکته می باشد که ببینید چه تغییری در فرایند کار دستگاه شما به وجود آمده است و کارکرد آن چه تفاوتی با زمانی که سالم بود کرده است.

تعمیر یخچال ساید هنگامی که دستگاه روشن نمی شود

از رایج ترین مشکلاتی که در وسیله های برقی مانند ساید بای ساید فریجیدر رخ می دهد، روشن نشدن دستگاه می باشد.

جهعت عدم روشن شدن ساید بای ساید فریجیدر و یا خاموشی آن به صورت اتفاقی اول از اتصال دوشاخه به پریز اطمینان حاصل کنید و در صورتی که دوشاخه متصل بود از اتصال جریان الکتریکی داخل پریز اطمینان داشته باشید، میتوانید اتصال پریز را با کمک مولتی متر بررسی کنید.

در صوتی که اتصالات جریان برق به ساید بای ساید فریجیدر شما برقرار بود، باید به بررسی برد و قطعات الکترونیکی مثل ترموستات، اورلود، سیم های ارتباط، برد الکتریکی، موتور و … بپردازید که انجام این کار به طور کامل تخصصی است و باید از تکنسین متخصص تعمیرات سرویس کمک بگیرید.

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید فریجیدر هنگام خیس بودن و چکه کردن آب از اپراتور

هنگام مشاهده این مشکل در ساید بای ساید فریجیدرباید به بررسی ترمستات بپردازید، اگرترموستات ساید بای ساید شما روی درجه نا مناسبی قرار گرفته باشد و یا اگر ترموستات ساید بای ساید

فریجیدر به میزان کم تر تنظیم شده باشد، سرماییکه توسط ترموستات ساید بای ساید فریجیدر ایجاد می شود،جوابگوی نیاز ساید بای ساید فریجیدر نمی باشد.

میتوانید جهت رفع این ایراد در یخچال های ساید بای ساید فریجیدر با حرکت ولوم ترموستات در جهت عقربه‌های ساعت، میزان سرماسازی ساید بای ساید فریجیدررا بیشتر کنید، در این صورت دیگه آب از اپراتور نشتی نمی دهد.

ازدیگر دلایل بروز آب و نشتی کردن آب در انواع ساید بای ساید های فریجیدر تنظیم نبودن مکان قرارگیری ترموستات باشد چون امکان دارد به خاطر تنظیم نامناسب یا ضعیفی فنر زیر اهرم کلید ترموستات ساید بای ساید فریجیدر مدتی توقف ترموستات یخچال افزایش یابد.

به دلیل این افزایش دما در اواپراتور ساید بای ساید فریجیدر، برفک‌های دستگاه ذوب شود و باعث ریزش قطرات آب در ساید بای ساید های فریجیدر شود.

برای تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در هنگام بروز این مشکل، باید پیچ تنظیم ترموستات را در جهت عقربه‌های ساعت بپیچانید تا بتوانید زمان توقف ترموستات ساید بای ساید فریجیدررا کاهش دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در فردیس

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید فریجیدر زمانی که آبسرد کن و یخساز کار نمی کند

بیشترین استفاده ای که از یخچال های ساید بای ساید فریجیدر می شود، استفاده از آبسرد کن و یخساز می باشد و به همین دلیل از قطعاتی می باشند که بیشتر دچار مشکل می شوند ، برای برطرف کردن این مشکل در ساید بای ساید فریجیدر باید در ابتدا شیر آب متصل به آن ها را بررسی کنید که دچار گرفتگی نشده باشد.

در بعضی موارد هم امکان دارد که لوله آب متصل به یخ ساز و آب سرد کن ساید بای ساید فریجیدر گرفته شده باشد که باید آن را چک کنید و جهت مسدود بودن آن را باز کنید.

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید وقتی که حین کار صدای غیر طبیعی تولید می کند

یکی از دلایلی که باعث ایجاد سر و صدای هنگام کار ساید بای ساید فریجیدر می شود، هم تراز نبود محل قرار گرفتن یخچال می باشد زیرا به چرخش روتور دستگاه درون موتور دچار می شود، اگر از تراز بودن محل قرارگیری ساید بای ساید فریجیدر خود اطمینان دارید، به بررسی موارد دیگر بپردازید.

گاهی اوقات امکان دارد که موتور فن ساید بای ساید دچار ایراد شده باشد و در بعضی از مدل های ساید بای ساید های فریجیدر که جهت خنک شدن کندانسور و یا موتور آن ها از فن استفاده می شود، هم امکان دارد سیم هایی که از کلاف مدار خود خارج شده اند، به فن برخورد کنند و هنگام کار ساید بای ساید فریجیدر شما صدای بسیار زیادی ایجاد شود.

یا امکان دارد که یاتاقان های ساید بای ساید فریجیدر دچار مشکل شده باشند و باعث ایجاد صدای ناهنجار هنگام کار کردن ساید بای ساید فریجیدر شود.

یکی دیگر از دلایل صدای نامعقول یخچال ساید بای ساید فریجیدر شل بودن، اتصالات موتور یخچال و یا همان کمپرسور به شاسی ساید بای ساید فریجیدر می باشد.

جهت رفع این ایراد می توان کندانسور را با دست حرکت داد و در جای مدنظر محکم کرد و در ادامه باید اتصالات موتور ساید بای ساید به شاسی چک شود و در صورتی که پیچ و مهره های آن شل شده باشند آن ها را سفت کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در اندیشه

عیب یابی و تعمیرساید بای ساید فریجیدر زمانی که یخچال خنک نمی کند یا دمای یخچال گرم می باشد

در ابتدا بررسی کنید که دمای ساید بای ساید خود را به صورت اتفاقی بیشتر از دمای استاندار تعیین نکرده باشید، در غیر این صورت ممکن است که خرابی در قسمت هیتر یخ زدایی، سنسور یخ زدایی، برد کنترلی، نشتی در قسمت سیکل سرمایشی باعث تغییر دما و یا گرم شدن دمای ساید بای ساید فریجیدر شود.

جهت پیشگیری از گرم شدن دمای یخچال تلاش کنید که غذای ها را گرم داخل یخچال قرار ندهید و یا همه مواد غذایی را در یک طبقه نچینید و این کار را به شکل پراکنده انجام دهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی فریجیدر در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال میله، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط