مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در اندیشه

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در اندیشه -تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس- شماره تماس : 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید اسنوا در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید اسنوا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در اندیشه

یخچال فریزر و سای بای سایدی که تهیه میکنید، بی شک برای کاربرد طولانی ساخته شده است که شما از آن استفاده کنید. اما بعد از گذر چند سال یا حتی استفاده نکردن صحیح ازآن و همینطور رعایت نکردن برخی از نکات، سبب خراب شدن یخچال میشود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در کرج

مشکلات و خطاهای رایج در تعمیرات ساید بای ساید اسنوا

خراب شدن یخ ساز ساید بای ساید اسنوا

یکی از اختلالات یخچال اسنوا مربوط به یخ ساز آن میشود. یک روز صبح  از خواب بیدار می شوید و متوجه خراب شدن ناگهانی یخ ساز یخچال اسنوا خود می شوید. جای هیچ نوع نگرانی نیست، برای خیلی از مالکان این یخچال این اتفاق پیش میاید، و علت آن این است که کل یا مقداری از ورودی آب به داخل این بخش گرفته شده و آبی وارد این بخش نمیشود.

نشتی دادن ساید بای ساید اسنوا

از شایع ترین ایرادات یخچال اسنوا میتوان از نشتی دادن آن عنوان کرد. بیشتر اوقات بدون این که ایرادی در فرایند کاری یخچال رخ دهد، میتوانید شاهد باشید که یخچال نشتی دارد و حتی امکان دارد سبب کثیف شدن آشپزخانه شما بشود.

نشتی دادن یخچال امکان دارد عوامل متعددی را به دنبال داشته باشد، تراز نبودن بخچال، گرفتگی لوله تخلیه، ایراداتی که امکان دارد برای لوله آب اتفاق بیوفتد.

خنک نکردن ساید بای ساید و فریزر

یکی از رایج ترین اختلالات یخچال اسنوا، ایراد فریز نکردن و خنک نکردن یخچال است. این ایراد چند دلیل رایج دارد. اولین علت آن میتواند قطعی برق باشد، وقتی که برق به یخچال نرسد، یخچال فورا  شروع به بردن دمای درون خود میکند.

اگر موقع باز کردن یخچال مشاهده کردید که چراغ آن خاموش است، به این نتیجه برسید که حتما برق به یخچال نمی رسد و برای رفع این ایراد قطعا باید از متخصصان تعمیرگاه تعمیرات سرویس برای نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در اندیشه، کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید اسنوا

ایراد برفک زدن ساید بای سایداسنوا

از دیگر اختلالات ساید بای ساید اسنوا که بی شک خیلی از شماها با آن رو به رو شدید، برفک زدن یخچال است.

این ایراد در حقیقت به نو فراست المنت باز میگردد و این قطعه باید عوض شود. شما به سادگی می توانید با یک مرکز تعمیر یخچال اسنوا در اندیشه مثل تعمیرات سرویس تماس بگیرید و به سادگی مشکل خود را رفع کنید.

صدای خیلی بلند ساید بای ساید

از خطاهای دیگر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا  به صدای بلند آن میتوان اشاره داشت. و بیشتر افراد گمان می کنند ایرادی حاد و غیر قابل رفع است.

اگر چنین اتفاقی برایتان رخ داد، می توانید با بررسی کردن پایه های موتور یخچال اسنوا و یا فن یخچال، این ایراد را تا حدودی پیدا کنید و اقدامات مورد نیاز را برای تعمیرات آن انجام دهید. اگر به هر حالی موفق به رفع این ایراد نشدید، می توانید با تعمیرگاه تعمیرات سرویس تماس حاصل کنید.

روشن نشدن ساید بای ساید اسنوا

یکی دیگر از ایرادهایی که موجب نگرانی زیاد میان افراد می شود، روشن نشدن یخچال است. این ایراد می تواند عوامل متعددی را به دنبال داشته باشد. یکی از عوامل آن می توان به نبودن برق در پریز باشد، پس وقتی که یخچال اسنوا روشن نشد، قدم اول نگاه کنید آیا پریز به برق است یا نه؟ علت بعدی امکان دارد به ایرادات ترموستات یخچال مربوط باشد و در این حالت باز ما به شما توصیه میکنیم با خدمات پس از فروش یخچال اسنوا در اندیشه تماس بگیرید.

سومین علتی که می توان برای این ایراد بیان کرد، مرتبط با اورلود یخچال فریزر و ساید بای ساید است که جهت معیوب بودن موجب میشود تا یخچال شما روشن نشود. و آخرین علت روشن نشدن یخچال مرتبط با موتور یخچال خواهد بود، موتوریخچال همان مسئولیتی را دارد که قلب برای انسان دارد و هر نوع مشکلی به موتور یخچال وارد شود، یخچال روشن نمی شود. بنابراین نتیجه می گیریم پس از خراب شدن موتور حتما باید به یک تعمیرکار متخصص از نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا تعمیرات سرویس کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در مارلیک

کدهای خطای رایج ساید بای ساید اسنوا:

ارورهای یخچال ساید بای ساید اسنوا

 • کد ارور F1: پیام خطای قطعی سنسور فریزر یا اتصالی کوتاه درد.
 • کد ارور R1:ایراد قطعی سنسور یخچال یا اتصال کوتاه درد.
 • کد ارور RT: مشکل داشتن قطعی سنسور دمای اتاق یا اتصال کوتاه درد.
 • کد ارور D1:ایراد قطعی سنسور برفک زدایی یا اتصال کوتاه دارد.
 • کد ارور DR:‌ پیام خراب شدن سوئیچ در یخچال.
 • کد ارور DF: خراب شدن سوئیچ در فریزر.
 • کد ارور DH:‌ پیام خطای سوئیچ در HOME BAR دچار خرابی شده است.
 • کد ارور EI: دلیل این کد خطا سنسور یخ دچر قطعی شده یا اتصال کوتاه دارد.
 • کد ارور EF: سنسور جریان آب دچار خرابی شده است.
 • کد ارور ET: مشکل داشتن در سوئیچ تراز.
 • کد ارور EG: به وجود آمدن ایراد در تامین آب.
 • کد ارور EU: سنسوری که وظیفه سنس کردن پر بودن یا پر نبودن یخ است خراب شده است.
 • کد ارور C1: چرخه غیر طبیعی یا اختلال داشتن.
 • کد ارور F3:برگشت بعد از برفک زدایی : غیر معمول یا وجود اختلال.
 • کد ارور CO: حالت نمایشگر ( ایراد خاصی نیست ).
 • کد ارور D2: حالت برفکزدایی اجباری ( ایرادی نیست).
 • کد ارور D3: حالت مصرف انرژی ( ایرادی نیست ).
 • کد ارور E1:داشتن قطعی اتصال یا خراب شدن سنسور محیط یخچال.
 • کد ارور E2: ایراد قطعی اتصال یا خراب شدن سنسور محیط فریزر.
 • کد ارور E4: ایجاد اختلال درقطعی اتصال یا خراب شدن سنسور اواپراتور فریزر.
 • کد ارور E7: قطع شدن اتصال و یا خراب شدن کمپرسور محصول فاقد شارژگاز.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط