تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیرات ساید بای ساید دوو در اندیشه

تعمیر ساید بای ساید دوو در اندیشه - تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید اسنوا در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید دوو در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دوو، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید دوو در اندیشه

ساید بای ساید از جمله وسایل خانگی مهمی هستند که در زندگی امروزه ما نقش بسیار مهمی را دارند. آنها دسترسی به داشتن مواد غذایی در شرایط مناسب و فاسد نشدن را به ما میدهند.

تعمیرات ساید با ساید احتیاج به مهارت و تخصص دارد، پس بهتر است از تعمیر کار های متخصص برای خدمات تعمیرات ساید بای ساید کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دیپوینت در فردیس

تعمیرات ساید بای ساید دوو

در تعمیرات ساید بای ساید دوو، اول باید ایراد یخچال را پیدا کنیم . اگر ساید بای ساید خنک نمی‌شود یا دارای اشکالات دیگر است، می‌توانید مراحل زیر را چک کنید:

چک کردن برق: اول مطمعن شوید که یخچال به برق وصل است. برای مطمعن شدن از وصل درست، پریز را چک کنید و مطمئن شوید که قطعه های برقی یخچال سالم هستند.

تنظیمات دما: تنظیم دمای درست در ساید بای ساید مهم است. اغلب دمای مناسب برای ساید بای ساید دوو در داخل آن نوشته شده است. دمای پایین‌تر می‌تواند باعث یخ زدن دستگاه شود.

تمیز بودن:برف و یخ یخچال را پاک کنید. گرفته شدن راه های هوا در دستگاه می‌تواند باعث بالا رفنن دما شود.

چک کردن درب: اطمینان پیدا کنید که درب یخچال به خوبب بسته می‌شود و نشتی ای وجود ندارد.

تعویض فیلتر آب: اگر یخچال دارای قابلیت ساخت یخ یا عرضه آب باشد، فیلتر آب را سر وقت عویض کنید.

اگر مشکل هنوز ادامه دارد، تماس با متخصص تعمیرات ساید بای ساید در نظر گرفته شود. این متخصص ها می‌توانند ایراد را تشخیص و تعمیرات مربوط را انجام دهند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در فردیس

بررسی مشکل های برق در تعمیرات ساید با ساید دوو

 1. بررسی پریز و سیم‌ها: اول از اتصال درست یخچال به پریز برق مطمعن شوید. سیم برق و پریز را چک کرده و مطمئن شوید که ترکیدگی یا اشکالی وجود ندارد.
 2. تعویض پریز: اگر پریز سالم نیست یا قدیمی است، بهتر است آن را عوض کنید.
 3. بلند کردن کلید برق یا ترموستات: برخی از یخچال‌ها کلید برق دارند. از روشن بودن کلید برق یا ترموستات مطمعن شوید.
 4. بررسی سیم‌کشی درونی ساید بای ساید: ساید بای ساید های دوو یک سیم‌کشی داخلی برقی دارند. چک کنید که این سیم‌کشی ها به صورت صحیح به ترموستات و کمپرسور وصل باشد.
 5. چک کردن قطعات برقی داخل ساید بای ساید: امکان وجود مشکل در قطعات برقی داخل ساید بای ساید دوو است، مانند: کمپرسور، فن‌ها، ترموستات و بقیه قطعات. با وجود مشکل، ذکر می‌شود که به تعمیرکار مجرب مراجعه کنید.
 6. مقایسه با سایر دستگاه‌ها: چک کنید که آیا بقیه دستگاه‌ها و لامپ‌ها در خانه کار می‌کنند یا خیر. اگر باقی دستگاه‌ها هم خاموش هستند، وجود احتمالی مشکل در تامین برق خانه است.

بررسی عدم تشکیل یخ در تعمیر ساید بای ساید دوو

بررسی مشکل تشکیل نشدن یخ در ساید بای ساید دوو می‌تواند از مشکلات رایج در این دستگاه باشد. برای رفع این مشکل، می‌توانید کار های زیر را انجام دهید:

 • بررسی سیستم تامین آب: اگر ساید بای ساید دوو برای تولید یخ دارای سیستم تامین آب است، مطمئن شوید که آب درست وارد دستگاه می‌شود. چک کنید که خط آب تا دستگاه راه دارد و هیچ ایرادی در این خط وجود ندارد.
 • تمیز کردن تایسه یخ‌سازی: تایسه یخ‌ ساز درون یخچال باید تمیز باشد. برای انجام کار، آن را خاموش کنید و تایسه را خالی کنید. بعد تایسه را با یک دستمال تمیز کنید و مجدد روشن کنید.
 • بررسی کمپرسور: مطمئن شوید که کمپرسور یخچال درست کار می‌کند. اگر مشکل در کاکرد کمپرسور وجود داشت، این می‌تواند باعث تشکیل نشدن یخ شود.
 • بررسی درب یخچال: مطمئن شوید که درب یخچال به خوبی بسته می‌شود و نشتی ای از آن وجود ندارد. نشت هوا می‌تواند دما را تغییر دهد یخ تشکیل نشود.
 • تست ترموستات: ترموستات ساید را چک کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می‌کند و دما به خوبی تنظیم شده است.
 • تعویض فیلتر آب: اگر ساید بای ساید دوو فیلتر آب دارد، فیلتر را سر تایم عوض کنید.

مشکل ترموستات در تعمیر ساید بای ساید دوو

 • بررسی تنظیمات ترموستات: از تنظیم درست ترموستات مطمعن شوید. دمای مورد قبول برای یخچال را انتخاب کنید و ترموستات را در آن دما قرار دهید. برای مثال، برای ساخت یخ، دمای متناسب حدود 0-5 درجه سانتی‌گراد است.
 • چک کردن سیم‌کشی ترموستات: اطمینان پیدا کنید که که سیم‌کشی ترموستات به درستی وصل است و ترکیدگی یا قطعی وجود ندارد.
 • تست ترموستات با ترمومتر جانبی: یک ترمومتر جانبی، ترمومتری که درون یخچال قرار می‌دهید. در یخچال قرار دهید و دما را بررسی کنید. اگر دمای نشان داده شده توسط ترمومتر جانبی با تنظیم ترموستات یکسان نبود، امکان دارد ترموستات ایراد داشته باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در فردیس

اشکال درب یخچال در تعمیر ساید با ساید دوو

 • چک کردن نشتی هوا: از نشتی هوا در اطراف مطمعن شوید. برای این کار، یک کاغذ را لای درب قرار دهید و بعد درب را ببندید. اگر کاغذ به راحتی میان درب و یخچال قرار گرفت و خارج شد، این نشانه ای از وجود نشتی هوا است.
 • تمیزی و لغزندگی درب‌ها: اطمینان داشته باشید که درب‌ها تمیز هستند و مواد چسبنده یا آلودگی‌ ای روی آنها نیست. همینطور، لغزندگی درب‌ها را چک کنید. در شرایط لغزش درب‌ها، می‌تواند به نشتی هوا تبدیل شود.
 • چک کردن مهر و موم درب‌ها: مهر و موم درب‌ها باید به خوبی و درستی در جای خود باشد. اگر مهر و موم خرابی یا شکستگی داشته باشد، آن ها را تعمیر یا عوض کنید.
 • تعویض سیلیکون گرد و غبار: در بعضی موارد، سیلیکون گردوغبار (که برای درب‌ها استفاده میشود) امکان دارد قدیمی و ناسالم شود. در صورتاحتیاج، سیلیکون گرد و خاک را عوض کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در اندیشه

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید دوو، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید دوو، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *